COVID-19 شیوع اعلام کرد در بیوول

محتوای مقالهشیوع رمان coronavirus اعلام شده است در بیوول پس از افزایش تعداد موارد گزارش در این منطقه است.با تو

توسط AKHSHIJNEWS در 13 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

شیوع رمان coronavirus اعلام شده است در بیوول پس از افزایش تعداد موارد گزارش در این منطقه است.

با توجه به انتشار اخبار از Saskatchewan Health Authority از شمال پزشکی سلامت افسران برای شا و شمال بین قبیله ای اقتدار بهداشت اعلام کرد شیوع شب جمعه است.

یک تماس با ردیابی تحقیقات در جریان است.

شا خواسته است که هر کسی که ممکن است سفر از طریق جامعه بین آوریل 12 و 27 باید شروع خود برای نظارت بر هر گونه علائم بلافاصله. این علائم ممکن است شامل: تب و سرفه و مشکلات تنفسی و گلو و آبریزش بینی و لرز و کاهش حس بویایی و بدن درد.

اگر هر یک از علائم توسعه شا خواسته است که بیمار تماس HealthLine 811 یا خود جامعه مرکز بهداشت برای ارزیابی و سپس شروع خود انزوا.

بیشتر در مورد این موضوع

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص ساسکاتون StarPhoenix خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در ساسکاتون و ساسکاچوان. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: thestarphoenix.com/tag/coronavirus.

کلیک کنید اینجابرای ثبت نام جدید در خبرنامه ایمیل اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب