تقلید می کنی آن

من اغلب جعلی من ارگاسم زمانی که من برای اولین بار شروع به داشتن رابطه جنسی. بخشی از من فقط دوست داشتم به سکته

توسط AKHSHIJNEWS در 26 فروردین 1399

من اغلب جعلی من ارگاسم زمانی که من برای اولین بار شروع به داشتن رابطه جنسی. بخشی از من فقط دوست داشتم به سکته مغزی شخص دیگری نفس — من بوسه در رختخواب. یکی دیگر از بخشی از من فقط می خواستم پی در پی jackhammering به بیش از.

یک شب من, رابطه جنسی با یک پسر که من تا به حال فقط ملاقات کرد. من ناراحت است که او از من خواهش کرد که به استفاده از کاندوم. من تبدیل شد و حتی بیشتر اذیت یک بار من متوجه شدم که او منتظر بود برای من به زاری برای او. من می خواستم این فیلم به بیش از, بنابراین من تظاهر به ارگاسم نوشتن و نفس نفس زدن در راه است که من می دانم که من انجام وقتی که من در واقع اوج.

من معقول تر خود باید شناخته شده آن خواهد بود مشکوک اگر من تا به حال به اوج لذت جنسی خارج از هیچ جا اما من جعلی آن به هر حال چون من خسته شد. پس از آن او از من پرسید اگر من در واقع آمد; من به او گفتم من نیست.

آن را کتمان می شود می گویند او واکنش مثبت اما من هنوز هم انتظار نداشتم که از او به عنوان ناراحت به عنوان او بود. از آنجا که مردان اغلب به سرعت و به راحتی آن را یک زن حق به آن را جعلی و سپس به هر حال اگر فقط به او اجازه دهید کردن آسان است. حداقل من انجام شده بود او را (و بقیه از خود تلاش) به نفع زمانی که من به او گفتم حقیقت است. بی jackhammering نمی کند در واقع احساس می کنم که بزرگ است.

هنوز هم آن صدمه زدن به احساسات زمانی که او صدای خود را به من. او گفت: اگر من قرار بود به آن را جعلی و سپس من باید حداقل نجابت به دروغ هنگامی که او از من پرسید اگر آن را واقعی است. مفهوم این بود که من باید فقط محافظت نفس خود را در پایان شب. برای برخی از دلیل این ساخته شده من احساس عجیبی گناه: رابطه جنسی با مردان مثل او همیشه به نظر می رسید در مورد غرور خود را.

وقتی فکر می کنم در تجارب جنسی مانند این, من به طور معمول نمی یاد چقدر خوب یا بد جنس بود. همه که به ذهن می آید این است که تحت فشار بسیار به انجام. انجام در تخت به معنی به دنبال یک راه خاص اقدام یک راه خاص صدایی یک راه خاص است. آن را به معنای انجام همه این چیزها صرف نظر از اینکه آیا منظور شما آن را یا نه.

برای من این فشار است که ریشه در باور نکردنی سرمایه گذاری در شریک زندگی من است لذت. من برای شرکای احساس خوب به دلیل آن باعث می شود من احساس زیبا و قدرتمند است. اما حتی اساسی تر در سطح من فقط به این دلیل که راه من است.

طول می کشد مراقبت از بسیاری از کار. حتی در خارج از اتاق خواب من همیشه انجام بخش عمده ای از رایگان و نامرئی کار احساسی در روابط است. Arlie Hochschild, استاد emerita جامعه شناسی در دانشگاه برکلیابداع اصطلاح "کار احساسی" توصیف آن به عنوان القا یا سرکوب احساسات در سفارش به مردم در اطراف شما راحت تر است.

انجام این کار بدان معنی نیست فقط به خاطر سپردن روز تولد و یا راه اندازی خرما; به این معنی که هماهنگ با دیگر احساسات مردم را های خود مبارزات و فکر چگونه آنها ممکن است احساس کنید اگر شما چیزی برای آنها. در بستر این بدان معنی نیست فقط اینکه اول به دهان و دندان است. این برای من یعنی ساخت خودم صدا کمی داغتر درست قبل از من شریک ارگاسم. یا به این معنی تقلید می کنی ارگاسم چون من نمی خواهم به داشتن رابطه جنسی کنه اما نمی خواهید به صدمه زدن به یک مرد احساسات.

انجام کار احساسی مستلزم بودن متفکر و باز است که ویژگی های است که به طور سنتی همراه با مردان است. این به این معنا نیست که مردان باید اجازه قلاب وقتی که می آید به انجام کار احساسی. نه باید مردان تحسین می شود زمانی که آنها انجام می دهند. هر رابطه معنی دار یک خیابان دو طرفه است که نیاز به همه احزاب را فقط به عنوان متفکر و باز همانطور که من در تلاش بود.

جنسيت انتظارات آمده است که با کار احساسی را trickled به زندگی زنان می دانم. من به عنوان بداهتا درمانگر برای دوستان من با همکاران که نمی به اندازه کافی. سر میز شام مادر من در آغاز یک گفتگو با پدر من که نمی شنوند چرا که بینی او به خاک سپرده شده است در یک روزنامه. خواهر من برنامه دقیق تعطیلات سفر به ژاپن برای خانواده من و انفجار به اشک هنگامی که ما همه در توکیو چون او تاکید کرد در مورد ساخت خوب خاطرات خانواده.

زنان به شمار می رود تربیتی دارند. آنها چسب های عاشقانه و خانوادگی, روابط تثبیت شده بر روی هر کس دیگری است اما رضایت خود را. آنها انکار کردن خود لذت اغلب برای کسانی که از یک مرد. و آنها آن را انجام دهد سکوت مشتاقانه و بدون شکر است.

این اجرای کار احساسی و انتظارات آمده است که با آنها پوشیده اند ، زمانی که ترک ها در عملکرد من ظاهر من خودم را بیش از حد خسته به رفع آنها — بیش از حد خسته به توضیح اشک های من بیش از حد خسته به انجام این کار برای شخص دیگری. به طور مداوم انجام کارهایی برای دیگران به من چپ با کمی تمایل به دنبال هر چیزی برای خودم در روابط است. من به این نتیجه رسید که از آن نمی باشد مسئولیت من به عنوان یک زن برای حمل شخص دیگری را وزن.

من نمی جعلی چیزی دیگر. من جابجا کردن من برای اجرای صداقت — بله من به شما بگویم که اگر من در رختخواب. از همه مهمتر من نمی سکته مغزی خود را شانه و یا ارائه یک نیم لبخند هنگامی که من ارائه این اخبار.

لورا Nguyen می نویسد: سهشنبه ستون در رابطه جنسی. او تماس بگیرید در [email protected]tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب