توسعه دهنده خواستار مدنی رهبران 'نجات' در مرکز شهر

محتوای مقالهجدید کروناویروس همه گیر فوری یک و تاثیر عمیقی بر ساسکاتون را در مرکز شهر.در حالی که خودروها و عابر

توسط AKHSHIJNEWS در 16 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

جدید کروناویروس همه گیر فوری یک و تاثیر عمیقی بر ساسکاتون را در مرکز شهر.

در حالی که خودروها و عابران هنوز هم قابل مشاهده مغازه ها و رستوران ها بودند مجبور به بستن درهای خود را به عموم مردم و بسیاری از دفاتر متروک به عنوان کارکنان شروع به کار از خانه.

در حال حاضر به عنوان برخی از کسب و کار آماده برای باز کردن درهای خود را برای اولین بار از اواسط ماه مارس برجسته مرکز شهر صاحبخانه و توسعه خواستار مدنی رهبران به "نجات" در مرکز شهر.

در مارس 1 نامه به ساسکاتون شورای شهر Mid-West توسعه شرکت مدیر عامل شرکت کن Achs مطرح شده مسائل متعدد به نظر او تهدید به منطقه اقتصادی زنده ماندن اگر چپ unaddressed.

آنها عبارتند از:"درک عمومی آن است که امن نیست, مرکز شهر" که Achs به عنوان هر دو یک احساس و یک واقعیت مشهود حملات کلامی و حتی ضرب و جرح.

در یک مصاحبه Achs گفت شهرستانها در سراسر شمال امریکا صورت مشابه مسائل ناشی از فقر, اعتیاد, مسائل مربوط به سلامت روان و عوامل دیگر اما کمی در حال انجام است آنها را به آدرس.

"این فیل در اتاق است. هیچ کس واقعا می خواهد به بحث در مورد آن," او گفت:.

Achs است تا برای تغییر در مرکز شهر. در سال 2013 نگرانی در مورد جرم و جنایت و آزار و اذیت او را منجر به تخریب خیابان دوم ساختمان که یک بار قرار دارد یک رستوران مک دونالد.

او نامه پژواک مرکز شهر بهبود کسب و کار منطقه تماس ساخته شده فقط قبل از همه گیر زده برای بیشتر پلیس و یک نقد و بررسی از بودجه خدمات اجتماعی سازمان.

"چیزی است که باید انجام شود" برنت قلمدان, مدیر اجرایی مرکز شهر پیشنهاد روز دوشنبه گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب