Coronavirus: نزدیک به نه در 10 ترس برای سلامت خود

شاتر تقریبا نه از 10 (87%) کارمندان ترس برای سلامت خود را به دلیل Covid-19 شیوع بسیاری از جدا شده احساس تنهایی

توسط AKHSHIJNEWS در 25 فروردین 1399

شاتر

تقریبا نه از 10 (87%) کارمندان ترس برای سلامت خود را به دلیل Covid-19 شیوع بسیاری از جدا شده احساس تنهایی و پیدا کردن آن را دشوار است به خواب.

بر اساس یک نظرسنجی از 2,008 فتح کرد گرفته شد کارگران با مشاغل پلت فرم TotalJobs دو سوم (64 درصد) از کارکنان در حال حاضر کار از خانه فکر می کنم تندرستی خود را تحت تاثیر قرار شده است تغییرات آورده محدودیت دولت.

بیش از نیمی (52%) گفت: خود را به خواب مبتلا شده بود; 54% کمتر فعال تر از قبل از وقوع; 45% یافت خانه جدید خود فضای ناراحت کننده و 58 درصد بوده است خوردن بیش از آنها را به طور معمول.

کارکنان نیز نگران در مورد همکاران خود در سلامت و تندرستی است. هشتاد و شش درصد در مورد co-سلامت کارگران که باعث 81% را بیشتر از تلاش برای رسیدن به یک دیگر.

تقریبا سه چهارم (73%) توافق کردند که از آنها قدردانی همکاران خود را بیش از آنها قبل از همه گیر.

دکتر آرون Balick از وزارت روانی و روانکاوی مطالعات در دانشگاه اسکس گفت: "این یک تناقض است که در یک زمان از 'اجتماعی فاصله' مردم آگاه تر از همیشه خود را در رابطه نیاز دارد. در از دست رفته ما معمول محل کار بورسی و پشتیبانی ما به دنبال راه های جدید برای دستیابی به آن بیشتر آگاه در مورد چگونه ما رسیدن به دیگران و پیدا کردن اجتماعی لذت ما تا به حال در محل کار, اما به نوعی غافل از قبل.

"کار از خانه می تواند به افزایش نگرانی و استرس و تنهایی برای بسیاری از مردم است. سطح اضطراب در حال افزایش با مردم نگران سلامت خود و امنیت شغلی و سلامت همکاران خود و عزیزان. این به این معنی است که کار از خانه باید بیشتر در مورد کار و تبدیل شدن به فرصت دیگری به دنبال و ارائه رفاقت و حمایت در طول زمان به چالش کشیدن برای همه ما است."

TotalJobs رئیس بازاریابی لین Cahillane گفت: "در مقابل افت مداوم در حال تغییر محیط کارفرمایان نیاز به باقی می ماند آگاه در مورد پتانسیل ناخرسندی در میان تیم خود را تشویق و حمایت و آگاهی نه تنها به خاطر از کارکنان فیزیکی رفاه – اما برای هر گونه افزایش استرس روانی افراد ممکن است تجربه به عنوان یک نتیجه.

کار از خانه می تواند به افزایش نگرانی و استرس و تنهایی برای بسیاری از مردم است. سطح اضطراب در حال افزایش با مردم نگران سلامت خود و امنیت شغلی و سلامت همکاران و عزیزان" – دکتر هارون Balick دانشگاه اسکس

"تیم باید تشویق شوند برای به اشتراک گذاشتن نگرانی های خود را با مدیران خط که خود نقش مهمی بازی در حصول اطمینان از در معرض کارکنان پشتیبانی می شوند در این زمان است."

در ضمن جداگانه بررسی توسط موسسه اشتغال مطالعات کشف بسیاری از کارکنان در حال حاضر کار از خانه در تلاش بودند با درد های عضلانی, رژیم غذایی, خواب و سلامت روان خود را.

بیش از نیمی (58%) تجربه درد در گردن و شانه (56%) و پشت (55%) نسبت به وضعیت جسمی طبیعی.

بسیاری از آنها نه حفظ یک رژیم غذایی متعادل و سالم رژیم ورزش; 20 درصد بستری برای افزایش مصرف الکل 33 درصد خوردن کمتر از یک رژیم غذایی سالم و 60 درصد ورزش کمتر از آنها معمولا تصدیق کرد که آنها در حال ورزش کمتر است.

شصت و چهار درصد از دست دادن خواب به دلیل نگرانی در حالی که 50 درصد گزارش شده و نه شاد بودن با خود و زمان تعادل کار و زندگی. یک سوم گفت: آنها اغلب احساس جدا شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن