'ویران و دل': Dalmeny خانواده همچنان جستجو برای از دست رفته گاومیش کوهان دار امریکایی

محتوای مقالهیک خانواده است که در ادامه به جستجو برای ده ها مورد علاقه خود گله گاومیش کوهان دار امریکایی که رفت

توسط AKHSHIJNEWS در 12 تیر 1399

محتوای مقاله

یک خانواده است که در ادامه به جستجو برای ده ها مورد علاقه خود گله گاومیش کوهان دار امریکایی که رفت از دست رفته آخر هفته گذشته.

با توجه به دایان و علامت Pastoor مدتی بین شنبه شب و اوایل صبح روز یکشنبه به کسی تجاوز در اموال خود را در نزدیکی Dalmeny و کوتاه 13 سیم حصار — امکان 52 گاومیش کوهان دار امریکایی برای فرار از قلم خود.

اضطراب این زن و شوهر احساس دایان نوشت: در پست های رسانه های اجتماعی, "ادامه می دهد تا زمانی که ما آنها را به خانه و یا حداقل آنهایی پیدا کنیم ..."

از آن پس دو گروه قرار داشته و در نزدیکی مناطق می گویند Pastoors. این شامل شش گاو و گاومیش کوهان دار امریکایی یک نوزاد گوساله.

دو گاومیش کوهان دار امریکایی کشته شده اند و چهار بزرگسال و یک کودک هنوز هم در بزرگ است.

گله ساخته شده بود تا از 52 گاومیش کوهان دار امریکایی از جمله یک دوجین بهار نوزادان و مادران آنها چهار گاو و باقی مانده باردار بود, گاو.

"گاومیش کوهان دار امریکایی پاسخ نمی دهند منظم مانند گاو بنابراین نگهداری و trailering آنها خاص است feat تنها با انجام ماهر گاومیش کوهان دار امریکایی کشاورزان و تجهیزات خاص" نوشته دایان Pastoor در پست های رسانه های اجتماعی. "ما گاومیش کوهان دار امریکایی استفاده می شود تنها به مزرعه ما و علامت و پرورش مهارت. آنها در حال حاضر می ترسم خسته از دست داده و برخی از آنها صدمه دیده است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن