Coronavirus منجر به Nosedive در حواله در آمریکای لاتین

توسعه و کمک به اقتصاد و تجارت ویراستاران' انتخاب, ویژه, بحران مالی, سرفصل, سلامت, حقوق بشر, کار, امریکا لاتین

توسط AKHSHIJNEWS در 29 اردیبهشت 1399
توسعه و کمک به اقتصاد و تجارت ویراستاران' انتخاب, ویژه, بحران مالی, سرفصل, سلامت, حقوق بشر, کار, امریکا لاتین و کارائیب مهاجرت و پناهندگان فقر & SDGs منطقه, دسته بندی

مهاجرت و پناهندگان

Remittances now account for an important portion of GDP in Latin America and the Caribbean and support millions of families, so the drop in this source of income is shaking the economies of many countries and deepening poverty in the region. CREDIT: World Bank

حواله در حال حاضر حساب برای بخش مهمی از تولید ناخالص داخلی در امریکا لاتین و کارائیب و پشتیبانی میلیون ها نفر از خانواده ها پس از کاهش این منبع درآمد است تکان دادن اقتصاد بسیاری از کشورها و تعمیق فقر در منطقه است. اعتباری: بانک جهانی

کاراکاس, مارس 18 سال 2020 (IPS) - حواله است که پشتیبانی از میلیون ها نفر از خانواده ها در امریکا لاتین و کارائیب را فرو برد به عنوان اعضای خانواده و از دست دادن شغل و درآمد خود را در کشور میزبان با کل خانواده کشویی به فقر به عنوان یک نتیجه از COVID-19 سلامت در بحران و رکود اقتصادی جهانی.

منطقه را دریافت خواهد کرد یک پیش بینی 77.5 میلیارد دلار حواله این سال 19.3 درصد کمتر از 96 میلیارد دلار آن را دریافت کرد در سال 2019 با توجه به موقت پیش بینی های بانک جهانی.

آسیب "را می توان از زاویه مصرف. شش میلیون خانوار از 30 میلیون که دریافت حواله نمی خواهد آنها را در این سال و هشت میلیون دلار از دست خواهد داد و حداقل یک ماه از آن درآمد" کارشناس مانوئل Orozco گفت: IPS از واشنگتن ،

حواله در منطقه متوسط 212 دلار در هر ماه با توجه به مطالعات انجام شده توسط Inter-American Development Bank (IDB).

حواله "نشان دهنده 50 درصد از کل درآمد خانوار را که دریافت پول از اعضای خانواده در خارج از کشور و افزایش پس انداز خود را ظرفیت به بیش از دو برابر است که از میانگین جمعیت" گفت: Orozco که سران مهاجرت حواله و برنامه توسعه در بین آمریکایی گفت و گو کردند.

"پیش بینی سقوط خواهد بود که بیشترین کاهش را در تاریخ معاصر است که عمدتا به دلیل کاهش در دستمزد و اشتغال کارگران مهاجر که تمایل دارند بیشتر در معرض خطر از دست دادن شغل و حقوق و دستمزد در طول یک بحران اقتصادی در کشور میزبان" بانک جهانی اعلام کرد در یک گزارش.

علت این تعطیلی کامل بخش از فعالیت های اقتصادی در تلاش برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 ویروس که محروم مهاجران از منابع اشتغال و درآمد و در نتیجه تضعیف توانایی خود را برای ارسال پول به خانه به خانواده خود را.

این یک پدیده جهانی است با حواله سقوط حداقل 19.7 درصد به 445 میلیارد دلار در پایین و کشورهای با درآمد متوسط به عنوان یک کل: حذف 23 درصد در کشورهای جنوب صحرای آفریقا و 22 درصد در جنوب آسیا 19.6 درصد در خاورمیانه و شمال آفریقا و 13 درصد در شرق آسیا و اقیانوس آرام.

حواله "یک منبع حیاتی درآمد برای کشورهای در حال توسعه" گروه بانک جهانی رئیس جمهور David Malpass گفت: May. 22 با اشاره به نقش آنها در کاهش فقر و بهبود تغذیه و افزایش هزینه های آموزش و پرورش و کاهش کار کودکان در خانواده های محروم.

آلیشیا Bárcena دبیر اجرایی کمیسیون اقتصادی آمریکای لاتین و کارائیب (ECLAC) ذکر شده کاهش حواله از جمله عواملی است که کاهش رشد اقتصاد منطقه یورو به طور بی سابقه ای در سطح -5.3 درصد با خطر فقر و بالا رفتن از 186 میلیون به 214 میلیون نفر جمعیت: 33 درصد از کل جمعیت.

An empty money transfer office in Las Vegas, Nevada, which is usually packed with migrants sending remittances home from the U.S. to their families in Central America. The city, dedicated to leisure and tourism, has been paralysed by the COVID-19 pandemic, leaving thousands of migrant workers without employment or income. CREDIT: Western Union - Remittances that support millions of households in Latin America and the Caribbean have plunged as family members lose jobs and income in their host countries

خالی انتقال پول در لاس وگاس, نوادا است که معمولا بسته بندی شده با مهاجران ارسال حواله از آمریکا به خانواده های خود در آمریکای مرکزی. این شهرستان اختصاص داده شده به اوقات فراغت و گردشگری شده است فلج توسط COVID-19 همه گیر ترک هزاران نفر از کارگران مهاجر بدون اشتغال یا درآمد. اعتبار: اتحادیه های غربی

اضطراب از شمال

کشورهایی خواهد بود که سخت ترین ضربه هستند کسانی که از آمریکای مرکزی و هائیتی با توجه به Bárcena. حواله را بین 30 و 39 درصد از هائیتی محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) و در سال گذشته به خود اختصاص 21.8 درصد از هندوراس' تولید ناخالص داخلی 21.2 درصد از ال سالوادور و 13.8 درصد از گواتمالا.

"ما در حال صحبت کردن در مورد شکننده متحده با سقوط, سلامت, سیستم های ضعیف و یا دولت های فاسد و بودجه است که در حال حاضر کافی برای پاسخگویی به نیازهای مردم و بدتر در حال حاضر" ویکتوریا Gass ایالات متحده بخش از آکسفام ضد فقر ائتلاف گفت: IPS از نیویورک است.

Orozco تاکید کرد که در آن تاثیر می گذارد مصرف ظرفیت 20 درصد از مرکزی آمریکایی خواهد شد که مجبور به استفاده از پس انداز خود را به طور میانگین یک چهارم از تمام حواله برای هزینه های فوری مانند خرید مواد غذایی و دارو است.

در السالوادور برای مثال Gabriela Pleitez, 35, که زندگی در پایتخت و دیگر دریافت 200 دلار در ماه فرستاده شده به او توسط مادرش, دستیار دندانپزشکی و برادر یک راننده تاکسی است که زندگی در لس آنجلس کالیفرنیا و خودشان را در بر داشت به طور ناگهانی بیکار.

Gabriela تکمیل 400 دلار او نیاز به دریافت ناپایدار با کار به عنوان یک عامل املاک و مستغلات و یا فروش لباس و محصولات زیبایی. در حال حاضر او طول می کشد در برخی از پول به عنوان دستیار در یک موضع است که مبادرت به فروش غذاهای سنتی.

"من نمی خرید نان کنه و من کمتر خوردن. اگر شما موفق به دریافت 10 دلار شما باید به دقت فکر می کنم آنچه که آن را صرف. اگر من نمی پرداخت قبض آب آنها قطع خواهد شد آن را خاموش. صاحبخانه من نمی خواهد به من اتهام اجاره برای سه ماه مطابق با فرمان دولت اما پس از آن او می خواهد من به ترک" او گفت: IPS.

یکی دیگر از السالوادور, رزا رامیرز 56 ساله مادر و مادر بزرگ هنوز هم در اتهام یک دختر بالغ و چهار فرزند گفت: همه گیر برخورد او گل کوچک تنظیم کسب و کار مرگ ، "وضعیت دشوار بود و در حال حاضر با خانه و کسب و کار بسته من از کار" ساکن زکتکلوکا در بخش مرکزی از لاپاز گفت: IPS.

Young Latin Americans migrate in search of opportunities and older family members are dependent on their support through remittances to cover essential expenses such as food and medicine. CREDIT: IFAD - Remittances that support millions of households in Latin America and the Caribbean have plunged as family members lose jobs and income in their host countries

جوان آمریکای لاتین آمریکایی مهاجرت در جستجوی فرصت ها و اعضای خانواده وابسته هستند حمایت خود را از طریق حواله به پوشش هزینه های ضروری مانند مواد غذایی و دارو است. اعتبار: IFAD

او راه نجات است او را به پسر لوئیس 27, که در بر داشت یک کار در سال 2018 به عنوان یک نجار در استافورد ویرجینیا در آمریکا و غرب پس از فرار از باندهای که او خواستار پرداخت به نگه داشتن آنها را از حمله به خود را پس از آن سه ساله دختر.

لوئیس استفاده می شود برای او ارسال بین 350 و 400 دلار در ماه "به پرداخت صورتحساب اجاره و پزشکی چون من تا به حال به فشار خون بالا برای سال و من نمی توانم بدون دارو" رزا گفت. اما در حال حاضر او پسر تنها او را فرستاده نیم است که به دلیل "او در حال کار کمتر ساعت, یک روز او می شود و بعد از او نیست."

رزا دختر دریافت موقت 300 دلار بسته کمک های ارائه شده توسط دولت برای آسیب پذیر ترین و قادر به پوشش هزینه های اساسی. اما رزا در حال حاضر اضطراب در مورد چگونه او را به پایان می رسد دیدار. او دختر گابریلا می خواهم برای مهاجرت به ایالات متحده, اما او گفته شده است که روند قانونی می تواند هشت سال.

دیگر آمار کشور مکزیک است که در آن 42 درصد از جمعیت 130 میلیون نفر در فقر زندگی می کند. در 2019, 36 میلیارد دلار در حواله در آمد بیشتر از 37 میلیون نفر از مبدا مکزیک زندگی در ایالات متحده است.

هفت میلیون خانوار از دریافت حواله در سال 2019 اما در این سال 1.7 میلیون نفر از کسانی که خانواده ها را دریافت نمی کنند آنها Orozco محاسبه شده با توجه به موج بیکاری است که هدف قرار دادن ایالات متحده

درون منطقه ای مهاجرت در جنوب

جنوب امریکا است حتی بیشتر گسترش مهاجرت فراهم می کند که آن را با حواله بین آمریکای شمالی و اسپانیا و دیگر کشورهای اروپایی و کشورهای منطقه خود را تا حد زیادی افزایش یافته است و توسط میلیون ها نفر از ونزوئلا که از فرار به کشورهای همسایه در شش سال گذشته به دلیل اقتصادی و سیاسی و انسانی فاجعه در کشور خود.

این مورد برای مثال از 26 سال لورا (که ترجیح داده به او بدهد نام خانوادگی) که با این نسخهها کار در یک کلینیک دامپزشکی در لیما "که عملا مانده است بدون مشتریان با توجه به این مستند به دستور دولت پرو. شوهر من که استفاده می شود به انجام مشاغل مختلف است نه آوردن یک درآمد یا" او گفت: IPS از پرو سرمایه است.

Poverty in Latin America and the Caribbean will rise with the fall in economic activity, the largest seen in the region in almost a century, and this time there will be little relief from remittances because the COVID-19 pandemic has also sunk the economies of host countries. CREDIT: UNDP

فقر در امریکا لاتین و کارائیب را افزایش و با کاهش فعالیت های اقتصادی, بزرگترین دیده می شود در این منطقه در تقریبا یک قرن و در این زمان وجود خواهد داشت کمی تسکین حواله به دلیل COVID-19 همه گیر نیز غرق اقتصاد کشور میزبان. اعتبار: UNDP

لورا به طور منظم ارسال می شود 100 دلار در ماه برای مادر او یک زن بیوه افزایش دو نوجوان فرزندان در ناچیز حقوق و دستمزد (معادل پنج دلار در ماه) از یک معلم مدرسه در برکیسیمتو شهر در مرکزی-غربی ونزوئلا است.

با هر حواله او مادر "می توانید خرید برخی از دارو برخی از گوشت و شیر و تخم مرغ برای تکمیل CLAP (مخفف کیسه از مواد غذایی اصلی که دولت ارائه می شود ماهانه یارانه در قیمت به خانواده های فقیر) اما در حال حاضر من نمی توانم او را تقریبا هر چیزی را ما فقط در تلاش برای خراش در لیما گفت:" لورا.

از ونزوئلا کاری در پرو, 46 درصد فروشندگان خیابانی و 15 درصد آنها شاغل در مغازه ها و شش درصد مشغول به کار در رستوران – فعالیت های است که باید همه با آن مواجه محدودیت در COVID-19 گیر با توجه به تحقیقات توسط Cécile Blouin از دانشگاه کاتولیک ملی واتیکان در لیما.

در پنج سال گذشته 1.6 میلیون ونزوئلا مهاجرت کرده اند به کلمبیا 880,000 به پرو 385,000 به اکوادور 370,000 به شیلی, 250,000 به برزیل و 145,000 به آرژانتین با توجه به پلت فرم از سازمان ملل متحد و سازمان های غیر دولتی نظارت بر این پدیده است.

ونزوئلا خارج شده و بیشتر سنتی جریان مهاجرت مانند است که از پاراگوئه در آرژانتین: 550,000 مهاجران که خانه فرستاده برخی از 70 میلیون دلار در سال 2019 شکل بود که در حال حاضر با توجه به کاهش کنترل ارز در بوئنوس آیرس.

یک سوم از 1.3 میلیارد دلار است که بولیوی دریافت حواله در سال 2019 آمد از بولیوی مهاجران در آرژانتین, برزیل و شیلی, اما این رقم کاهش یافته است و از ماه مارس با این اقدامات در جای خود قرار داده و در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

در پرو است که سه میلیون نفر از شهروندان زندگی در خارج از کشور یک چهارم از 3.3 میلیارد دلار در این کشور دریافت حواله در سال 2019 از 350,000 پرو زندگی در آرژانتین و 250000 نفر در شیلی.

تا این جهانی تحول حواله شد ضد ادواری: کارگران با ارسال پول بیشتری به خانواده خود را هنگامی که کشورهای خود بودند دچار بحران و مشکلات است که در این زمان آنها باید قادر به انجام این کار به دلیل همه گیر و رکود اقتصادی را تحت تاثیر قرار همه کشورها است.

اما وجود دارد برخی از امید برای آینده. با توجه به صندوق بین المللی پول پس از سقوط -3.0 درصد در سال 2020 اقتصاد جهان رشد 5.8 درصد در سال 2021 (آمریکای لاتین 3.4 درصد) و حواله خواهد شد و همچنین افزایش در نرخ مشابه. در پایین و کشورهای با درآمد متوسط آنها خواهد شد در مجموع 470 میلیارد دلار است.

اما برای میلیون ها نفر از آمریکایی لاتین, خانواده, مانند کسانی که از Gabriela و رزا در ال سالوادور و یا لورا در ونزوئلا که بیش از حد طولانی صبر کنید.

با گزارش از Edgardo آیالا در سان سالوادور.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب