خلاق انزوا: کنت آلن دیکنز و شربننج مهارت های بازیگری

محتوای مقالهما در حال چک کردن در با یک ساسکاچوان هنرمند هر هفته به بحث در مورد زندگی و کار در طول COVID-19. ای

توسط AKHSHIJNEWS در 11 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

ما در حال چک کردن در با یک ساسکاچوان هنرمند هر هفته به بحث در مورد زندگی و کار در طول COVID-19. این هفته ما شنیدن از ساسکاتون مرحله اجرا کنت آلن.

بیش از چند هفته گذشته انواع نشان می دهد که در آن آلن برنامه ریزی شده بود انجام شده است لغو و یا به تعویق افتاد – از جمله شکسپیر در ساسکاچوان. پس از اعلام بازنشستگی خود را از مرحله نشان می دهد در ماه مارس زمان ساسکاتون بازیگر می گوید: تئاتر جهان به نظر می رسد بسیار متفاوت است.

س: چه چیزی زندگی خود را مانند نگاه در حال حاضر به معنای واقعی کلمه و ظاهرا?

یک: آن را مانند طولانی ترین تعطیلات آخر هفته ، این واقعا غیر معمول — کتی و من و دختر ما قرار دارد در حال حاضر کاملا راحت. همه که خوب است. ما در مدیریت به همراه منطقی هست و ما را وادار به انجام پیاده روی و رفتن و همه آن نوع از مسائل ما در حال فعال ماندن است.

چه طبیعی است ... آن را احساس می کند مانند شما در حال ایستاده در وسط یک میدان باز و این همه در افق. وجود دارد مطلقا هیچ چیز به راه رفتن به سمت. این یک بیت از یک احساس گمگشتگی. من فکر می کنم بسیاری از افراد در تئاتر کسب و کار استفاده می شود به مبارزه و داشتن برخی از پایین بار اما واقعیت این است که تئاتر تعطیل هستند و احتمالا آخرین چیزی که به ارمغان آورد چرا که ... مخاطبان است گونه های گونه با یکدیگر و آنچه را که در حافظه این رویداد را به آن تجدید تجربه است برای رفتن به یک چالش واقعی است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب