COVID-19 تعریف نمی شما

در ژانویه 20, 2009 هزاران نفر از مردم جمع آوری شده در بالا Sproul پلازا برای تماشای مراسم تحلیف رئیس جمهور ساب

توسط AKHSHIJNEWS در 22 فروردین 1399

در ژانویه 20, 2009 هزاران نفر از مردم جمع آوری شده در بالا Sproul پلازا برای تماشای مراسم تحلیف رئیس جمهور سابق باراک اوباما ، من 19 سال سن در زمان دوم-ترم اول, مشاهده یک صفحه از قرار گرفتن در زیر پیش امدگی لبه بام از مارتین لوتر کینگ جونیور اتحادیه دانشجویی. یک hush کاهش یافت و بیش از ما به عنوان کلمات از رئیس جمهور جدید سوگند بالندگی بیش از سخنرانان. در آن روز زندگی و امکانات به نظر می رسید بی حد و حصر. ما احساس قدرتمند است.

در عین حال به اوباما تحویل داده و آدرس خود را بدترین اقتصادی فاجعه قرن 21 به روز گسترش فقط همین. از سقوط مالی و متعاقب آن بهبود خواهد تعریف که همه ما در محوطه دانشگاه شد.

این یک تهدید برای سنین.

مشاغل خشک شده توسط میلیون ها نفر. هزینه مسکن آموزش و پرورش و بهداشت مراقبت از رخنه کرد تا به طور قابل توجهی به عنوان دستمزد راکد. دولت به زودی وارد یک دهه پرمافراست در قانون است که اهمیت. UC برکلی گران شد و ترم و پردیس پرتاب شد به تحول. بیش از حد بسیاری از دانشجویان در سراسر کشور کاهش یافته است.

مطیع ترس خو که حس امکان. من اغلب بیش از حد ساده و بی تکلف به درک آن به طور کامل اما آن وجود دارد — gnawing در کلاس من انتخاب how I spent my تابستان و در نهایت آنچه از فارغ التحصیلی به معنای. من به یاد داشته باشید UC برکلی سیاست عمومی پروفسور رابرت رایش گفتن یک بسته بندی چرخ تالاری که دانشگاه های ما درجه خواهد رندر با ما منحصر به فرد خوش شانس در به طور فزاینده ای نابرابر جامعه و حق با او بود. اما ما به سختی احساس پیروزی.

در حال حاضر که COVID-19 محاوره شناخته شده به عنوان coronavirus است که هر دو یک بیماری همه گیر و یک فاجعه اقتصادی شما را مجبور به دست و پنجه نرم کردن با واقعیت شبیه به ما یک دهه پیش. مثل ما شما بیش از حد خواهد شد برای همیشه لطفا برای یک بحران در ژنتیک — اما سرنوشت خود است به دور از مهر و موم شده.

شرایط خود را بهبود بخشد. من غمگین برای سالمندان' ترم آخر — یک زمان خاص در UC برکلی به خصوص — اما شما راه خود را پیدا کنید. جدید اذعان می کند باید برنامه ریزی در آغوش کالج هنگامی که بدترین از این بیماری همه گیر عبور می کند. برای کسانی از شما با زمان بیشتری را در دانشگاه اجازه ندهید که این واقعیت خود را تغییر دهید ، نگاهی به کلاس که شما الهام بخش است. اگر شما می توانید استطاعت آن را جاه طلبی های حرفه ای و آرزو زنده است. چه ممکن است احساس غیر ممکن است امروز خواهد بود واقعیت خود را فردا.

هر آنچه که شما انجام نمی از دست دادن راه خود را مانند بسیاری از ما انجام داد.

ما ابزاری در انتخاب اوباما و پس از آن ما تبدیل شده به دور از رای گیری. در سال 2016 به سختی نیمی از واجد شرایط هزاره رای دهندگان بازیگران یک رای گیری یک شماره و زیر بینی. ما در مورد مراقبت از تغییرات آب و هوایی و در عین حال به نظر می رسد ناتوان از حل آن است. در اکثر معیارهای بزرگسالی — ازدواج والدین مالکیت خانه و پس انداز — ما در حال عقب پدر و مادر ما و پدر و مادر خود را.

اما ما هرگز بخت به زندگی می کنند با آنچه که ما وارثان در سال 2009. و نه شما امروز.

من اغلب فکر می کنم در مورد که در ژانویه صبح در Sproul و چگونه است که جمع آوری بخشی از یک دموکرات میراث فرهنگی در پردیس — از طراحی اولیه و تکامل اعطای زمین دانشگاه به سخنرانی جنبش به حال انجام تحقیقات علمی برای عموم خوب به رادیکال ایده ارائه عالی آموزش و پرورش عمومی در یک زمان از نو سنگر سازی. هر نسل یک فرصت برای دوباره تعریف کردن جامعه توسط خود آن را به معنی. هیچ قانون و یا انتظار همچنان ادامه دارد مانند برخی از قانون فیزیک است.

نسل من قرار بود به ارث می برند که میراث پیشرفت و ممکن است ما در حال حاضر با توجه به آن ، به زودی به شما خواهد شد در یک شبیه چهارراه. شما در حال حاضر خواسته شده است برای کمک به ضرب و شتم این بیماری همه گیر. پس همه ما باید به بازسازی و شما را به ارث می برند هر آنچه که ما انجام دهد.

بازگشت در سال 2009 مطالعات خودم را ادامه دادم و در نهایت فارغ التحصیل شد. در طول زمان متوجه شدم کار و رفت به مدرسه فارغ التحصیل. اما این عجیب و غریب دم از امید و ترس با من باقی می ماند — چگونه بدتر از آن به نظر می رسید به معطل فقط در خارج از دانشگاه در سراسر Bancroft راه و هرست خیابان در حالی که لجام گسیخته بالقوه از چیزهایی که نگه داشته در warrens از Dwinelle هال و سالن سخنرانی از استنلی.

شاید دانشگاه همیشه یک پناهگاه برای آن نوع از احساس. من امیدوارم که در حال حاضر این است که تعادل شما را در انتظار نگه داشته به این معنا از امکان عظیم — و آن را حفظ خواهد کرد شما را از رفتن سکوت را در 20s و 30s.

کریستوفر Haugh فارغ التحصیل از دانشگاه برکلی در سال 2012. او همچنین همکاری نویسنده از یک آینده کتاب به نام "اتحادیه: یک دموکرات جمهوری خواه و جستجوی زمینه های مشترک" به دلیل بعد از این سال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب