redundancy

عکس: شاتر

با امواج افزونگی هوا را در ماه های آینده, Jonathan Maude به نظر می رسد در خطرات و عوارض ذاتی در این فرآیند به خصوص در اطراف اصطلاحات که بسیاری از کسب و کار ممکن است در نظر گرفته اند

اخیر افزونگی اظهارات بریتانیا راه هوایی شرکت IAG نشان داد حقیقت ناگوار آن را تبدیل به یک واقعیت برای تعداد زیادی از کارفرمایان در هفته آینده. در اعلام یک موج از افزونگی IAG گفت: “این طرح باقی می ماند موضوع, مشاوره, اما این احتمال وجود دارد که آنها را تحت تاثیر قرار بسیاری از بریتیش ایرویز’ کارکنان و ممکن است در نتیجه افزونگی تا 12,000 از آنها است.”

این شرکت گفت: این امر چندین سال طول بکشد برای سفر هوایی برای بازگشت به قبل از Covid-19 سطح یک هشدار است که تکرار کسب و کار در سراسر جهان است.

این تصویر برای بسیاری از کارفرمایان در سراسر انگلستان را کاملا تغییر خواهد کرد. کار, محیط کسب و کار و بازار است که یک کارمند برگ برای کار از خانه و یا furloughed خواهد بود کاملا متفاوت در بسیاری از موارد به یکی از آنها بازگشت به آینده.

شرکت ها نیاز به برنامه ریزی برای این واقعیت جدید و حتی بهترین نیت کارفرما ممکن است نیاز به شکستن وعده خود را به نگه داشتن شغل باز است. مانند آن است که به احتمال زیاد زوائد آن را متاسفانه تبدیل به لازم است و این افزایش یک شماره از روی حیله و تزویر مسائل را در نظر بگیرید.

اگر وجود دارد “کاهش نیاز برای کارکنان به انجام کار از یک نوع خاص” و یا نوعی از بسته شدن کسب و کار و یا سازماندهی مجدد پس از رفع اشکالات تعریف است به احتمال زیاد راضی است.

چه کسی خواهد بود برکنار?

پس از آن برای کارفرما در نظر گرفتن تعداد کارکنان آسیب دیده و در نظر گرفتن هر گونه استخر ها و معیارهای انتخاب آن ممکن است لازم باشد اگر انتخاب کارکنان. به همان اندازه جایگزین جای خالی باید در نظر گرفته شود و داوطلبان ممکن است به دنبال.

اگر 20 یا بیشتر موانعی هستند که “پیشنهاد” در “استقرار یکی” در یک دوره 90 روزه پس از آن جمعی مشاوره تعهدات بوجود می آیند را تحت s. 188(1) از TULR(C)A (اتحادیه های کارگری و روابط کار تحکیم قانون 1992). این نیز نیاز به اطلاع به وزیر امور خارجه از پیشنهاد بررسی قرار گرفته است. اگر تعداد کمتر از 20 پس از آن از آن خواهد شد لازم است به دنبال یک روش عادلانه در رابطه با هر یک از کارکنان در معرض خطر از رفع اشکالات.

کارفرمایان باید آینده نگر که پیش بینی لازم زوائد آن به منظور جلوگیری از خطر عوارض مربوط به s.188(1). که در آن کارفرمایان را متوجه رفع اشکالات به کمتر از 20 کارکنان مراقبت باید با توجه به اطمینان حاصل شود که هیچ افزونگی بیشتر مورد نیاز خواهد بود ظرف مدت 90 روز. به عنوان در حالی که این زوائد آن در انتظار هر بیشتر موانعی را ایجاد تعهد به مشورت جمعی نه تنها در رابطه با کارکنان اضافی اما همه کارکنان پیشنهاد شده بود را رد کرد و در مدت 90 روز.

آنچه که یکی استقرار’?

معانی “پیشنهاد به اخراج” و “ایجاد یک” مدت طولانی است که مناطق از بحث است. “پیشنهاد به اخراج” در نظر گرفته شد به عنوان دور برگشت به عنوان سال 1978 در مورد حمل و نقل و به طور کلی اتحادیه کارگران v در سراسر کشور حمل که در آن تمایز بین “پیشنهاد افزونگی” و کسانی که در حال حاضر گرفته شده بود ساخته شده است که در آن اخراج شده بود در حال حاضر رخ داده است وجود دارد لازم نیست “گذشته نگر مشاوره.”

امروز اما این تصمیم می تواند به خوبی دیده می شود که در تضاد با روح s. 188(1). “ایجاد یک” نیز بوده است این موضوع از یک خط طولانی از تصمیم گیری با پیشرو مورد Rockfon A/S v Specialarbejderforbundet i Danmark که در آن دادگاه عدالت اروپا تصمیم گرفت یک “استقرار” باید به عنوان تعریف “واحد که از کار برکنار شده و کارگران اختصاص داده شده به انجام وظایف خود”.

در USDAW و بزودی v اتل Austin یا Woolworths مورد (که نگران افزونگی بیش از 4000 کارگران بسیاری از آنها مشغول به کار در فروشگاه با کمتر از 20 کارمند) در دادگاه عدالت اروپا با اشاره به اخراج شد, تاثیر ظرف دو شرکت بزرگ خرده فروشی گروه انجام فعالیت های خود را از فروشگاه های واقع در مکان های مختلف در سراسر انگلستان است. هر فروشگاه شاغل در اکثر موارد کمتر از 20 کارمند. اشتغال دادگاه گرفته بود که در این فروشگاه به آن کارکنان تحت تاثیر کسانی که اخراج قرار گرفتند از هم جدا شدند “موسسات”.

اگر وجود دارد ‘کاهش نیاز برای کارکنان به انجام کار از یک نوع خاص یا نوعی از بسته شدن کسب و کار و یا سازماندهی مجدد پس از رفع اشکالات تعریف به احتمال زیاد راضی”

دادگاه عدالت اروپا نیست تعیین قطعی است که هر فرد فروشگاه باید جداگانه در نظر گرفته شده استقرار اما قضاوت خود را به وضوح نشان می دهد که این یک مجاز رویکرد برای دادگاه به.

چند سایت کسب و کار

برای هر کسب و کار است که در عمل سایت های مختلف و یا فاقد یک محیط کار شناسایی مناسب “استقرار” حیاتی است و این را باید با توجه به شرایط خاص از کسب و کار. در کارخانه های تولید و آلن Ltd v Bulwich کارفرما اخراج 24 فروش مستقیم اعضای تیم در سراسر UK خود را از دفاتر. اگر چه این شرکت تحت درمان منچستر بخش فروش خود را به عنوان واحد موانعی بودند فکر در رابطه با یک برنامه ریزی سازماندهی مجدد ملی نیروی فروش پس از اشتغال درخواست تجدید نظر دادگاه تصمیم گرفت از آن درست به آنها فکر می کنم که همه متعلق به یک استقرار و جمعی مشاوره تعهدات موثر بودند.

اما در Renfrewshire شورای v موسسه آموزشی اسکاتلند هر مدرسه را خود موانعی بنابراین جمعی مشاوره تعهدات موثر نبودند.

انجام فرآیند مشاوره به احتمال زیاد مشکل تر از حالت طبیعی است که در آن کارکنان ممکن است از لحاظ فیزیکی دور از محل کار و یا کار از خانه اجتماعی را حفظ فاصله اقدامات است. در هر صورت اگر جمعی مشاوره لازم است کارفرما نیاز به یا استفاده از یک کارمند “ایستاده بدن” به عنوان نمایندگان اگر قانون اجازه می دهد و یا برگزاری انتخابات نمایندگان انتخاب شود.

هیچ آرامش از این با وجود این زمان همه گیر محیط زیست است. این را از همه بیشتر نیاز به برنامه ریزی در بخشی از کارفرمایان به عنوان کل فرایند برگزاری انتخابات در صورت نیاز و انجام فرآیند مشاوره با نامتجانس کارکنان در حال رفتن به یک معامله بزرگ دیگر پس از آن ممکن است در غیر این صورت مورد بوده است اگر کارفرما قادر به نگهداری فیزیکی شهر در سالن جلسات برای مثال و این روند در راه به عنوان یک نتیجه.

این مجموعه ملاحظات و مراحل انجام شود. پیش برنامه ریزی کلیدی است.

HR شریک کسب و کار فرصت در پرسنل امروز

مرور بیشتر HR شریک کسب و کار شغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو