حذف جذام

سلامت سفر مرد: سفیر حسن نیت سهام یک شوخی با ساکنان یک leprosarium در Krantau ازبکستان در سفر خود در سال 2013.

توسط AKHSHIJNEWS در 9 خرداد 1399
سلامت

سفر مرد: سفیر حسن نیت سهام یک شوخی با ساکنان یک leprosarium در Krantau ازبکستان در سفر خود در سال 2013.

مه 29 سال 2020 -
سلام گرم از Sasakawa بهداشت و درمان بنیاد در توکیو.

100 موضوع که سفیر حسن نیت خبرنامه منتشر شده است. جزئیات ویژه مصاحبه با سفیر حسن نیت سازمان ملل متحد گزارشگر ویژه در جذام و اتمام جدول زمانی تمام است که اتفاق افتاده و پس از شماره اول.

سفر من در ادامه

من شروع این خبرنامه در مارس 2003 به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد مبارزه با جذام. این علامت 100 موضوع است. در طول سال به من گزارش داده اند که نظر من در جذام حذف و فعالیت های در حال وقوع در سراسر جهان است. به عنوان من نوشتن ما در چنگ COVID-19 بیماری همه گیر. من ستایش تلاش های خستگی ناپذیر پرسنل پزشکی و امیدوارم که شیوع شامل می شود به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

به عنوان سفیر حسن نیت من در بازدید از برخی از 100 کشور و ضمیمه اهمیت ویژه ای به سه امتیاز: 1) رفتن به دیدن این وضعیت برای خودم گوش دادن به طور مستقیم به آنچه که مردم می گویند و آنچه از مسائل هستند; 2) با استفاده از روزنامه ها و تلویزیون و رادیو و اجتماعی و دیگر رسانه ها برای برقراری ارتباط صحیح اطلاعات در مورد این بیماری به مردم در سراسر جهان; و 3) ملاقات با روسای جمهور و نخست وزیران برای متقاعد کردن آنها به طور فعال به مقابله با جذام.

شعار من این است که علم و عمل با هم بروید." در حالی که من احترام بینش و اطلاعات موجود در گزارش به اعتقاد من وجود دارد هیچ جایگزینی برای چک کردن وضعیت در این زمینه با چشم خود من به عنوان این نشان دهنده بیشتر مسیر مستقیم به پیدا کردن راه حل های واقعی. بنابراین من ساخته شده یک نقطه از سفر به مناطق دور افتاده که در آن کارشناسان شده اند نه در اعتقاد به این که کلمات من خواهد بود بیشتر قانع کننده و گرفتن توجه مردم است.

یوهی Sasakawa بازدیدکننده داشته است دفتر سازمان ملل متحد کمیساریای عالی حقوق بشر در سال 2003 به منظور بالا بردن جذام به عنوان حقوق بشر موضوع شروع بازدیدکننده داشته است مکرر به ژنو.

در طول زندگی من ملاقات با 458 فعلی و سابق روسای جمهور و نخست وزیران به توضیح در مورد جذام و درخواست همکاری خود را. که تعداد اجرا می شود به هزاران اگر من اضافه کردن وزرا و معاون وزرا و فرمانداران. در مقایسه با بیماری هایی مانند مالاریا و سل و یا اچ آی وی/ایدز وجود دارد به مراتب کمتر از موارد جذام. مگر اینکه شما به طور منظم تعامل با فرد در بالا شانس بودجه برای جذام برنامه قطع خواهد شد.

چه چپ تاثیر ماندگاری بر من هستند و من در برخورد با افراد مبتلا به جذام که قدرت برای غلبه بر چالش هایی روبرو هستند. در سراسر جهان من ملاقات افراد موجود در unimaginably شرایط بحرانی رها شده توسط خانواده خود و زندگی خود را برای سال های بسیاری است. برای برخی از, شده است وجود دارد هیچ دیگر مراجعه اما به التماس برای زنده ماندن.

اما در هند, اندونزی, برزیل, اتیوپی و بسیاری از کشورهای دیگر افراد مبتلا به جذام صدای آنها را شنیده و در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای سازمان یافته است. آنچه که آنها می گویند حمل وزن تر و قانع کننده تر از اگر من را از 1000 سخنرانی. نقش آنها را در پیشبرد تلاش های ما در برابر این بیماری بسیار مهم است.

انجمن جهانی از مردم و سازمان ها در هانسن بیماری مانیل فیلیپین در سال 2019. شرکت کنندگان تاکید است که هانسن بیماری است و نه فقط یک مسئله بهداشتی است اما در مسئله حقوق بشر.

به عنوان سفیر حسن نیت برای حذف جذام من کار کرده اند با دولت ها در طول سال برای رسیدن به عددی که هدف راه اندازی شد که از حذف جذام به عنوان یک مشکل بهداشت عمومی که در آن حذف شد, تعریف شده به عنوان یک میزان شیوع کمتر از یک مورد در هر 10000 نفر جمعيت. اما دستیابی به 'حذف' را نه برابر بیشتر جذام. حذف یک نقطه عطف است.

در سال های اخیر "صفر جذام" قرار داده شده است رو به جلو به عنوان هدف. بسیاری از مردم از من خواسته اند اگر این امکان پذیر است. پاسخ من این است که مهم نیست که در آن هدف این است; آنچه مهم است این است که برای حفظ و به سمت آن است. مهم نیست که چقدر بلند تونل, اگر شما در حفظ و رفتن شما خواهد شد در نهایت دیدن نور در پایان. هر کس فقط نیاز به ادامه تلاش های خود را.

رویای من این است که برای یک جامعه فراگیر است که در آن نه تنها افراد مبتلا به جذام بلکه افراد معلول اقلیت ها و دیگر گروه های آسیب پذیر رنج می برند از تبعیض اجتماعی همه در یک مکان.

از این رو این سفر من سوار بر ادامه خواهد داد. من نمی دانم اگر هدف از صفر جذام و صفر تبعیض حاصل خواهد شد در طول عمر من اما اعتقاد من این خواهد بود که یک روز و من ادامه خواهد داد به انجام بهترین من برای کمک به ما وجود دارد.

— یوهی Sasakawa که سفیر حسن نیت

(این یک نسخه توسعه یافته از سفیر حسن نیت پیام ظاهر می شود در نسخه قابل چاپ شماره 100 خبرنامه.)

در این موضوع

پیام:
سفر من در ادامه

ویژه مصاحبه من:
هدف ما این است که هنوز در چشم, یوهی Sasakawa حسن نیت سفیر

گاهشمار:
بررسی تحولات در جذام بیش از این دوره از 100 مسائل عضویت در خبرنامه

ویژه مصاحبه دوم:
نشانه های دلگرم کننده آلیس کروز گزارشگر ویژه سازمان ملل درباره جذام

اخبار:
جذام و COVID-19tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن