پیمانکار دست می دهد تبعیض جنسی و پرونده HSBC

ویلی بارتون/شاتر یک کارگر که ادعا کرده بود که او مجبور شد از نقش خود در HSBC پس از داشتن رابطه با یک برتر خود

توسط AKHSHIJNEWS در 9 مرداد 1399

ویلی بارتون/شاتر

یک کارگر که ادعا کرده بود که او مجبور شد از نقش خود در HSBC پس از داشتن رابطه با یک برتر خود را از دست داده مورد تبعیض جنسی آزار و اذیت جنسی و قربانی.

مادلین Luckham یک پیمانکار که مشغول به کار در بانک بین دسامبر 2015 و اوت سال 2018 است.

او در ابتدا در تیم مسئول برای کاربر سفر برای مشتریان برای استفاده از HSBC محصولات اما دیگر پیمانکاران نگرانی در مورد او بی اعتنا, استدلالی و مقابله میان چندین رفتاری دیگر اتهامات. این باعث شد او را به حرکت به کارکنان دیجیتال شدن دستگاه تیم بود که نظارت رابرت کلگ.

در اکتبر سال 2017 مدعی شروع یک رابطه جنسی با کلگ به پایان رسید که در اطراف ژانویه 2018. پس از این مرحله آن را ادعا کلگ درمان مدعی با احتیاط در محل کار و به او راه گریز در پرداختن به رفتار او نمایش داده می شود نسبت به دیگر کارکنان.

در ژانویه 2018 یک موقعیت دائمی در کلگ تیم شد که Luckham اعمال می شود و بعد تبدیل کردن به دلیل مشکلات او بود تجربه پس از فروپاشی رابطه خود را با او.

در ماه مارس سال 2018 او فرستاده شده استعفای او اما سپس از آن کناره گیری کرد. در گفتگو با کلگ در این مرحله او آگاه شد که او را بازگشایی یک موقعیت دائمی برای او و او از او خواست به صحبت می کنند به منابع انسانی در مورد افزايش حقوق و دستمزد در ارائه.

در طی چند ماه آینده Luckham متهم کلگ از داشتن رابطه با یکی دیگر از همکاران و معاشقه با یک شخص ثالث تامین کننده.

او فرستاده او را به یک تصویر از خوار هالیوود تولید Harvey Weinstein, استنتاج که او تمام زنان است. اما او انکار کرد که این یک تهدید به شکایت رسمی در مورد او.

در آوریل کلگ گفت که او دیگر کار راحت با Luckham به طور دائم. حقوق و دستمزد به صورت دائمی نقش بر ارائه شد نیز کاهش می یابد که مدعی تصور می شد یک تلاش عمدی برای آن را غیرجذاب به او.

مدعی دیگر اتهامات علیه کلگ که همه اخراج شدند, توسط استخدام, دادگاه, شامل, ساخت نامناسب نظرات خود را در مورد دخالت جنسی با همکار دیگر; گفتن او باید ترک HSBC; رابطه جنسی در توالت با یکی از همکاران زن و حرکت در مدعی پس از آن; قلدری و اذیت و آزار او آزار و اذیت جنسی و نامناسب لمس کردن; خیره به قفسه سینه او; و پیشرو در مبارزات انتخاباتی از آسیب های اعتباری در برابر مدعی.

در ژوئیه 2018 Luckham انجام نشده بود و یا حضور در محل کار. او ثابت مدت قرارداد تمام شده در آگوست 2018 و تمدید نشد.

او ادعا کرد که او رد شد شکایت روش اما دادگاه متوجه شد که این بود که او یک پیمانکار و یک کارمند HSBC. اما از آن راضی بود که شکایت خود را به اندازه کافی بررسی آن توسط تیم HR.

شرق لندن اشتغال دادگاه توصیف مدعی به عنوان "غیر قابل اعتماد و خود خدمت".

قاضی Catrin لوئیس گفت: "ما نمی پیدا کردن [آقای کلگ] مورد آزار قرار گرفته قدرت خود را کنترل و یا بیش از مدعی یا عمل در راه او شرح داده شده است.

"ما در پیدا کردن او درمان او بیشتر favourably از او انجام داده اند دیگر در همان شرایط است.

"به همین دلیل مدعی است قرارداد تمدید نشده بود به دلیل نگرانی های مطرح شده توسط HR در بسیار قوی شرایط به عنوان یک نتیجه از تعداد شکایات در مورد رفتار او نسبت به همکاران و دیگران او کار کرده ام.

"در تعداد زیادی از موارد اتهامات صرفا بر اساس تفسیر قرار داده شده توسط متقاضی در حوادث و یا اقدام که توسط هر گونه شواهد قانع کننده."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب