رقص, مثل هیچ کس, مشاهده: مسدود راهنمای جشن بین المللی رقص بعد

با توجه به بسیاری از گروه های رقص تمرین به طور همزمان راه رفتن را از طریق Sproul پلازا هر شب در طول سال تحصیلی

توسط AKHSHIJNEWS در 10 اردیبهشت 1399

با توجه به بسیاری از گروه های رقص تمرین به طور همزمان راه رفتن را از طریق Sproul پلازا هر شب در طول سال تحصیلی می تواند منجر شما به این باور هر روز بین المللی رقص در روز است. مارس 29 علائم بین المللی رقص های روز, اما به دلیل آن تولد مردی که اعتبار شده است با ایجاد رقص مدرن ژان ژرژ Noverre. این جشن هنر در سراسر سیاسی و فرهنگی و قومی موانع معمولا فرم از عملکرد و اجتماعات اما با توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل در بسیاری از مناطق در حال حاضر جشن بین المللی رقص های بعد را نگاه کنید تا حدودی متفاوت این سال است. چون UC برکلی به مانند یک پر جنب و جوش رقص جامعه ما در مسدود کردن لیستی از راه شما می توانید این تعطیلات از محدوده خانه خود را بدون در نظر گرفتن اینکه آیا یا نه شما در نظر خودتان را یک رقصنده.

جریان زندگی کلاس

در این میان واقعیت فعلی ما بسیاری از استودیو رقص و رقصنده های حرفه ای در حال تدریس در کلاس های مختلف جریان خدمات اغلب به صورت رایگان! این یک فرصت شگفت انگیز به یا نگه داشتن خود را در شکل و یا سعی کنید از این نوع رقص شما همیشه می خواستم برای انجام از امنیت خانه خود را — قضاوت-منطقه آزاد. نظر به این که کمک به گروه ارائه کلاس اگر شما قادر به به عنوان بسیاری از سازمان های هنری واقعا می تواند استفاده از این راهنما در حال حاضر.

متن خود را dance دوستان

اجازه دهید صادقانه و بخش بزرگی از آنچه باعث می شود رقص آنقدر بزرگ است که مردم شما را ملاقات کند در حالی که انجام آن. پس از یک دقیقه به متن های رقص خود را دوستان و اجازه دهید آنها را می دانیم که شما آنها را از دست ندهید! این ممکن است همان غیبت در کنار استودیو در بین ترکیبات اما آن را در حال حاضر.

باید یک حزب رقص توسط خودتان

به خصوص با پایان ترم در آینده ما را سریعتر از هر کسی انتظار یک استرس-تسکین رقص چیزی است که همه ما احتمالا می تواند با استفاده از در حال حاضر. بنابراین غیرفعال کردن آهنگ های مورد علاقه خود و اجازه دهید به خودتان بروید! بهترین بخش این است که هیچ کس دیگری خواهد شد که به شما دادن به شما این فرصت را به واقعا قدردانی رقص برای همه است که در آن است.

نگاه را از طریق خود پیر عملکرد ویدئوها و عکس

این آخرین پیشنهاد اعمال می شود بیشتر برای کسانی از ما که باید رقصید جدی تر. به عنوان cringey آن را به عنوان ممکن است به سازمان دیده بان خود را رقص به دنبال بازگشت از طریق پیر عملکرد ویدئوها و عکس های, راه عالی برای جشن تا چه حد شما آمده ام و چگونه رقص کمک به زندگی خود را در طول سال. انجام این کار تضمین شده است به شما یک خنده خوب به عنوان به خوبی!

با این حال شما انتخاب می کنید به آن را انجام دهد ما در مسدود امیدواریم که که شما یک چند دقیقه امروز به مناسبت این هنر شگفت انگیز فرم!

تماس با بئاتریس آرونسون در [email protected].tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب