Coronavirus تهدید جدید برای کارگران مهاجر در ایالات متحده

جامعه مدنی در توسعه و کمک به اقتصاد و تجارت ویراستاران' انتخاب, ویژه, مواد غذایی و کشاورزی, جهانی, حکومت, جهان

توسط AKHSHIJNEWS در 3 اردیبهشت 1399
جامعه مدنی در توسعه و کمک به اقتصاد و تجارت ویراستاران' انتخاب, ویژه, مواد غذایی و کشاورزی, جهانی, حکومت, جهانی شدن, عناوین, حقوق بشر, کار, امریکا لاتین و کارائیب مهاجرت و پناهندگان آمریکای شمالی و منطقه ای دسته بندی TerraViva سازمان ملل متحد

مهاجرت و پناهندگان

Considered essential to the U.S. economy, as Donald Trump himself now acknowledges, Mexico's seasonal farmworkers are exposed to the coronavirus pandemic as they work in U.S. fields, which exacerbates violations of their rights, such as wage theft, fraud, and other abuses. CREDIT: Courtesy of MHP Salud

در نظر گرفته شده ضروری به اقتصاد ایالات متحده به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را در حال حاضر اذعان مکزیک فصلی farmworkers در معرض این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آنها در ایالات متحده در زمینه, که تشدید نقض حقوق خود مانند دستمزد و سرقت و تقلب و دیگر موارد نقض حقوق بشر. اعتبار: حسن نیت ارائه میدهد از MHP Salud

مکزیکو سیتی, Apr 21 سال 2020 (IPS) - به عنوان فصل بالا برای کشاورزی و کار در ایالات متحده نزدیک ده ها هزار نفر از کارگران مهاجر از مکزیک در حال آماده شدن به سر به زمینه در همسایه شمالی خود را برای انجام این کار است که تضمین می کند که مواد غذایی باعث می شود آن را به مردم جداول.

اما SARS-CoV-2 (COVID-19) همه گیر که در ایالات متحده تبدیل شده است به بزرگترین منبع عفونت را تهدید به بدتر در حال حاضر متزلزل شرایط که در آن این کارگران کارخانه پردازش و حرکت میوه ها و سبزیجات در آمریکا

در معرض اتهامات غیر قانونی برای ویزا حمل و نقل و هزینه های اقامت و کار بهره برداری و عدم دسترسی به خدمات اساسی و ناسالم مسکن, مکزیک کارگران فصلی رانده شده از خانه های خود با فقر نیز باید در حال حاضر شجاع خطر سرایت.

Evy پنا مدیر ارتباطات و توسعه در غير دولتي Centro de los Derechos دلم Migrante (مهاجر مرکز حقوق – CDM) گفت: IPS از شهرستان مونتری که COVID-19 همه گیر است تشدید نقض حقوق کارگران مهاجر.

"ویزای موقت برنامه ها مملو از سوء استفاده از لحظه ای کارگران استخدام در جوامع خود. آنها رنج می برند تقلب آنها در مشاغل ارائه شده که حتی نمی وجود دارد در ایالات متحده است. این یک منحرف سیستم است که در آن استخدام و کارفرمایان باید تمام کنترل. وجود دارد سیستمیک نقص تبدیل خواهد شد که بیشتر مشهود است در حال حاضر" فعال گفت.

در سال 1943 ایالات متحده ایجاد شده H2 ویزا برای کارگران غیر ماهر خارجی و در سال 1980 آن را تاسیس H-2A دسته بندی برای کارگران مزرعه و H-2B دسته ها برای کار های دیگر مانند محوطه سازی ساخت و ساز و کارکنان هتل.

در سال 2019 واشنگتن که در حال حاضر اعلام کرد و آنها را "ضروری" به اقتصاد اعطا 191,171 H-2A و 73,557 H-2B ویزا به کارگران مکزیکی و ژانویه و فوریه سال جاری تا به حال صادر شده 27, 058 و 6,238 بود.

دو فوريت همگرا

در حال حاضر دو کشور در حال مذاکره برای ارسال هزاران farmworkers در داخل و یا خارج از H2 برنامه شروع این ماه برای اطمینان از برداشت محصول در این سال در ایالات متحده دولت مکزیک به نظرسنجی کارشناسان برای تعیین درصد زنده بودن این طرح IPS آموخته است.

این کارگران مهاجر خواهد آمد, از, Michoacan, Oaxaca Zacatecas و مرز متحده است. این طرح قرار خواهد رییس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador در ایستاده خوب با جناح راست همتای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن; ایجاد اشتغال برای کارگران روستایی در میان یک بحران اقتصادی و افزایش وجوه ارسالی به مناطق روستایی است.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن مجبور نیاز بیشتری برای کارگران روستایی در این صورت همه گیر و تحت فشار کشاورزی خود را رها ضد مهاجر و سیاست در آوریل. 1 حتی فراخوانی برای ورود کارگران مهاجر مکزیکی.

"ما می خواهیم آنها را به در آمده است," او گفت:. "آنها بوده است وجود دارد برای سال و سال و من با توجه به تعهد به کشاورزان: آنها در حال رفتن به ادامه آمده است."

مقامات ایالات متحده می تواند گسترش H-2A ویزا تا یک سال و حداکثر مدت اقامت سه سال است. پس از آن دارنده باید باقی می ماند در خارج از خاک ایالات متحده به مدت حداقل سه ماه به واجد شرایط برای ورود مجدد با همان مجوز.

در آوریل. 15 واشنگتن اعلام کرد تغییرات موقت اجازه می دهد کارگران به سوئیچ کارفرمایان و به اقامت بیش از سه سال است.

A Mexican migrant worker works at a vineyard in California, one of the U.S. states most dependent on seasonal labour from Mexico in agriculture, and which has now urged President Donald Trump to facilitate the arrival of guest workers from that country so crops are not lost. CREDIT: Kau Sirenio/En el Camino

مکزیکی مهاجر کارگر با این نسخهها کار در یک تاکستان در کالیفرنیا یکی از ایالت های ایالات متحده بیشتر وابسته به فصلی نیروی کار از مکزیک در بخش کشاورزی است که در حال حاضر خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور تسهیل در ورود کارگران مهمان از آن کشور پس از محصولات در حال از دست داده است. اعتبار: کو Sirenio/En el Camino

ترین های متعدد مشاغل در میوه برداشت کلی کار کشاورزی مانند کاشت و برداشت و در توتون و تنباکو مزارع با توجه به وزارت کار ایالات متحده.

کارگران مهاجر به طور سنتی آمده از مکزیک کشاورزی و مرز متحده و اصلی خود مقصد مناطق کشاورزی که در آن وجود دارد به طور موقت یا دائم از کمبود کارگران.

جرمی مک لین سیاست و حمایت مدیر برای نیویورک-بر اساس سازمان غیر دولتی عدالت در حرکت ابراز نگرانی در مورد شرایط که در آن مهاجران کار می کنند.

راه کار سیستم "آن را نمی خواهد آسان به دنبال توصیه های اجتماعی فاصله. صدها نفر از هزاران نفر از مردم در حال رفتن به می آیند و نمی قادر خواهد بود به دنبال این توصیه ها را, و آنها را با قرار دادن خود در معرض خطر است. آن می تواند طلسم موج دیگری از عفونت و انتقال" او هشدار داد IPS.

"این جمعیت گروه هیچ خدمات بهداشتی و بدون بیمه درمانی. اگر آنها سقوط بیمار در یک منطقه از راه دور چه می تواند آنها را دریافت کنم ؟ " او گفت: از نیویورک است.

On Mar. 26 سفارت آمریکا در مکزیک گزارش شده است که این امر روند بدون یک مصاحبه شخصی از برنامه های کاربردی از کسانی که ویزا تمام شده بود در دو سال گذشته و یا که آنها در آن زمان تحت فشار ایالات متحده تجارت محصولات کشاورزی.

او به هیچ وجه از

این کارگران مهاجر' اودیسه در مکزیک آغاز می شود, جایی که آنها در حال استخدام توسط فردی پیمانکاران – کارگران یا سابق کارگران از ایالات متحده, کارفرما, کارگران همکار بستگان یا دوستان در زادگاه خود – و یا خصوصی ایالات متحده در سازمان.

اگر چه ماده 28 مکزیک فدرال قانون کار در نیروی از سال 1970 و بازرسی و نگهداری در سال 2019 تنظیم ارائه خدمات توسط کارگران استخدام در مکزیک برای کار در خارج از کشور است و نه اجرا.

این مستلزم آن است که قراردادهای ثبت شده با این کار مقامات و است که یک باند سپرده شود به تضمین رعایت شود. آن را نیز دارای پیمانکار خارجی مسئول هزینه های حمل و نقل و عودت کننده گان مواد غذایی برای کارگر و مهاجرت و همچنین پرداخت کامل دستمزد برای جبران خطرات شغلی و دسترسی به مسکن مناسب.

علاوه بر این ایالات متحده است که کارگران مکزیکی به عنوان مزایای تامین اجتماعی برای خارجی ها در کشور که در آن آنها در حال ارائه خدمات خود را.

اگر چه دولت مکزیک می تواند به اجرای ماده 28 قانون به منظور حفاظت از حقوق کارگران مهاجر که وارد و ترک ایالات متحده تحت ویزای برنامه آن را به انجام این کار نشد.

در آن گزارش اخیر "رسیده برای اصلاحات: سوء استفاده از کارگران کشاورزی در H-2A برنامه ویزای", بی-ملی CDM سازمان نشان می دهد که کارگران مهاجر تجربه دستمزد سرقت ایمنی و بهداشت نقض تبعیض و آزار و اذیت به عنوان بخشی از قاچاق انسان سیستم.

استخدام بدون نظارت

برای Mayela بلانکو یک محقق در غیر-دولتی, مرکز مطالعات بین المللی و همکاری های عمومی مدیریت, مشکل فقدان نظارت یا بازرسی از استخدام و سازمان.

"در مکزیک هنوز هم وجود دارد بسیاری از شکاف در مکانیزم برای نظارت و بازرسی استخدام. هنوز هم وجود دارد تقلب," او گفت: IPS. "چگونه اغلب آنها را بازرسی? چگونه می توانم آنها را تضمین کند که همه چیز در حال کار راه آنها قرار دارد؟"

وجود دارد 433 ثبت نام و قرار دادن سازمان در کشور توزیع شده در کشورهای مختلف با توجه به داده ها از ملی خدمات اشتغال است. برای انتقال نیروی کار به خارج از کشور وجود دارد و نه یک تعداد با توجه به ده ها هزار نفر ویزا صادر شده در سال 2019.

برای آن بخشی از وزارت کار ایالات متحده گزارش 239 مجوز استخدام در این کشور مشغول به کار برای یک تعداد انگشت شماری از شرکت های ایالات متحده.

اطلاعات به دست آمده توسط IPS نشان می دهد که مکزیک وزارت کار تنها با انجام 91 بازرسی در نه ایالت از سال 2009 تا سال 2019 و تحمیل 12 جریمه برای مجموع حدود 153,000 دلار است. برخی از ایالت ها با سطح بالایی از کارگران مهاجر بودند هرگز بازدید توسط بازرسان.

بعلاوه سوابق فدرال کار هیئت مدیره را شامل نمی شود هر گونه گزارش از نقض ماده 28.

مکزیک است که یک حزب به هزینه شارژ استخدامی کنوانسیون 96 از سازمان جهانی کار (ILO) که آن را نقض به علت عدم رعایت حقوق کارگران موقت.

پنا تاکید کرد که هنوز هم وجود دارد یک شکاف بین آمریکا و مکزیک در کار حفاظت و گفت: کارگران در حال پشت سر گذاشت چرا که شکاف.

"کشورهایی مانند مکزیک دیدن ویزای موقت به عنوان یک راه حل برای مهاجرت نیروی کار و اجازه می دهد که بهره برداری از شهروندان خود. H2 برنامه است در مورد مهاجرت نیروی کار و دولت که دو جانبه راه حل های مورد نیاز," او گفت:.

در پاسخ به همه گیر و خطرات آن, 37 سازمان به نام دولت ایالات متحده در دریا. 25 برای مسکن مناسب با امکانات قرنطینه امن, حمل و نقل, تست برای کارگران قبل از آنها در ایالات متحده می رسند فیزیکی فاصله در مزارع و پرداخت می شود برای درمان کسانی که مبتلا به COVID-19.

بلانکو تأکید فقدان عدالت و غرامت مکانیسم. "بیشتر ویزا صادر شده بیشتر نیاز به نظارت. مکزیک است که به عنوان یک کشور بازگشت و یا حمل و نقل از مهاجران, اما باید آن را به رسمیت شناخته شده به عنوان یک محل از مبدا از کارگران موقت. و به همین دلیل آن را باید مطابق با بین المللی کار, قوانین," او گفت:.

مکلین مطرح شده نیاز به یک جدید قانون ایالات متحده برای تضمین حقوق کارگران مهاجر که در حال اساسی به اقتصاد به عنوان تأکید توسط تقاضا تقویت تاثیر COVID-19.

"ما تحت فشار قرار دادند به صورت یک قانون به پوشش ویزای موقت برنامه ها به طوری که وجود خواهد داشت بیشتر اطلاعات برای جلوگیری از تقلب و دستمزد سرقت. اما آن را بسیار دشوار است برای گرفتن یک تعهد برای مهاجرت, گفت و گو در ایالات متحده امروز است," او گفت:.

اما مصیبت است که کارگران مهاجر را نیست پایان کار خود را در ایالات متحده در زمینه, از آنجا که در ماه اکتبر آنها را مجبور به بازگشت به زادگاه خود که خواهد بود حتی بیشتر فقیر با توجه به عواقب ناشی از بحران بهداشت و درمان و با COVID-19 در تمام احتمال, هنوز, نما, یک تهدید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب