بازدید بحران صنعت نفت و انرژی انتقال به طور یکسان

جامعه مدنی تغییر آب و هوا, همایش توسعه و کمک به اقتصاد و تجارت ویراستاران' انتخاب, انرژی, محیط زیست, ویژه, جها

توسط AKHSHIJNEWS در 3 خرداد 1399
جامعه مدنی تغییر آب و هوا, همایش توسعه و کمک به اقتصاد و تجارت ویراستاران' انتخاب, انرژی, محیط زیست, ویژه, جهانی, حکومت, عناوین ادغام و توسعه برزیل به سبک, امریکا لاتین و کارائیب, پروژه های منطقه, دسته بندی

انرژی

Mexico's state-run oil giant Pemex faces a difficult outlook due to the fall in international oil prices and the crisis resulting from the coronavirus pandemic, which threatens its production and finances, in a situation analysed during the 29th La Jolla Energy Conference, organised online by the Institute of the Americas. CREDIT: Emilio Godoy/IPS

مکزیک دولتی غول نفتی پمکس چهره دشوار چشم انداز با توجه به کاهش جهانی قیمت نفت و بحران ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس که تهدید خود را تولید و امور مالی در یک وضعیت تجزیه و تحلیل در طول 29th, La Jolla, انرژی, کنفرانس سازماندهی شده آنلاین توسط موسسه از آمریکا است. اعتبار: امیلیو گودوی/IPS

مکزیکو سیتی, مارس 22 سال 2020 (IPS) - در حالی که آن را تلاش برای کوسن اثرات coronavirus همه گیر آمریکای لاتین و منطقه کارائیب نیز نگرانی در مورد آینده انرژی انتقال و شرکت های دولتی نفت.

این پرسش مطرح شد و در 29, La Jolla, انرژی, کنفرانس برگزار شده توسط موسسه از آمریکا است. برگزار شد آنلاین ممکن است 18-22 به جای گرد هم آوردن بیش از 50 سخنرانان در موسسه مقر ساحلی منطقه سان دیگو در ایالت کالیفرنیا در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

آلفونسو بلانکو از اروگوئه دبیر اجرایی آمریکای لاتین انرژی سازمان (OLADE) گفت: در طول یک جلسه در روند جهانی و منطقه ای صنعت انرژی است که این تغییرات دیده می شود در این بیماری همه گیر را پس از بحران و طولانی مدت خواهد بود.

"وجود خواهد داشت ساختاری تحولات و ما متقاعد شده است که اکثر مصرف کننده رفتار تغییر خواهد کرد پس از این بیماری همه گیر. تقاضا متفاوت خواهد بود با توجه به تغییرات در زمینه های اصلی حمل و نقل و انرژی های دیگر مناطق است. اثرات آن بر مصرف سوخت های فسیلی قوی خواهد بود و وجود خواهد داشت یک تاثیر بیشتری بر انرژی های تجدید پذیر," او گفت:.

OLADE 27-عضو منطقه ای بین دولتی سازمان انرژی هماهنگی تخمین زده است که تقاضای برق کاهش یافته است با 29 درصد در بولیوی در مقایسه با سال 2019 به عنوان یک نتیجه از سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 (SARS-CoV-2) که باعث COVID-19 و 26 درصد در آرژانتین 22 درصد در برزیل و 11 درصد در شیلی.

"وجود خواهد داشت ساختاری تحولات و ما متقاعد شده است که اکثر مصرف کننده رفتار تغییر خواهد کرد پس از این بیماری همه گیر. تقاضا متفاوت خواهد بود با توجه به تغییرات در زمینه های اصلی حمل و نقل و انرژی های دیگر مناطق است. اثرات آن بر مصرف سوخت های فسیلی قوی خواهد بود و وجود خواهد داشت یک تاثیر بیشتری بر انرژی های تجدید پذیر." -- آلفونسو بلانکو

به همین ترتیب انرژی نهایی تقاضا کاهش یافت و 14 درصد در برزیل در مقایسه با سال 2019, 11 درصد در هر دو آند و جنوبی مخروط مناطق و نه درصد در مکزیک و هفت درصد در آمریکای مرکزی و پنج درصد در کارائیب.

به عنوان کشورهای رفت و به lockdown برای جلوگیری از گسترش COVID-19 مصرف برق توسط شرکت ها و کارخانه ها کاهش یافته و با توجه به تعلیق فعالیت های.

لئوناردو Sempertegui حقوقی, مشاور سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) گفت: این بیماری همه گیر ممکن است یک بیدارباش برای کشورهای عقب مانده در پشت در انتقال انرژی.

"ممکن است این طبیعی است. ساختار و حکومت از انرژی معماری برای مقابله با مرحله بعدی به طور چشمگیری تغییر. فقر انرژی و انتقال انرژی را نمی توان حل شد بدون در نظر گرفتن که کنترل منابع; این چالش ها نمی توانید صبر کنید," او گفت: در همان جلسه.

در آمریکای لاتین و کشورهایی مثل آرژانتین, بولیوی, جمهوری دومینیکن اکوادور و هندوراس و اروگوئه را ساخته اند پیشرفت در انرژی انتقال پس از سال 2015 در حالی که برزیل تضعیف عقب و کشورهایی مانند مکزیک گیر هستند در همان محل با توجه به مجمع جهانی اقتصاد انرژی انتقال شاخص منتشر شده در مارس 13.

به عنوان منطقه سر به ماه چهارم از همه گیر کشورهای در حال ارزیابی خود را برق بازار شده اند که متزلزل بحران است.

کشورهایی مثل آرژانتین, شیلی, کلمبیا و پرو متوسل به بلند مدت مزایده برق که تولید شده اند با قیمت پایین برای انرژی های تجدید پذیر در حالی که مکزیک به حالت تعلیق طرح در سال 2019.

در آرژانتین به عنوان آندرس Chambouleyron غیر مقیم همکار در موسسه آمریکا توضیح داد: مصرف صنعتی کاهش یافت 50 درصد و برق توزیع شده اند قادر به دست آوردن درآمد کافی برای پوشش هزینه های ثابت و یا برق خرید.

دولت تا به این ترتیب تامین مالی ارائه به Cammesa – برق بازار عمده فروشی مدیریت شرکت به پرداخت ژنراتور و پس از آن موظف است قرارداد برای خرید انرژی است.

"وجود خواهد داشت یک تغییر دائمی در مصرف برق در آرژانتین. ما گاز ارزان تر از قبل; مدل های می گویند که شما مجبور به استفاده از گاز بیشتر به دلیل آن است که ارزان تر از سایر منابع است. ما نمی خواهد ببینید چقدر تغییر در آرژانتین ترکیب انرژی و است که می تواند گسترش به تمام آمریکای لاتین گفت:" Chambouleyron که هشدار داده نقض و مذاکره دوباره قرارداد برای انرژی خرید.

Low oil prices threaten to slow down the energy transition in Latin America, although renewable energies already compete with the costs of fossil fuels, agreed experts at the 29th La Jolla Energy Conference, organised online by the Institute of the Americas. The photo shows solar panels on a house in Ajijic, in the western Mexican state of Jalisco. CREDIT: Emilio Godoy/IPS

قیمت نفت پایین تهدید به کم کردن سرعت انتقال انرژی در آمریکای لاتین اگر چه انرژی های تجدید پذیر در حال حاضر رقابت با هزینه های سوخت های فسیلی مورد توافق کارشناسان در 29th, La Jolla, انرژی, کنفرانس سازماندهی شده آنلاین توسط موسسه از آمریکا است. این عکس نشان می دهد که در پانل های خورشیدی در خانه در اجیجیک در غرب مکزیک, Jalisco. اعتبار: امیلیو گودوی/IPS

در حالی که انرژیهای تجدید پذیر در حال حاضر رقابت در قیمت با منابع متعارف نفت پایین و قیمت گاز تضعیف خود را گسترش مخمصه که جایگزین منابع انرژی مواجه شده اند در سال های اخیر است.

علاوه بر افزایش هزینه های اعتباری بین المللی و نوسانات ارزش دلار در برابر ارزهای محلی ممکن است نسل گران تر است.

در جلسه دیگری در چشم انداز برای شرکت های دولتی نفت مارتا Jara, رئیس جمهور سابق اروگوئه عمومی شرکت نفت ANCAP گفت: بحران کنونی می تواند سرعت بخشیدن به انتقال, اما آن را به نام "چالش بزرگ".

"وسوسه است به فرصت طلب و فراموش نقشه راه انرژی گذار. ما باید سرمایه گذاری در انرژی پایدار سیستم های decarbonise حمل و نقل. این مهم است که برای تأمین بودجه و ایجاد شغل. من امیدوارم که بحران درب باز می شود به بیشتر های نوآورانه" او گفت:.

قابل دوام است یا نه ؟

غوطه در سوخت های فسیلی قیمت آسیب رساندن به امور مالی منطقه کشورهای تولید کننده نفت مانند آرژانتین, بولیوی, برزیل, کلمبیا, اکوادور مکزیک و پرو و ونزوئلا و شرکت های دولتی در بخش مشکلات روبرو هستند با توجه به برنامه ریزی ها و عملیات.

اما آن منافع خالص واردکنندگان مانند کشورهای آمریکای مرکزی و یا شیلی که نفت صورتحساب منقبض شده در حالی که برای مصرف کنندگان در هر دو تولید کننده نفت و واردات کشور هزینه برق می تواند به پایین.

"رقابتی ترین خواهد بود که کشور با کاهش استخراج نفت هزینه. برخی از پروژه ها را نمی توان از لحاظ اقتصادی قابل دوام. خواهیم دید بیشتر مشکلات اقتصادی از 2019," پیش بینی لیزا Viscidi مدیر انرژی و تغییر آب و هوا و صنایع استخراجی در برنامه های غیر دولتی آمریکایی-گفت و گو در طول یک پنل در این وضعیت در چند کشورهای کارائیب.

همه گیر و یک افزایش در عربستان اعلام کرد تولید در دریا. 10 منجر به سقوط قیمت نفت و خطر ناشی از ورشکستگی در صنعت. شرکت های دولتی نفت شانس دارند بهتر از دیگران تا کنون در بحران است.

در جلسه دیگری در چشم انداز برای شرکت های دولتی نفت جان Padilla, مدیر عامل خصوصی شرکت مشاوره IPD امریکا اظهار داشت که "این زمان را برای خارج شدن از این وضعیت با اثرات برای منطقه و نیاز برای بهره وری.

"اکثر ملل شده اند صادر کنندگان و بهره وری کلیدی خواهد بود. چه شده است انجام می شود این است که کشت داخلی و بازارهای منطقه ای و ایالتی شرکت در حال رفتن به بازی در همین نقش به عنوان آنها همیشه," او گفت:.

شرکت های عمومی مانند برزیل پتروبراس و کلمبیا Ecopetrol وارد بحران در موقعیت بهتری نسبت پمکس مکزیک, ونزوئلا PDVSA و آرژانتین YPF به گفته کارشناسان.

"این بار دشوار است حتی برای بهترین آماده شده است. ما می تواند امید که اگر کشور و شرکت خود دچار مشکل هستند اگر دولت نیاز به پول آنها می توانید بیشتر از این شرکت گفت:" فرانسیسکو Monaldi موقت مدیر بیکر انستیتو سیاست امریکا ابتکار عمل در خصوصی دانشگاه رایس در ایالت تگزاس است.

در نظر او, "مکزیک است که در بهتر شرایط مالی آن باید یک مشکل نیست. اما Pemex می توانید با کشیدن مکزیک پایین. اگر دولت تغییر نمی کند, جهت, آن می تواند تبدیل به یک مشکل جدی او گفت:" به عنوان مثال.

اگر چه Pemex خود را افزایش می دهد سرمایه گذاری در سال 2020 شرکت نفت گزارش زیان 20 میلیارد دلار در سه ماهه اول این سال است. با توجه به بحران پتروبراس محدود سرمایه گذاری خود را به 3.5 میلیارد دلار و تولید روزانه به 200000 بشکه و به تعویق افتاد فروش هشت پالایشگاه.

برای لوکاس Aristizábal یک مدیر ارشد در رتبه Fitch' در آمریکای لاتین شرکت ها گروه برخی از شرکت های دولتی نفت قابل دوام و دیگران نیست.

"2021 مالی سهم نفت پایین تر خواهد بود برای دولت است. اگر آنها می خواهند شرکت ها به نقش کلیدی آنها خواهد شد و فشار بیشتری را بر ساختار مالی خود. وضعیت فعلی نشان می دهد اقتصاد این شرکت گفت:" در طول این فروم.

پمکس و YPF در حال حاضر در حال از دست دادن پول در هر بشکه در سال 2019 در حالی که پتروبراس است متعادل تر هزینه های تولید.

در روغن افق و در میان COVID-19 بحران گویان تبدیل شده است افزایش ستاره اگر چه هنوز هم وجود دارد عدم اطمینان سیاسی به عنوان نتیجه Mar. 2 انتخابات ریاست جمهوری هنوز مشخص نیست.

"این سخت است برای پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد. این خطر وجود دارد از تحریم های ایالات متحده است که نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد سرمایه گذاری در این بخش را در برخواهد داشت خطر سیاسی به این کشور گفت:" توماس سینگ در وزارت اقتصاد در دانشگاه دولتی گویان.

این کشور انتظار دارد برای استخراج از 600 ، 000 بشکه در روز تا سال 2024 و درآمد پنج میلیارد دلار با ذخایر بیش از پنج میلیارد بشکه است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن