برخورد با ناامنی غذایی در دراز مدت

آفریقا, مواد غذایی و کشاورزی, سرفصل بهداشت نظر دراز مدت سرمایه گذاری مورد نیاز برای فعال کردن بیش از 500 میل

توسط AKHSHIJNEWS در 26 تیر 1399
آفریقا, مواد غذایی و کشاورزی, سرفصل بهداشت

نظر

African countries need to prioritize agriculture to tackle food insecurity issues that have been exacerbated by COVID and will continue to be an issue into the near future

دراز مدت سرمایه گذاری مورد نیاز برای فعال کردن بیش از 500 میلیون کوچک دارنده کشاورزان در کشورهای در حال توسعه به رشد بیشتر مواد غذایی و در نتیجه افزایش درآمد خود و انعطاف پذیری است. اعتبار: میریام Gahtigah/IPS

ایلینوی, ایالات متحده, Jul 16 سال 2020 (IPS) - کشورهای آفریقایی شروع به بازگشایی مرزهای این است که در نهایت قادر می سازد بسیاری از شهروندان برای از سرگیری زندگی عادی خود. هنوز هم وجود دارد یک نیاز فوری برای کشورهای آفریقایی به اولویت بندی کشاورزی برای مقابله با ناامنی غذايی مسائل است که تشدید شده اند COVID و ادامه خواهد داد تا موضوع را به آینده ای نزدیک. بر اساس آخرین برآوردهای سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا, COVID-19 ترکیبات اثرات درایو می تواند 270 میلیون نفر به مواد غذایی ندارند.

در حالی که دوباره باز کردن چیزی است که همه ما به دنبال به جلو به این حقیقت است که بدون COVID-19 واکسن در عین حال و بدون اجرای دقیق اقدامات ایمنی جدید موج COVID-19 may ظهور عنوان شده است دیده می شود در ایالات متحده وادار کردن کشورها به تعطیل کردن دوباره و دوباره و رفتن را از طریق امواج جدید از گرسنگی و ناامنی غذایی را برای بسیاری از شهروندان است.

با توجه به این عدم قطعیت آن است که بسیار مهم برای کشور به خوبی فکر کردن اقدامات طرح استراتژی و بیان برنامه های در مورد چگونه به آدرس در حال و آینده COVID-19 مربوط به ناامنی غذایی چالش است.

کشورهای آفریقایی دارای پتانسیل برای تولید امن فراوان و مواد غذایی مغذی برای دیدار با قاره غذا نیاز دارد به خصوص زمانی که مواد غذایی سیستم های مختل. اما برای رسیدن به آنجا وجود دارد و نیاز به سرمایه گذاری و بهبود تولید محصولات کشاورزی روشها و پس از برداشت و فن آوری است که کشاورزان با استفاده از
انجام این کار خواهد شد در نتیجه بهبود امنیت غذایی و کارآمد تر و انعطاف پذیر در کشاورزی و سیستم های غذایی در حالی که اجازه می دهد کشور برای اجرای این طرح باید نیاز بوجود می آیند به کشور به دلیل COVID-19.

چه هستند برخی از اقدامات است که می تواند گرفته شده ؟ در اینجا چند پیشنهاد.

برای اولین بار شروع به ساخت انعطاف پذیر اجتماعی شبکه های ایمنی. در واقع حضور و یا عدم وجود مواد غذایی موجود بانک ها و دیگر شبکه های اجتماعی شبکه های ایمنی برنامه هایی مانند اجرای برنامه تغذیه در مدرسه و اجتماعی حقوق بازنشستگی شد کلید در زمان خاموش شدن خود به عنوان همه کشورها دست و پنجه نرم با پیدا کردن فوری راه برای ارائه مواد غذایی برای شهروندان خود. COVID19 کشیده شده است با توجه به اهمیت این شبکه های ایمنی برای اطمینان از امنیت غذایی برای همه شهروندان و به منظور کاهش آسیب پذیری از خانواده ها است.

با توجه به یک سال 2018 گزارش بانک جهانی بسیاری از کشورهای آفریقایی به تازگی تاسیس این شبکه امنیت اجتماعی طرح به عنوان بخشی از یک استراتژی گسترده تر برای محافظت از آسیب پذیر و کمک به فقرا است. همانطور که این گزارش نشان می دهد این شبکه امنیت اجتماعی برنامه های در حال رسیدن به تنها 10 درصد از جمعیت. اکثر این طرح ها در هدف قرار دادن کودکان یتیم و افراد مسن از طریق مدرسه, تغذیه, تغذیه مداخلات و سن اجتماعی و حقوق بازنشستگی.

از سمت چپ در حال جوانان و زنان و افراد معلول و گروه های دیگر که به همان اندازه آسیب پذیر است. به وضوح بسیار بیشتری باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که برنامه های موجود می تواند ارائه در حال حاضر و در آینده.

وقت آن رسیده برای کشور به مقیاس محافظ ایمنی در شبکه یا به فکر می کنم از روش های جایگزین برای جلسه فوری و آینده امنیت غذایی نیاز دارد. وجود دارد نیاز به تجدید نظر در اجرای معادل بانک های مواد غذایی در سراسر کشورهای آفریقایی.

مواد غذایی بانک ها که در حال متنوع-از عملیات کوچک به بزرگ و امکانات عمل به عنوان مواد غذایی و مواد غذایی ذخیره سازی و توزیع و انبار. مواد غذایی ذخیره شده است و سپس توزیع به افرادی که نیاز به آن را از طریق مواد غذایی pantries و برنامه غذا. در سال 2019 بیش از 3.6 میلیارد دلار وعده های غذایی توزیع شد با تغذیه امریکا یک شبکه ملی از foodbanks. گزارش های اخیر نشان می دهد که به دلیل COVID19 این تعداد ممکن است افزایش بیش از 70 درصد است.

یکی از راه های است که برای ساخت انبار مواد غذایی در شهرها و مناطق روستایی است. این انبارها می تواند در نوبه خود می تواند به عنوان foodbanks که در آن شهروندان می توانند جمع آوری مواد غذایی که آنها به آن نیاز دارید. در ایالات متحده در طول همه گیر foodbanks و دولت بودجه برنامه های غذایی شده اند نکات اصلی که از طریق آن آمریکایی ها دریافت مواد غذایی زمانی که آنها به آن نیاز است.

به طور معمول بانک های مواد غذایی دریافت کمک های مالی از منابع مختلف از جمله کمک های مالی دولت کمک های مالی از افراد و شرکت ها و بنیاد کمک های مالی. یک مدل مشابه می توان در کشورهای آفریقایی با تغییرات.

پیشنهاد دیگری است که در ادامه به سرمایه گذاری در بخش کشاورزی. کشورهای آفریقایی دارای پتانسیل برای تولید امن فراوان و مواد غذایی مغذی برای دیدار با قاره غذا نیاز دارد به خصوص زمانی که مواد غذایی سیستم های مختل. اما برای رسیدن به آنجا وجود دارد و نیاز به سرمایه گذاری و بهبود تولید محصولات کشاورزی روشها و پس از برداشت و فن آوری است که کشاورزان در حال استفاده است.

همراه با بهبود روشها نیاز برای کشاورزان به راحتی دسترسی به حاصلخیزی خاک ارزیابی و مدیریت طرح های بهبود بذر انواع نهاده های کشاورزی از جمله کود به اطمینان حاصل شود که کشاورزان را بیشتر از شرکت های کشاورزی خود را برای بقیه سال 2020.

به همان اندازه وجود دارد که نیاز به تمرکز در دراز مدت سرمایه گذاری برای فعال کردن بیش از 500 میلیون کوچک دارنده کشاورزان در کشورهای در حال توسعه به رشد بیشتر مواد غذایی و در نتیجه افزایش درآمد خود و انعطاف پذیری است. این سرمایه گذاری شامل بهبود دسترسی به آب حفاظت آب و فن آوری خدمات مالی بهتر زیربنایی مانند جاده های اینترنت و تلفن همراه و فن آوری و عملکرد بازار

بدون شک وجود دارد که شواهد به وضوح نشان می دهد که با دانش و ابزار و منابع کشاورزان خرده پا بر قاره آفریقا می تواند تبدیل به پویا بازیکنان در کشاورزی است. آنها پتانسیل را دارند که نه تنها خوراک اما تبدیل شدن به تعویض بازی از 21st century کشاورزی است.

همراه با طرح مذکور نیاز برای ادامه نظارت, نظارت و ارزیابی از این ناامنی غذایی کاهش برنامه عمل و افزایش هماهنگی میان همه امنیت غذایی ذینفعان. داده محور نظارت و نظارت ادامه خواهد داشت کلیدی و ارزشمند در کمک به دولت برای پیش بینی بحران ناامنی غذایی در حالی که هدایت خود را تدوين طرح مقابله با ناامنی غذایی.

حرکت رو به جلو در این زمان نامشخص و یادگیری از ناامنی غذایی چالش های است که تشدید شده اند به دلیل همه گیر کشورهای آفریقایی باید آن را یک اولویت برای ساخت و ایجاد قوی ملی ایمنی مواد غذایی سیستم ها و برنامه های کمک بنابراین به عنوان برای اطمینان از شهروندان مواد غذایی امن.

دکتر استر Ngumbi است استادیار در گروه حشره شناسی و مطالعات آفریقایی آمریکایی از دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین. او یک ارشد امنیت غذایی همکار با موسسه آسپن.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب