کارفرمایان می توانند هم اکنون با مراجعه کارگران ضروری برای coronavirus آزمون

تست hub در چسینگتن جهان از ماجراهای. عکس: پیتر MacDiarmid/شاتر کارفرمایان از کارگران ضروری در انگلستان که خود

توسط AKHSHIJNEWS در 5 اردیبهشت 1399

تست hub در چسینگتن جهان از ماجراهای. عکس: پیتر MacDiarmid/شاتر

کارفرمایان از کارگران ضروری در انگلستان که خود منزوی با علائم کروناویروس می توانند با مراجعه به آنها برای Covid-19 تست بدین معنی که می تواند بازگشت به کار در صورتی که تست منفی است. کارکنان همچنین می توانید کتاب تست به طور مستقیم.

به عنوان دولت redoubles تلاش خود را برای رسیدن به هدف خود از 100,000 آزمون در هر روز تا پایان مارس ضروری کارگران در انگلستان – از جمله بیمه خدمات درمانی و مراقبت از کارکنان و معلمان, بیمارستان, پاک کننده عمومی بندگان خدمات اورژانس سوپر مارکت کارگران تحویل رانندگان و دیگر زیرساخت های کارکنان و همچنین اعضای خانواده خود را که در حال نشان دادن علائم کروناویروس خواهد شد در حال حاضر قادر به گرفتن تست شده دولت اعلام کرده است.

آزمون می تواند رزرو آنلاین. کارفرمایان می توانند در حال حاضر ثبت نام از طریق ایمیل و مراجعه خود جدا کارکنان آنلاین (نگاه کنید به دستورالعمل راست) و یا کارکنان خود می توانید یک کتاب تست به طور مستقیم برای خود یا اعضای خانواده خود را که در حال تجربه علائم.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: روز گذشته در جلسه توجیهی روزانه: "ما در حال حاضر دارای اولویت تست برای بیماران و مراقبت بهداشتی و اجتماعی کارگران و سایر کارگران مشاغل کلیدی. امروز من بیشتر می توانید بروید.

"ما در حال ساخت آن را آسان تر و سریع تر و ساده تر ضروری برای هر کارگر در انگلستان که نیاز به یک آزمون برای تست. از امروز کارفرمایان از کارگران ضروری خواهد بود قادر به رفتن در gov.بریتانیا برای دریافت یک آزمون برای هر یک از کارکنان خود که نیاز به آزمون. و از فردا هر کارگران ضروری که نیاز به تست قادر خواهید بود به کتاب یک قرار ملاقات در gov.بریتانیا خود را به طور مستقیم.

"این امر برای همه مردم ضروری کارگران و خانواده های که نیاز به یک آزمون بیش از حد. این همه بخشی از بریتانیا بازگشت دارد."

ضروری کارگران با استفاده از پورتال جدید را دریافت خواهد کرد همان روز متن و یا ایمیل آنها را دعوت به هر کتاب یک قرار ملاقات در یکی از حدود 30 درایو-از طریق تست سایت در سراسر کشور و یا دریافت یک خانه-کیت تست.

درایو-از طریق coronavirus نتایج آزمون خواهد رسید با متن در عرض 48 ساعت در حالی که home-نتایج آزمون را 72 ساعت است. وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی گفت: هدف این است که برای بسیاری از مردم نمی باید به درایو بیش از 45 دقیقه برای رسیدن به یک منطقه تست سایت.

اضافی روش های تست در حال نورد از جمله:

  • یک شبکه جدید به همراه تست واحد طراحی شده توسط ارتش مهندسین سفر خواهد کرد این کشور برای رسیدن به مراقبت از خانه و ایستگاه های پلیس و زندانها و دیگر سایت های که در آن تقاضا وجود دارد. این می تواند راه اندازی در عرض 20 دقیقه
  • ارائه خدمات برای صفحه اصلی-تست کیت های طراحی شده با شرکای خود از جمله ایمیل سلطنتی و آمازون در دسترس خواهد بود از امروز هر چند اولیه در دسترس بودن محدود خواهد شد
  • دولت نیز ارسال "ماهواره" کیت های آزمایش به طور مستقیم به مراقبت از خانه ها در سراسر انگلستان به فعال کردن تست علامتی ساکنان.

سایه وزیر بهداشت Jonathan Ashworth گفت: "دیروز ما از دولت خواست به انجام آزمایش و ما باید همواره مورد سوال که چرا وزرای نمی شد در حال حرکت به یک تست و ردیابی استراتژی است. آن است که استقبال وزیران در حال حاضر اهمیت تست و ردیابی.

"این بسیار مهم است که تعداد بیشتری از بحرانی کارگران مانند مراقبت از کارکنان در حال حاضر قادر به دسترسی به تست. ما همچنان به دولت را به حساب وعده آن را ساخته شده از 100,000 آزمون در روز تا پایان این ماه است."

دولت ویلز نیز گسترش تست برای کارگران مشاغل کلیدی و ایرلند شمالی تمدید آن تست شامل کارگران خط مقدم ارائه کلید های پزشکی, ابزار و منابع غذایی. اسکاتلند هنوز برای اعلام هر چیز مشابه.

اوه فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر آه مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب