سرمقاله: ویروس جدید, همان دشمنان

محتوای مقاله در ادامهفقط به عنوان گرفتن در پشت چرخ مست است از طریق فشار افکار عمومی و ثابت پیام — کمتر قابل قب

توسط AKHSHIJNEWS در 10 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

فقط به عنوان گرفتن در پشت چرخ مست است از طریق فشار افکار عمومی و ثابت پیام — کمتر قابل قبول همه ما باید نگاهی به رفتارهای پرخطر مانند احزاب بزرگ و سفر غیر ضروری به عنوان یک تهدید واقعی برای رفاه ما مردم.

برتر نشان داده است, ممکن است آن را اجباری به پوشیدن ماسک. چرا صبر کنید تا تبدیل به اجباری ؟ در حال توسعه این عادت است که یک وسیله خوب تابعیت و علم آن را نشان می دهد کمک می کند حاوی ویروس است.

در حالی که درست است که تعداد زیادی از موارد اخیر شامل اعضای جمعی Hutterite مستعمرات بقیه جمعیت نباید فکر می کنم که به آنها منتقل می کند. به عنوان دکتر آنه هوانگ که قبلا به عنوان معاون پزشکی و سلامت افسر برای استان گفت: Postmedia, Saskatchewan در اوایل این هفته "اولیه خوشه در Hutterite جوامع قطعا ریخته به جمعیت عمومی است."

این ما به ارمغان می آورد به دومین تاسف چند ساله موضوع که سگ جامعه ما: تعصب.

فقط به عنوان برخی از مردم به شدت انتقاد کرد در جمعیت بومی پس از شیوع بیماری در شمال ساسکاچوان این Hutterite جوامع در حال حاضر هدف از نادان فصاحت و بلاغت است.

مریم-Anne لیورپول یک نویسنده که به عنوان یک Hutterite است ابراز ترس در او چه دیده است.

"شخصی و رسانه ها, داستان در مورد Hutterites بودن برفلد و مجاز به فروشگاه های خاص و یا محروم خدمات در این مناطق از استان ها نگران کننده است," او نوشت: هفته گذشته است.

COVID-19 یک دشمن جدید برای ما به صورت پایین اما آن را همراه با برخی از آشنا مخالفان ریشه در جهل. با پوشیدن یک ماسک و خودداری از قضاوت در کسانی که تست مثبت هستند راه های ساده برای استان ما یک مکان امن برای زندگی است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب