COVID-19 زندگی می کنند به روز رسانی: Sask. اقتدار بهداشت به انتشار جدید مدل سازی داده ها

محتوای مقالهاین زنده است که فایل به روز خواهد شد در طول روز است. برای سوال و یا نظرات به ما COVID-19 پوشش شما

توسط AKHSHIJNEWS در 9 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

این زنده است که فایل به روز خواهد شد در طول روز است. برای سوال و یا نظرات به ما COVID-19 پوشش شما می توانید ایمیل citydesk@thestarphoenix.com.

هر کسی که دچار علائم تب و سرفه باید خود جدا بلافاصله و با استفاده از استان را ارزیابی آنلاین ابزار.


اقتدار بهداشت به انتشار به روز شده مدل سازی در COVID-19 در Sask.

این Saskatchewan Health Authority تنظیم شده است به ارائه به روز رسانی سه شنبه بعد از ظهر در آن قبلا منتشر شده مدل سازی طرح.

هیچ جزئیات شدند و بلافاصله در دسترس از استان در مورد آنچه که به روز رسانی خواهد به دنبال دارد.

شا هفته گذشته گفت که تجدید نظر در آن مدل برای برنامه ریزی در خط با اعداد واقعی مرگ و میر و موارد. در اوایل این ماه شعبان منتشر شد آن برنامه ریزی سناریو که شامل طیف وسیعی از 153,000 به 408,000 موارد و 3,075 به 8,370 مرگ و میر.
از شنبه پنج مرگ و میر مربوط به COVID-19 گزارش شده در ساسکاچوان

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص ساسکاتون StarPhoenix خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در ساسکاتون و ساسکاچوان. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: thestarphoenix.com/tag/coronavirus.

اینجا را کلیک کنید برای ثبت نام جدید در خبرنامه ایمیل اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب