Coronavirus: چگونه می تواند ما را در آماده شدن برای یک رهبر در حال سقوط بیمار ؟

دومینیک Raab است deputising برای این ساعت در حالی که او در بیمارستان است. عکس: ویکتوریا جونز/PA سیم/PA تصاویر

توسط AKHSHIJNEWS در 24 فروردین 1399

دومینیک Raab است deputising برای این ساعت در حالی که او در بیمارستان است. عکس: ویکتوریا جونز/PA سیم/PA تصاویر

با نخست وزیر در بخش مراقبت های ویژه دولت این است که پیدا کردن یک "کسب و کار به طور معمول" در حالی که رهبر آن recuperates. به عنوان بیشتر سازمان می تواند به صورت دوره خود انزوا و یا بدتر برای مدیران ارشد چگونه می توانم آنها را تهیه کنم ؟

دولت مانند هر سازمان دیگر در طول coronavirus بیماری همه گیر در حال انجام بهترین خود را به عمل غیر معمول و حرکت سریع شرایط. اما آخرین آن چالش است به خصوص دشوار – با بوریس جانسون در بخش مراقبت های ویژه به عنوان او دریافت درمان برای ویروس بقیه کابینه باید همچنان به تصمیم گیری های کلیدی بدون رهبر خود را.

وزیر امور خارجه Dominic Raab است deputising برای جانسون و باید به درایو تعدادی از مسائل مهم طی روزهای آینده; قابل توجه اینکه در سه هفته مرور زمان مستند محدودیت برداشته شود باید در روز دوشنبه.

به عنوان نرخ آلودگی به ویروس بازدید اوج خود کسب و کار متعدد می تواند در مواجهه با چالش های مشابه به عنوان رهبران مجبور به خود منزوی و یا حتی تا پایان ناتوان در بیمارستان است. با توجه به آدم پنمن یک استخدام وکیل در McGuireWoods آن را حیاتی است که سازمان باید برنامه های احتمالی در محل در صورتی که مدیران ارشد قادر به انجام نقش خود است.

"خطر این است که اگر حوادث زندگی را بیش از یک کسب و کار می تواند به عنوان یا کمتر پایدار موثر و بدون قوی طرح جانشینی که سهامداران معتقد هستند کار می کنند" او می گوید. "آن است که همیشه خوب به طور شفاف در مورد وجود چنین طرح جانشینی اگر نه جزئیات. برای مثال برای عموم شرکتهای این می تواند شامل در دفترچه و یا گزارش سالانه."

او اضافه می کند که یک استراتژی ارتباطات به رله مهم به سهامداران چگونه این شرکت قصد دارد برای مقابله با مسائل ناشی از یک غایب رهبر بسیار مهم است.

در صورت کسب و کار

"شرکت ها باید یک استراتژی برای برقراری ارتباط به سرمایه گذاران و یا سایر ذینفعان هر واقعیت جدید و چگونه آنها در حال برخورد با آن در حالی که به طور همزمان احترام به حریم خصوصی فرد و خانواده" توصیه پنمن. "این خواهد بود که به ویژه مهم است که خاص بالا مشخصات فردی است که ذاتا در ارتباط با آن شرکت و یا به صورت 'که کسب و کار است."

شروع با شناسایی بالاترین خطر نقش و مردم و اطمینان از وجود یک طرح در محل" – پروفسور دیوید Collings دانشگاه شهر دوبلین

البته وجود خواهد داشت عملی مفاهیم: اگر یک مدیر ارشد است ناگهان ناتوان خواهد شد که ثبت نام چک و یا دسترسی به شرکت حساب های بانکی ، شرکت در پیش بینی یک معامله عمده (آینده ادغام به عنوان مثال) و یا در مورد به ثبت نام در مهم معامله چگونه خواهد بود موفق?

"کلید در این وضعیت قابل توجه است تعادل بین شفافیت از یک سو و از سوی دیگر اجتناب از ایجاد ترس و وحشت در متن جامعه ما به طور کلی حالت اضطراب" خواستار رهبری مربی تیم Segaller از بنیانگذاران افزایش ذهن. "به طوری که بدان معنی است که تا جبهه – مردم حقیقت را در مورد رئیس دولت از سلامت حتی اگر این بدان معناست که گفت که شما نمی دانید چه پیش آگهی طولانی مدت است."

او می افزاید: "مردم به سرعت کار کردن اگر شما در حال تلاش برای پنهان کردن چیزی از آنها. بنابراین شما باید قبضه کردن که درست با آنها. اما سپس آن را حیاتی به آنها بگویید که چه برنامه های کسب و کار در محل مدیریت چیزهایی که در کوتاه مدت یا دراز مدت عدم حضور رئیس.

"اگر کسانی که قصد ندارد به طور کامل در جای خود و در عین حال پس از آن بود شفاف در مورد آن بیش از حد و چگونه شما در حال کار بر روی حل و فصل آن است. شما همچنین ممکن است بخواهید شامل و استخدام های مربوط به کارکنان در این فرآیند. که می تواند کمک به آنها را احساس می کنید بیشتر از یک حس مالکیت و کنترل است که واقعا می تواند کمک به حل و فصل نگرانی در طول زمان نامشخص است."

برنامه ریزی جانشینی – انواع

در حالی که در حال حاضر ممکن است زمان برای انجام یک مقیاس کامل جانشینی نقد و بررسی برنامه ریزی منابع انسانی می تواند برخی از زمان به نگاه در آن نقش می تواند بیشتر در معرض صورتی که فرد بیمار می شود.

"با توجه به حجم گسترده از کار است که منابع انسانی رهبران باید بر روی صفحه خود را در حال حاضر. من فکر می کنم مهم این است که به اولویت بندی که در آن خطر بالاترین است می گوید:" دیوید Collings استاد مدیریت منابع انسانی در شهر دوبلین دانشگاه مدرسه کسب و کار.

"من نشان می دهد که منابع انسانی رهبران باید سعی کنید به شناسایی این افراد و یا نقش آن را در ایجاد بزرگترین قرار گرفتن در معرض اگر یک رهبر ناتوان بودند. بنابراین شروع با شناسایی بالاترین خطر نقش و مردم و اطمینان از وجود یک برنامه در محل برای کسانی که نقش و مردم است."

او نشان می دهد سازمان در چه هستند "ماموریت حیاتی جنبه" از هر نقش که یک جایگزین و یا معاون خواهد نیاز به دانستن برای اطمینان از تداوم. "حداقل این را باید ثبت و در برخی از راه, اما در حالت ایده آل یک بحث بین رهبر و نامزد بازگشت یو پی اس مفید خواهد بود. به وضوح وجود دارد سوال اطراف انطباق و حکومت که ظهور در برخی از سازمانها و این نیاز به بررسی دقیق است."

احتمال دیگر این است که به معرفی یک یا دو نفر در هر نقش یا "بازگشت به بالا, استخر, از رهبران که ممکن است اجازه می دهد انعطاف پذیری بیشتر و افزایش خطر کاهش" می افزاید: استاد Collings.

به روز رسانی کارکنان

در حالی که نگه داشتن ذینفعان خارجی تا به امروز مهم است, آن را بسیار مهم برای رسیدگی به ارتباطات داخلی فقط به عنوان – اگر نه بیشتر – ظرافت.

"خود را به تیم های داخلی از دست دادن یک رهبر ممکن است احساس بسیار ترسناک و طاقت فرسا هر دو از یک شخصی از نقطه نظر – نگران بودن برای یک همکار و شخصا لمس اثرات coronavirus می گوید:" شارلوت شریدان مدیر شرکت مشاوره کوچک Biz متخصص.

"نیز وجود دارد کسانی که ممکن است تحت تاثیر این شرایط بر حجم کار و عدم قطعیت است. لذا داخلی آن را حیاتی است که ارتباط روشن و بدون ابهام. حدس و گمان نکنید که چیزی ممکن است صبر کنید به عنوان پس امیدوارم برگشت هفته آینده'. به جای روشن می باشد که می توان با تکیه بر پشتیبانی از هر دو کسب و کار و یک دیدگاه شخصی."

پل Holcroft دانشیار مدیر در مشاوره شرکت Croner طرفداران یک پیام از مدیر عامل در صورتی امکان پذیر است. "اگر آنها احساس می کنید قادر به مدیر عامل می تواند توزیع یک پیام میدهد که آنها خود جدا اما هنوز کار به عنوان آنجا که می توانید آنها را همراه با یک تشکر از شما به کارکنان برای کار سخت خود را," او می گوید.

پس از آن پیام می تواند شامل تصاویر از مدیر عامل شرکت مانند از ویدیو کنفرانس برای نشان دادن آنها باقی می ماند و بخش مهمی از عملیات کسب و کار او نشان می دهد.

این است که چرا کارکنان ارشد نیاز به درخواست چه اتفاقی خواهد افتاد اگر آنها نمی تواند آمده در روز دوشنبه" – کیت کوپر موسسه رهبری و مدیریت

Holcroft می افزاید: "اگر مدیر عامل شرکت می شود بیش از حد بیمار به باقی می ماند به طور فعال درگیر در ارتباطات کارکنان باید مطلع خواهد شد که نظارت بر عملیات در شرایطی که این شرکت آماده است برای این وضعیت است.

"این می تواند یکی دیگر از اعضای ارشد مدیریت و در صورت امکان این برنامه ها شده اند باید در محل قبل از این وضعیت مطرح می شود. در حالی که مدیر عامل باید حریم خصوصی خود احترام مراحل باید انجام شود برای حفظ کارکنان اطلاع از وضعیت خود به عنوان آنجا که ممکن است."

پله تا, حرکت, در

ممکن است ما هرگز نمی دانید چگونه Raab احساس می کند در مورد 'تعیین شده بازمانده' در وضعیت کنونی و یا نیاز به گام تا سرپرست نقش تا به طور ناگهانی.

کیت کوپر رئیس تحقیقات سیاست و استاندارد در موسسه رهبری و مدیریت می گوید که سازمان نیاز به تلاش و حرکت رو به جلو بدون مسکن در مورد اینکه آیا جایگزینی, اما, موقت, همان مهارت ها و ویژگی های.

"تداوم برنامه ریزی در اسانس آن است که در مورد آماده شدن برای چیزی در پیش است که شما نمی خواهید به اتفاق می افتد – بنابراین شما تقریبا می توانید ببینید که چگونه می شود وجود دارد عاطفی تمایل به تعامل با آن است," او می گوید.

"اگر ما واقعا علاقه مند به ساخت ما سازمان های پایدار و پس از آن هر فردی به دانستن است که می تواند کار خود را اگر آنها وجود ندارد. ما نیاز به قرار دادن غرور به یک طرف به حدی است که فرد ممکن است قادر به انجام این کار کاملا به عنوان به خوبی و یا با همان استعداد اما با این حال قادر خواهد بود تا در یک لحظه متوجه."

این امر به ویژه در مورد کسب و کارهای کوچک است که در آن یک استخر کوچکتر از مردم و کارکنان در حال حاضر اغلب لباس های متعدد کلاه.

او می افزاید: "هنگامی که وجود دارد یک شفافیت در اطراف کار – که چه چیزی را و چگونه آنها آن را انجام دهید – سپس یک دوستی در مورد آن. اما این به این معنا نیست که هر کسی انجام خواهد شد; این ممکن است اتفاق می افتد در نسبتا کمتر ماهر شغل اما قطعا نه در سطح ارشد. این است که چرا کارکنان ارشد نیاز به درخواست چه اتفاقی خواهد افتاد اگر آنها نمی تواند آمده در روز دوشنبه است."

ما در حال حاضر می دانیم که غیر قابل تصور اتفاق می افتد, او نتیجه می گیرد بنابراین آن را می پردازد به آماده می شود. "این تاکید اهمیت آماده بودن نه به معنای آماده شدن برای هر احتمالی (به عنوان وجود دارد بدون شک غیر قابل پیش بینی تر 'قوها سیاه و یا تهدید 'خاکستری کرگدن" در آینده) اما ما قطعا نیاز به فکر کردن در مورد آن است که ما کسب و کار پایدار سازمان است که فراتر از فرد است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب