کروناویروس و سفر: هفت سوال در مورد قرنطینه

عکس: Paco فریر/SOPA تصاویر/SIPA ایالات متحده آمریکا/PA تصاویر روز شنبه, دولت اعلام کرد که هر کسی از بازگشت از

توسط AKHSHIJNEWS در 7 مرداد 1399

عکس: Paco فریر/SOPA تصاویر/SIPA ایالات متحده آمریکا/PA تصاویر

روز شنبه, دولت اعلام کرد که هر کسی از بازگشت از اسپانیا از جمله بالئاریکس و قناری باید خود منزوی خود را در بازگشت به انگلستان برای 14 روز. شده اند وجود دارد تعدادی از شعله ور شدن یو پی اس از Covid-19 سراسر جهان در هفته گذشته و در دولت احتمال اعمال محدودیت بیشتر در اطلاع کوتاه در holidaymakers. جو Moseley نظر قانون استخدام پیامدهای قرنطینه.

1. آیا کارکنان خود را به ما بگویید اگر آنها quarantining?

هر کسی که خواسته است به قرنطینه باید مطابق مگر اینکه آنها معاف از قوانین است. این بدان معنی است که آنها باید بازگشت به خانه خود را بلافاصله پس از ورود به انگلستان و باقی می ماند وجود دارد برای 14 روز. آنها نمی توانند به کار فروشگاه برای مواد غذایی و یا رفتن به خارج برای ورزش است.

هر کسی که نمی, گزارش کار باید خود را دنبال کارفرما در غیاب, گزارش روش. عدم وجود خود را باید ثبت به عنوان "مجاز" مگر اینکه آنها در واقع بیمار هستند.

2. می توانید از ما بپرسید کارکنان برای ادامه کار در قرنطینه?

که بستگی دارد که آیا آنها می توانید از خانه کار می کنند و شما خوشحال هستند برای آنها را به انجام این کار. اگر آنها نمی تواند از خانه کار می کنند, شما باید آنها را به بازگشت به محل کار خود و باید بلافاصله پس از ارسال آنها را به خانه اگر آنها به نوبه خود تا. هر کسی که نمی خود جدا خواهد ارتکاب یک جرم جنایی است و می تواند جریمه 1000 پوند.

3. آیا ما مجبور به پرداخت کارکنان که خود منزوی?

در اکثر موارد اگر کسی نمی تواند بازگشت به کار و آنها نمی توانند از آنها مجاز به پرداخت می شود. اگر شما ارسال می شود کسی که در خارج از کشور برای اهداف کسب و کار آنها می تواند بسیار miffed (و می تواند استعفا بدهد و به ادعای سازنده ناعادلانه اخراج) اگر شما نمی پرداخت آنها را – حتی اگر آنها نمی تواند به درستی کار از خانه زمانی که آنها به عقب بر گردیم.

هر کسی که خود قرنطينه و ندارد coronavirus علائم است نه حق قانونی بیمار پرداخت. این را ترک خواهد کرد و بسیاری از کارمندان از جیب ، یک گزینه این است که برای استراحت و تعطیلات خود را در سیاست و اجازه می دهد آنها را به هر گونه باقی مانده تعطیلات خود را در بازگشت حتی اگر آنها نمی تواند به شما عادی دوره از اطلاع شما می خواهم انتظار.

4. می توانید به ما بگویید که کارکنان به خارج از کشور در تعطیلات ؟

شما نمی توانید به طور معمول دیکته کردن آنچه کارکنان خود را انجام در زمان خود بسیار کمتر به آنها بگویید که در آن آنها می توانند در تعطیلات بروید. اما شما می توانید آنها را مانع از رفتن به تعطیلات در خارج از کشور ساخت آن را روشن آنها را که به دنبال هر قرنطینه مشاوره در محل و نمی شود پرداخت می شود و در طول این زمان.

در نظر داشته باشید هر چند که برخی از مردم را رزرو تعطیلات خود را قبل از مستند و ممکن است تصمیم به رفتن اگر می توانید آنها را حتی اگر آنها را به قرنطینه پس از آن.

5. می تواند ما را لغو مرخصی ما در حال حاضر مجاز به جلوگیری از ستاد سفر خارج از کشور ؟

در اکثر موارد بله – اما وجود دارد برخی از خطرات وصل شده است. اگر قرارداد کار و یا تعطیلات خود را در سیاست مجموعه چگونه به لغو تعطیلات شما باید به دنبال آن است. اگر وجود دارد هیچ اکسپرس مقررات زمان کار مقررات ارائه یک مکانیزم برای کارفرمایان به انصراف از ترک. تحت مقررات 15(2)(b) شما باید به همان اندازه توجه به ترک شما می خواهید برای صرفنظر کردن از. بنابراین اگر شما می خواهید برای صرفنظر کردن از دو هفته مرخصی شما باید به دو هفته' نوشته شده توجه کنید. شما نیاز به توضیح به کارکنان خود را به همین دلیل شما باید لغو تعطیلات خود را و به آنها بگویید که چه زمانی و چگونه آنها می توانند دوباره کتاب.

لغو تعطیلات در کوتاه مدت متوجه است به احتمال زیاد به منفور. اگر کارگران ساخته اند مسافرت و یا دیگر برنامه های آنها ممکن است شما بخواهید به آنها را برای جبران هر گونه لغو اتهامات آنها متحمل می شوند. آنها همچنین می تواند استدلال می کنند که شما اقدام نامعقول و نقض ضمنی اصطلاح اعتماد متقابل و اعتماد به نفس می دهد که آنها حق استعفا و به ادعای سازنده اخراج (که باید دو سال خدمت).

6. چه چیزی ما باید به کارکنان در پیشبرد آنها در حال رفتن تعطیلات ؟

آن را مفید به مجموعه ای از انتظارات خود را در سیاست و یا کارمند به روز رسانی به طوری که کارکنان خود را درک آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر آنها تعطیلات در خارج از کشور و به خواسته خود منزوی کردن پس از آن. این باید پوشش: آگاه ساختن شما در صورتی که سفر در خارج از کشور, گزارش عدم وجود خود را (و چگونه از آن خواهد شد ثبت شده در سوابق خود) آیا آنها پرداخت خواهد شد در طول قرنطینه و اگر نه آیا آنها می توانند برجسته پرداخت تعطیلات.

7. می تواند ما را اخراج کسی اگر آنها نمی تواند بازگشت به کار به دلیل آنها در قرنطینه?

کارکنان ندارد و خاص حفاظت از اخراج در این شرایط اما اگر آنها دو سال خدمات آنها ممکن است قادر به ادعای اخراج ناعادلانه است. شما می خواهم به نشان می دهد شما تا به حال یک نمایشگاه دلیل اخراج و رفت و از طریق یک روش عادلانه – از جمله اجازه می دهد درخواست تجدید نظر.

تبدیل نمی کند تا برای کار به طور بالقوه یک نمایشگاه دلیل اما بیشتر استخدام قضات در حال رفتن به دلسوز به هر کسی که بازگشت به انگلستان برای پیدا کردن که قرنطینه قوانین تحمیل شده بود در طول تعطیلات خود را و آنها باقی مانده اند در خانه در خط با دولت مشاوره.

این وضعیت ممکن است متفاوت باشد اگر یک کارمند تصمیم به تعطیلات در یک کشور که در حال حاضر قرنطینه اعمال قوانین – مانند ما – اما شما هنوز هم می خواهم که برای نشان دادن دلیل خود را برای اخراج شد و در "محدوده مناسب از پاسخ". که بستگی به شرایط فردی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب