Coronavirus تست کیت طبقه بندی شده به عنوان سود مشمول مالیات در نوع

شاتر کارگرانی که دریافت coronavirus آزمون برای پرداخت توسط کارفرمای خود نیاز به پرداخت مالیات بر درآمد در آن ن

توسط AKHSHIJNEWS در 17 تیر 1399

شاتر

کارگرانی که دریافت coronavirus آزمون برای پرداخت توسط کارفرمای خود نیاز به پرداخت مالیات بر درآمد در آن نازل شده است.

جدید ارشاد صادر شده توسط HM مالیات و گمرک آمده است که Covid-19 تست کیت و یا آزمایشات انجام شده توسط شخص ثالث خریداری شده توسط یک کارفرما برای کارکنان آن در حال درمان به عنوان یک سود مشمول مالیات در نوع خود است.

در ضمن تجهیزات حفاظت شخصی ارائه شده توسط کارفرما به کارکنان که در آن مشغول به کار در یک وضعیت که در آن خطر ابتلا به کروناویروس انتقال بالا است غیر مشمول مالیات.

طبقه بندی تست کیت به عنوان یک مزیت در نوع خود مورد انتقاد قرار گرفته است توسط خزانه داری کمیته مل گام که خواسته صدراعظم Rishi Sunak به نگاه به این موضوع به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

او گفت: "بسیاری از کارمندان به ویژه بهداشت و درمان و مهمان نوازی کارگران ملزم به انجام منظم coronavirus تست.

"بسیاری از ما کارگران مشاغل کلیدی می تواند در مواجهه با منحرف انگیزه اجتناب از کارفرما حمایت آزمون به منظور کاهش مالیات... این نمی تواند درست است."

Sunak گفت: نمایندگان مجلس در روز سه شنبه که او را در نگاه به مسئله "بسیار سریع".

سازمان در برخی از بخش ها از جمله بهداشت و درمان و مهمان نوازی هستند تحت هفتگی coronavirus آزمون برای ایمنی خود و همکاران و بازدید کنندگان است.

ارشاد منتشر شده توسط دفتر کمیساریای اطلاعات را در ماه مه گفت که کارفرمایان هنوز هم مورد نیاز مطابق با مقررات حفاظت از داده ها و حفاظت از داده ها عمل می کنند زمانی که دست زدن به Covid-19 داده ها از آزمون.

آنها می توانید نگه دارید لیستی از کارکنان که تا به حال علائم یا تست مثبت اما آنها نیاز به اطمینان از پردازش این اطلاعات است "لازم و مربوطه را اعلام کرد هدف".

پاداش جبران خسارت و مزایای فرصت


فهرست تمام comp و مزایای شغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن