سرمقاله: بررسی منابع خود را — و تعصبات

محتوای مقالهچه منبع خود را? این یک سوال دیگر که تنها به روزنامه نگاران.از زمان همه گیر باعث می شود آن را مهم و

توسط AKHSHIJNEWS در 2 خرداد 1399

محتوای مقاله

چه منبع خود را? این یک سوال دیگر که تنها به روزنامه نگاران.

از زمان همه گیر باعث می شود آن را مهم و حیاتی به راستی می دانم که در آن اطلاعات سرچشمه. سیل مواد در رسانه های اجتماعی, اما, این باعث می شود کار پیچیده و خسته کننده است.

ما می دانیم که وجود دارد به خوبی سازمان یافته کلاهبرداران کار را از طریق Twitter, Facebook, YouTube و دیگر سیستم عامل برای ترویج برنامه های سیاسی و در غیر این صورت گمراه کردن مردم است.

گوردون Pennycook استادیار در دانشگاه رجینا و شناخته شده بین المللی متخصص در اطلاعات غلط در اینترنت. او می گوید: ما نیاز به بررسی افتخار ما وقتی که می آید به اعتراف است که ما می توانیم تمام شود فریب خورده،.

"این به آن معنا نیست خود را به گنگ" او می گوید: اضافه کردن آن را خوب است برای قبول آن سخت است برای همیشه می دانم حقیقت از داستان.

کانادا روزنامه نگاری بنیاد-Earnscliffe مطالعه انجام شده قبل از آخرین انتخابات فدرال یافت "40 درصد از کانادایی ها در حال حاضر احساس بسیار با اعتماد به نفس یا اعتماد به نفس در توانایی خود را به تفاوت بین دقیق و واقعی اخبار و گزارش ها و داستان های حاوی اطلاعات غلط و جعلی news."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب