ایجاد یک نوع متفاوت از محل کار

آگاهی بهداشت روان هفته است که آغاز امروز, تشویق کارفرمایان به تمرکز بر روی 'مهربانی' در زمانی که کارگران در س

توسط AKHSHIJNEWS در 29 اردیبهشت 1399
Woman with laptop and cat

آگاهی بهداشت روان هفته است که آغاز امروز, تشویق کارفرمایان به تمرکز بر روی 'مهربانی' در زمانی که کارگران در سراسر جهان در حال احاطه شده توسط احساسات از عدم قطعیت. الیزابت McManus به بررسی آنچه انجام می دهند می تواند به کاهش کارکنان مسائل و ارائه یک مطلب خاص در آینده برای خود.

با وجود رشد آگاهی و باز بودن اطراف بهداشت روانی در محیط کار, کارمندان و هنوز هم با چالش های زیادی مواجه گرفتن کمک آنها نیاز دارند. به عنوان مشخص شده توسط پیشرو در عصر دیجیتال گزارش منتشر شده توسط City & Guilds گروه در سال گذشته وجود دارد یک نگرانی اختلاف در نحوه روانی ایمنی درک است در محل کار.

با وجود 94 درصد از کارکنان و گفت که آنها در نظر گرفته روانشناختی ایمنی به مهم فقط 10 درصد از کسب و کار دیده می شد برای درمان آن به عنوان یک اولویت است.

این سال را به سلامت روان هفته آگاهی (18-24 ماه مه) مراکز در اطراف موضوع "مهربانی" ارائه یک فرصت برای کسب و کار به تأمل در رویکرد خود را به محل کار و رفاه در زمانی که زندگی مردم را پر از تغییر و عدم اطمینان و میلیون ها نفر از کارگران در حال حاضر عامل خارج از خانه خود را.

کسانی که سوئیچ به کار از راه دور صورت چالش های بی شمار. و همچنین برخورد با عدم قطعیت در اطراف ویروس و تاثیر آن بر کار و زندگی اجتماعی برخی از افراد ممکن است پیدا کردن خود را در کمتر از ایده آل محیط کار آوردن حتی بیشتر اضطراب و استرس به زندگی مردم.

برای مثال برخی ممکن است احساس انزوا از همکاران و دوستان در حالی که دیگران ممکن است پیدا کردن خود را در یک منحرف محیط کار, احاطه شده توسط خانواده و حیوانات خانگی. دیگران فقط ممکن است مناسب یا فضای امن برای کار از. وجود یک خطر واقعی از کارگران دچار اضطراب شدید و یا فرسودگی شغلی.

این نهاد در خطر نه تنها سلامت و ایمنی افراد, اما بهره وری به عنوان بسیاری از رهبران تلاش برای موفقیت تیم مدیریت از راه دور برای اولین بار در زمان بی ثباتی اقتصادی. ما می دانیم که شاد و امن تیم بیشتر درگیر تیم سازنده اما وقتی که می آید برای حمایت از سلامت روانی کارکنان کلیدی سد می تواند سردرگمی و ابهام بیش که مسئولیت آن را به ارائه آن پشتیبانی می کند.

در واقع تحقیقات ما نشان داد در حالی که 43 درصد از مدیریت ارشد انتظار می رود منابع انسانی برای مقابله با ایمنی روانی کارکنان در محل کار اکثر کارکنان (56 درصد) بر این باورند که مسئولیت نهفته است با خط مدیران و مدیریت ارشد.

در نهایت توسط تخمگذار پایه برای یک شبکه پشتیبانی و پله تا وظیفه خود را مراقبت, کارفرمایان می توانند توانمند سازی کارکنان را به اتهام از خود و سلامت روانی در محل کار.

آنچه می تواند کارفرمایان را برای حمایت از سلامت روانی کارکنان خود را?

1. قرار دادن ذهن در سهولت
با مردم هنوز رو خیلی قطعیت بیش از زمانی که بیشتر از نرمال ممکن است ترمیم شفافیت می تواند یک راه قدرتمند برای کاهش استرس و تعامل با کارکنان. با افزایش اعداد در کردند و یا در معرض خطر بودن گذاشته – و کردند طرح تمدید تا پاییز – کارفرمایان هستند که قادر به ارائه روشن و شفاف ارتباطات را قادر خواهد ساخت تا کارکنان خود را به احساس امنیت و آگاه است. این سازمان خواهد بود که آنهایی که از این طریق با یک قوی تر مشغول نیروی کار و بهتر از شهرت به عنوان یک کارفرما.

2. یقین که در آن ممکن است
به طور کلی کارفرمایان باید ارائه وضوح به همان اندازه که ممکن است در مورد آنچه که شناخته شده است با توجه به کسب و کار هنگامی که بسیاری از چیزهایی هستند. برای مثال آنچه که در وضعیت فعلی کسب و کار ؟ چه نوع از فعالیت ها و جلسات اتفاق خواهد افتاد و چگونه اغلب ؟ چگونه و در کجا می تواند کارکنان دسترسی به حمایت آنها نیاز دارید ؟ هر گونه تضمین کارفرمایان ارائه می کنند به طور قابل توجهی کمک به از بین بردن اضطراب است.

3. حذف هر گونه ابهام بر بهداشت روانی تأمین
کسب و کار نیاز به ایجاد آنچه سلامت روانی حراست از اقدامات در جای خود هستند و کسی که در نهایت مسئول در هماهنگی آنها. هنگامی که این روشن است که آنها باید در برقراری ارتباط با کارکنان به اجازه دهید آنها را می دانم آنچه پشتیبانی در دسترس است به آنها و که در آن می توان یافت. این را توانمند سازی افراد به مسئولیت خود را برای سلامت روانی دانستن آنها پشتیبانی می شوند و این است که هیچ ضعف در درخواست برای کمک.

4. کمک به کارکنان خود را به کمک
به عنوان بخشی از این حمایت کارفرمایان می توانند تشویق کارکنان برای حمایت از خود و سرمایه گذاری در وقت و انرژی خود را در تندرستی – آیا که آن زمان برای استراحت منظم باعث ایجاد روال جدید یا ایجاد مرز بین کار و زمان شخصی. و اگر چه بسیاری از مردم ممکن است احساس تحت مقدار افزایش فشار در لحظه ای آن را مهم تر از همیشه است که کارکنان درک آنچه که از آنها انتظار می رود و آنچه "انجام یک کار خوب" به نظر می رسد به اطمینان حاصل شود آنها احساس نمی نامعقول – کارفرمایان می توانند خود را تشویق کارکنان برای باز کردن خطوط ارتباطی و سوالات درست بپرسید.

5. صحبت کردن نگه دارید
ارتباطات قدرتمند ترین ابزار در ایجاد تعامل و اعتماد و در طول زمان نامشخص است و حتی بیشتر قابل توجهی در کمک به کارکنان احساس ارزشمند است. ساخت فرصت های اجتماعی مجازی در جلسات و همچنین قابل فهم با همکاران کمک خواهد کرد که کارکنان همیشه در ارتباط ماندن. اما وقتی که می آید به سلامت روان وجود ندارد one-size-fits-all استراتژی است. برقراری ارتباط با کارکنان برای پیدا کردن آنچه آنها نیاز به حمایت خود را تندرستی خواهد شد یک راه طولانی در حفظ سالم و شاد نیروی کار است.

6. تعمیق مهارت از طریق سرمایه گذاری در آموزش
ارائه آموزش و فرصت های آموزشی می تواند یک راه عالی برای نگه داشتن کارکنان درگیر و احساس مثبت است. توسعه حرفه ای می تواند کمک به مردم بیشتر احساس آماده برای بازگشت به کار پس از کسب و کار عادی از سر گرفته است. نه تنها کارفرمایان وظیفه دارند از مراقبت برای حفاظت از تندرستی کارکنان خود را, اما آن را نیز لازم برای تشخیص نقش مثبت روانی که حفظ اتحاد در کسب و کار به خصوص در زمان بی ثباتی اقتصادی. در واقع کسب و کار باید به در نظر گرفتن مهربانی به عنوان یک سرمایه گذاری در آینده است.

ایجاد یک مجموعه جدید از بهترین شیوه ها برای حفظ سلامت روان در محل کار و از بین بردن ابهام – بیش از در دسترس پشتیبانی از مسئولیت و آینده کسب و کار به طور کلی – خواهد بود بسیار مهم در این واقعیت جدید.

اوه فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر آه مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب