Covid-19 بازیابی: کارفرما برندها نیاز به 'لرزه ای تغییر'

در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ بالا: اندرو بیرد مایک Hanbidge (Blackbridge), نیک Ulycz, Jonny بریگز ربکا Fode

توسط AKHSHIJNEWS در 14 خرداد 1399

در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ بالا: اندرو بیرد مایک Hanbidge (Blackbridge), نیک Ulycz, Jonny بریگز ربکا Foden و سحر Hollingworth. مرکز: فین لینچ (Blackbridge)

چگونه کارفرمایان باید درمان کارکنان خود را در طول Covid-19 بحران خواهد بود 'آزمون اسید" برای داوطلبان با توجه به اینکه خود را برای پیوستن به سازمان خواهد شد و یک عامل عمده در چگونه آنها انباشتگی کارفرما نام تجاری خود را.

این یکی از پیام های کلیدی از یک میزگرد بحث هفته گذشته به دنبال 'میراث مستند', میزبانی مردم آژانس ارتباطات Blackbridge ارتباطات است که در آن نام تجاری کارفرما و استخدام متخصصان پیش بینی یک "تغییر لرزه ای" در چگونه, سازمان خود را در حال حاضر به نامزدها به عنوان آنها را از بحران بهبود می یابند.

از آنجا که بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان برگزاری کارفرمایان در بسیاری از بخش ها تا به حال به تصمیم گیری های دشوار در مورد تداوم کسب و کار و کنترل هزینه. زوائد آن پرداخت کاهش و طولانی کردند دوره این واقعیت برای بسیاری از افراد و نامزدها و مشتریان هستند به احتمال زیاد به یاد داشته باشید این تصمیمات و چگونه آنها گرفته شد برای برخی از زمان.

من فکر می کنم بسیاری از سازمان ها را توضیح برخی را در مورد چگونه آنها را درمان کارکنان به تازگی و بسیاری از کارفرما برندها نیاز به متمرکز را به حساب اشتباهات که ساخته شد" – اندرو بیرد Blackbridge ارتباطات

"مردم را نگاه کنید که چگونه سازمان های درمان کارکنان خود را که ترک به عنوان یک نتیجه از این وضعیت گفت:" نیک Ulycz chief operating officer در لوازم داخلی ارائه دهنده گارانتی داخلی و به طور کلی. "مردم می بینند که آن را اجتناب ناپذیر است که وجود خواهد داشت lay-offs وجود خواهد داشت و زوائد آن اما راه که در آن شما مدیریت آن و درمان مردم در راه خواهد بود چیزی [آنها] را به یاد داشته باشید و تاثیر خود را با نام تجاری در آینده".

ربکا Foden سر از استعداد کسب و اجرایی استخدام در حمل و نقل برای لندن توافق کردند: "مردم دنبال خواهد شد و در چشم انداز کسب و کار رتبه و 'Covid-19 تست' – آیا کارفرما درمان کارکنان خود را از طریق این واقعا دشوار و چالش برانگیز ،

یک مثال از اینکه چگونه افراد در حال حاضر فکر کردن در مورد برندها دیده می شود در یک منبع گردآوری شده توسط ارتباطات و متخصص طراحی گرافیک لوئیس Cotter که رتبه بالا خیابان برندها بر اساس آنها چگونه درمان کارکنان و مصرف کنندگان در طول بیماری همه گیر.

"این تنها یک گام کوتاه به دور از سازمان که تاریخ برای آنها چگونه درمان می شود کارکنان در طول Covid" پیشنهاد اندرو بیرد Blackbridge مدیر مشاوره. "من فکر می کنم بسیاری از سازمان ها را توضیح برخی را در مورد چگونه آنها را درمان کارکنان به تازگی و بسیاری از کارفرما برندها نیاز به متمرکز را به حساب اشتباهات است که ساخته شده بودند."

یک سازمان است که به شدت تحت تاثیر بحران است رولز-رویس در نتیجه انتظار از دست دادن 9000 شغل.

"که در آن ما می تواند ما را نقش داخلی است که ما می توانیم نگاهی به نقل و استعداد داخلی [به] بنابراین در نهایت وجود خواهد داشت کاهش بسیار قابل توجهی در استخدام در مقایسه با سال های گذشته است. من آرزو می کنم آن را یک داستان مثبت اما این واقعیت که ما در حال زندگی در این لحظه گفت:" جهانی شرکت کارفرما نام تجاری منجر سحر Hollingworth.

او گفت: این سازمان باید به طور قابل توجهی تغییر تمرکز خود را به عنوان آن را ظهور از بحران و شروع به بازسازی برند خود را. نیاز به یک چالاک نیروی کار یک واقعیت است, او گفت:, با خطی پیشرفت حرفه ای است که مردم زمانی که انتظار می رود به دنبال کمتر احتمال دارد. رولز-رویس کارکنان آینده را به جای نیاز به آماده سازی قادر به انتقال مهارت های خود را در سراسر سازمان بر اساس نیاز.

"من فکر می کنم احتمالا ما در حال رفتن برای پایان دادن به دعوت به, بیا, و ساخت با ما" و تاکید خواهد شد در یک حرفه ای با رولز رویس به جای یک کار خاص مسیر," او گفت: این شرکت در آینده کارمند گزاره ارزش.

از نظر کارفرما نام تجاری Ulycz گفت: احتمال دارد به یک "تغییر لرزه ای" چگونه در سازمان ها نیاز به موقعیت خود را به نامزدها به عنوان یک نتیجه از تغییرات دیده می شود در طول چند ماه گذشته.

"صنایع است که هنگامی که امن بنادر در آستانه سقوط است. در حال حاضر ما باید 8 میلیون کارگر furloughed و هنگامی که این طرح به پایان می آید این اجتناب ناپذیر است که هزاران نفر از مردم از دست دادن شغل خود. من فکر می کنم تمام کسانی که همه چیز ایجاد یک قابل توجهی در زمینه های مختلف و از آن خواهد شد به طور قابل توجهی متفاوت از بازار که در آن ما به دنبال جذب استعداد در آینده," او گفت:.

Foden توصیه کارفرمایان به فکر می کنم در مورد چگونه آنها می توانند موقعیت خود را با نام تجاری در سراسر بازیابی و چین و تعامل با استعداد بالا به حمایت گسترده تر از برنامه های بازیابی. "ما دیده ایم با آب های عمیق افق [که] BP نیست که. به عنوان به زودی به عنوان وجود دارد ترقی [در دسترس] استعداد بالا در واقع باقی مانده است."

Hollingworth اما اعتقاد بر این اصول است که زیر بنای قوی نام تجاری کارفرما باقی خواهد ماند اما تمرکز و تاکید بر تغییر خواهد کرد.

"ما هنوز هم باید بسیار بینش رهبری از نظر نحوه رویکرد ما به نامزدها و کارکنان اما رانندگان در حال رفتن به تغییر. احتمالا وجود خواهد داشت تاکید بیشتری بر کار انعطاف پذیر و شاید در امنیت شغلی," او گفت:.

"اما من همچنین فکر می کنم که کارفرما نام تجاری حرفه ای نیاز به تمرکز بیشتر بر تعهد کارکنان و حفظ استعداد های موجود و که مارک در حال رفتن به بیشتر متکی به کارمند وکالت."

این دوره به دور از محل کار یا کار از خانه و یا بر روی کردند, مارس نیز منجر کارکنان به سوال "چرا" گفت: Foden بنابراین وجود دارد نیز ممکن است یک نیاز برای سازمان به تاکید به همین دلیل کار خود را هدفمند است.

او گفت: بحران مالی سال 2008 به بسیاری از مردم که تا به حال ساخته شده است کار برکنار شده این فرصت را به تغییر مشاغل و نظر به دنبال مادام العمر آرمان. بحران کنونی می تواند در بسیاری از انجام همان.

اما Hollingworth احساس کردند که سنتی کارمند, ارزش, بر اساس امنیت و تامین نیازهای اساسی نیاز بیشتر برجسته.

"تماس با من کلبی اما من تمایل به نگاه با نام تجاری ساخت به عنوان یک بیت مانند مزلو سلسله مراتب است. مردم دنبال خواهد شد و برای دیدن که نیازهای اساسی خود را برآورده کلی گزاره در نظر پاداش بهره مند شوند تندرستی ، و داشتن یک هدف فوتی و فوری در بالا از آن خواهد بود که icing در کیک است."

در مورد درس های آموخته شده در طول Covid-19 بحران و چه در خود یک دور خواهد بود از نظر کارفرما نام تجاری پانل گفت: اقدامات رهبری خواهد بود یک کلید راننده.

کارفرما نام تجاری حرفه ای نیاز به تمرکز بیشتر بر تعهد کارکنان و حفظ استعداد های موجود و که مارک در حال رفتن به بیشتر متکی به کارمند وکالت" – سحر Hollingworth رولز-رویس

"هدف خواهد شد و بدون شک هنوز هم وجود دارد اما من فکر می کنم سازمان نیاز به نگاه رهبری است. شما یک پاسخ واقعی به این لحاظ که آیا رهبری انجام داده است یک کار خوب در طول Covid یا نه گفت:" جانی بریگز سر گروه از استعداد کسب و گنجاندن در Aviva.

او گفت: این پیشنهاد که "چابکی" که نیاز به تمرکز به شدت در کارفرمایان ارزش نخواهد بود ممکن است در بیشتر ریسک گریزی بخش های مانند بیمه.

"ما احتمالا پشت چالاک در برخی از بخش هایی از کسب و کار ما اما سازمان های دیگر ممکن است قادر به اتهام جلو," او گفت:.

بیرد گفت: بحران ارائه شده بود "مقدار زیادی از فرصت های یادگیری" برای کارفرمایان به ویژه در سطح رهبری. "بسیاری از ارشد c-suite اقدامات مطابق با بند بند ارزش. اگر من در حال اجرا قابل توجهی کسب و کار این چیزهایی که من می خواهم یاد بگیرند که از نظر تجاری این است که اگر من می خواهم به ارزش مطمئن شوید که به آنها در زمان بحران" او گفت:.

Hollingworth توصیه سازمان به حفظ و بر روی انگشتان خود را به عنوان آنچه که نامزدها به دنبال در یک نقش است به تکامل در یک سرعت سریع. "ما نیاز به اجازه رفتن از بسیاری از مفروضات ما قبلا و انتظارات بیش از حد و کار سخت به نگه داشتن انگشت خود را بر روی نبض از نظر آنچه که کارکنان ما در حال حاضر نیاز و چه در حال رانندگی آنها و نگه داشتن آنها را با انگیزه. به طور مشابه با نامزدها چه جدید خود را ایده آل قضیه نگاه مانند?

"حتی اگر ما ممکن است قادر به قرار دادن پای ما را در شتاب دهنده در حال حاضر آگاه بودن از چشم انداز اطراف ما در حال رفتن به مهم تر است چرا که من فکر می کنم وجود دارد رفتن به پیچش و چرخش است که ما حتی پیش بینی نشده است."

استخدام و فرصت های تامین مالی در پرسنل امروز


فهرست مطلب استخدام و تامین مالی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن