COVID-19 – سازمان ملل از رهبران جهان به عمل در حال حاضر برای جلوگیری از 'غیر قابل تصور ویرانی'

کمک به توسعه و کمک های, ویژه, جهانی, جهانی, حکومت, عناوین شرایط اضطراری انسانی, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گ

توسط AKHSHIJNEWS در 9 خرداد 1399
کمک به توسعه و کمک های, ویژه, جهانی, جهانی, حکومت, عناوین شرایط اضطراری انسانی, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه جمعیت فقر & SDGs منطقه, دسته بندی TerraViva سازمان ملل متحد

توسعه و کمک های اولیه

COVID-19 has resulted in hunger and famine at historic proportions, with some 60 million people pushed into extreme poverty and half the global workforce -- 1.6 billion people -- left without work, and $8.5 trillion in global output lost. The setback in attaining the sustainable development goals (SDGs) has been tremendous and unless global leaders act now, the devastation will be unimaginable. Credit: Priyanka Borpujari/IPS

COVID-19 منجر به گرسنگی و قحطی در تاریخی نسبت با برخی از 60 میلیون نفر از مردم تحت فشار قرار دادند به فقر شدید و نیمی از نیروی کار جهانی -- 1.6 میلیارد نفر -- در سمت چپ و بدون کار و $8.5 تریلیون جهانی خروجی از دست داد. شکست در رسیدن به اهداف توسعه پایدار (SDGs) فوق العاده بوده است و مگر رهبران جهانی در حال حاضر عمل به ویرانی خواهد بود غیر قابل تصور است. اعتبار: Priyanka Borpujari/IPS

سازمان ملل متحد, مارس 29 2020 (IPS) - مگر اینکه رهبران جهانی عمل می کنند در حال حاضر COVID-19 همه گیر باعث خواهد شد که غیر قابل تصور درد و رنج و ویرانی در سراسر جهان به دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: دیروز, مارس 28. او نقاشی یک تصویر از گرسنگی و قحطی در تاریخی نسبت با برخی از 60 میلیون نفر از مردم تحت فشار قرار دادند به فقر شدید و نیمی از نیروی کار جهانی — 1.6 میلیارد نفر سمت چپ — بدون کار و $8.5 تریلیون جهانی خروجی از دست داد.

اشاره به این حادثه تلخ شد در سخنرانی خود در یک رویداد آنلاین به عنوان رهبران جهان و اقتصاددانان جمع آوری و در یک نشست سطح بالا به فراخوان همبستگی جهانی و حاد تمرکز بر منافع کشورهای در حال توسعه در مراحل بعدی برای احیای کاهش اقتصاد جهانی است.

این بحث که متمرکز بر تولید راه حل برای توسعه اضطراری ناشی از جهانی همه گیر شد, شرکت های برگزار شده توسط سازمان ملل و دبیر کل جامائیکا نخست وزیر اندرو Holness و کانادا نخست وزیر جاستین ترودو.

همه سه تن از رهبران برجسته نیاز به نگه داشتن نگرانی های در حال توسعه و کشورهای توسعه نیافته به عنوان یک اولویت در فرایند تصمیم گیری.

اشاره به این حادثه تلخ گذاشته شش حوزه های کلیدی تمرکز است که نیاز به خطاب رفتن به جلو:

  • افزایش نقدینگی جهانی;
  • جلوگیری از بحران بدهی;
  • درگیر شدن با طلبکاران خصوصی مشترک بدهی تلاش;
  • مالی جهانی سیستم ها و اهداف توسعه پایدار;
  • پایان دادن به جریان های مالی غیر قانونی و
  • بازسازی در بهبود رفتار.

"بسیاری از کشورهای در حال توسعه و حتی کشورهای با درآمد متوسط بسیار آسیب پذیر و در حال حاضر در بدهی پریشانی – یا به زودی تبدیل خواهد شد بنابراین با توجه به رکود اقتصادی جهانی" اشاره به این حادثه تلخ گفت:, و اضافه کرد که کاهش بدهی باید در نظر گرفته شود برای کشورهای با درآمد متوسط در علاوه بر این به کشورهای کمتر توسعه یافته.

دبیر کل بیشتر مورد تحسین قرار گرفته آمادگی نشان داده شده توسط کارائیب و اقیانوس آرام به جزایر "زود هنگام و اقدام قاطع" است که تضمین آنها حفاظت از تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.

Holness برجسته نیاز به یک "مقیاس بزرگ و جامع و همه جانبه تلاش" به آدرس مالی خرید اینترنتی از COVID-19 بیماری همه گیر.

"ما مصمم به حمایت از کشورهای به خصوص کسانی که بیشترین نیاز" Holness گفت. "هدف ما این است که نه تنها به رفع مشکلات آنها در حال حاضر تجربه اما به آنها را قادر به بازیابی بهتر است."

ترودو تکرار همان افکار و تکرار این مفهوم است که نگه داشتن دست نخورده اقتصاد کشورهای توسعه یافته در حال سودمند برای کشورهای در حال توسعه است که ممکن است بر روی آنها بستگی دارد.

"شهروندان ما نیاز به اعتماد به نفس در نهادهای بین المللی است که هیچ کس را ترک پشت و قادر به غلبه بر چالش های جهانی" ترودو گفت. "ما می دانیم که شغل و کسب و کار در هر یک از کشورهای ما بستگی به سلامت و ثبات اقتصاد در جاهای دیگر."

دیوید Malpass رئیس گروه بانک جهانی اشاره کرد که COVID-19 همه گیر و خاموش کردن از اقتصادهای توسعه یافته خواهد شد در نتیجه فقر برای 60 میلیون نفر برجسته مسائل از جمله کاهش درآمد برای کارگران مهاجر و یک قطره در حواله جریان می یابد.

"گسترده سرريز از این بیماری همه گیر و خاموش شدن در اقتصادهای پیشرفته آمار ضعیف و آسیب پذیر و زنان و کودکان و کارکنان بهداشت و درمان سخت ترین تعمیق نابرابری از عدم توسعه و بحران بهداشت و درمان حتی بدتر است."

او اعلام کرد یک "نقطه عطف" آنها رسیده هفته گذشته مورد تایید خود را به اورژانس سلامت عملیات است که در حال حاضر در حال اجرا در بیش از 100 کشور در حال توسعه تعبیه شده در این برنامه و چارچوب برای سرمایه گذاری.

رو به او گفت: این تیم در نظر گرفتن پشتیبانی جدید برنامه که "در هفته های آینده کمک خواهد کرد که کشورهای در حال توسعه غلبه بر این بیماری همه گیر و خواستار تمرکز بر رشد و توسعه پایدار".

دکتر دونالد Kaberuka ویژه نماینده از اتحادیه آفریقا نیز صحبت کرد و در پنل پس از آن هشدار داد در برابر جهان با توسل به یک فردگرا رویکرد آنها به عنوان حلقه از سقوط اقتصادی از COVID-19 بیماری همه گیر.

"پس از بحران مالی جهانی هر کشور رفت و برگشت برای رسیدگی به مشکلات خود را. همبستگی جهانی کاهش یافته است به سرعت" Kaberuka گفت. "ما نمی توانیم اجازه دهید این اتفاق می افتد در این زمان است."

Holness بیشتر اعلام کرد که گام بعدی را با هم از دولت, موسسات مالی بین المللی و دیگر بازیگران کلیدی, به نقش خود را بازی: برای ایجاد یک طرح بر اساس مسائل مورد بحث در این نشست سطح بالا, به گزارش به شرکت خود را conveners سه بار در طول دوره از بقیه سال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب