پاییز سال 2020 به رزومه وضعیت آموزش از راه دور در طول ناشناخته باقی مانده

در حالی که پاییز سال 2020 ترم را نمی توان لغو UC برکلی مدیران محلی و مقامات بهداشت عمومی در حال کار با یکدیگر

توسط AKHSHIJNEWS در 5 اردیبهشت 1399

در حالی که پاییز سال 2020 ترم را نمی توان لغو UC برکلی مدیران محلی و مقامات بهداشت عمومی در حال کار با یکدیگر برای تعیین اینکه آیا یا نه پردیس سر گرفته خواهد شد در شخص راهنما با توجه به campuswide ایمیل منتشر شد پنج شنبه صبح.

پردیس مدیران ندارند و برآورد تاریخ است که توسط آن تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده که هنوز هم وجود دارد بسیاری از عوامل ناشناخته. آن را هنوز هم ممکن است که برخی یا همه آموزش برای 2020-2021 سال تحصیلی برگزار می شود ،

"ما وضعیت را از نزدیک خواهد شد و تصمیم گیری در مورد ترم پاییز به عنوان به زودی به عنوان وجود دارد این است که اطلاعات کافی برای انجام این کار" ایمیل به عنوان خوانده شده. "سلامت و ایمنی دانش آموزان ما دانشکده و کارکنان همیشه اولویت اول ما است."

ایمیل نیز به رسمیت می شناسد که برخی از دانش آموزان ممکن است قادر به با خیال راحت بازگشت به دانشگاه. بنابراین بدون در نظر گرفتن آینده تصمیم گیری آموزش از راه دور باقی خواهد ماند یک گزینه برای پاییز سال 2020 است.

در حالی که دانشگاه هنوز تصمیم آنها گفت: انتقال به فرد آموزش احتمال را بیش از یک سری از مراحل به عنوان برخی از کلاس ها در نظر گرفته می شود بیشتر مناسب برای ادامه در فرد است.

"ما در حال ساخت هر تلاش برای به حداقل رساندن اختلالات به ما رسالت آموزشی و تشخیص دهد که بسیاری از دانش آموزان مشتاق به بازگشت به دانشگاه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است" این ایمیل به عنوان خوانده شده.

علاوه بر این دانشگاه است و با توجه به اقدامات مختلف در کلاس های درس و آزمایشگاه برای کمک به دیدار با بهداشت عمومی, بخشنامه. این اقدامات شامل افزایش شستن دست ها, جلوگیری از استفاده مشترک از تجهیزات و ارتقاء اجتماعی فاصله و صورت پوشانده اند.

تصمیم گیری در مورد درجه بندی سیاست — از جمله اینکه آیا کلاس ها ارائه خواهد شد عبور/بدون عبور برای دانشجویان و رضایت بخش/رضایتبخش برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی — ساخته خواهد شد در تاریخ بعد توسط دانشگاهی سنا.

"ما قدردانی از صبر و شکیبایی شما به ما وزن این عوامل و جمع آوری اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که این وضعیت ممکن است مانند در پاییز" ایمیل به عنوان خوانده شده.

با توجه به ایمیل های شهریه و هزینه های اجباری تعیین شده است و مسترد نخواهد شد صرف نظر از اینکه کلاس ها از سر گرفته خواهد در فرد برای هر بخشی از سال تحصیلی آینده.

ایمیل اضافه شده است که شهریه و هزینه های پردیس ضروری برای پوشش هزینه های عملیات روزانه از جمله دستور العمل ثبت نام, کمک های مالی و سرقت علمی مشاوره.

برای حمایت از ضروری خدمات بهداشتی و سلامتی هزینه تاسیس شد. هزینه های دیگر نیز ایجاد شده برای افزایش ایمنی ساختمان ها و دیگر دانشگاه امکانات از جمله به کمک آدرس های لرزه ای کمبود.

"حتی به عنوان UC دانشگاه ها از جمله ما را محدود محدود جنبه های عملیات خود را در پاسخ به COVID-19 گیر بسیاری از هزینه های که پردیس مبتنی بر هزینه در نظر گرفته شده برای پوشش ادامه خواهد داد" این ایمیل به عنوان خوانده شده.

پردیس است نه تضمین مسکن اولویت برای ورودی سال اول در این زمان به عنوان آن نامشخص است که آیا COVID-19 همه گیر خواهد شد اجازه می دهد تا برای "عملیات عادی در خانه های دانشجویی و دانشگاهی و زندگی است."

این ایمیل اعلام شده است که دانشگاه برکلی باقی می ماند متعهد به حمایت از دانش آموزان باید به آنها مایل به زندگی می کنند در یا نزدیک به دانشگاه.

مسکونی سالن ها و آپارتمان ها باز باقی خواهد ماند برای بازگشت دانش آموزان اگر سقوط 2020 کلاس های ارائه شده تقریبا مگر اینکه آنها بسته شود توسط مقامات بهداشت عمومی.

علاوه بر این کسانی که زندگی در پردیس مسکن وابسته می توان از تعهدات مالی از جمله مربوط به ناهار خوری قرارداد. دانش آموزان همچنین می تواند دریافت سرشکن بازپرداخت اگر دانشگاه نمی رزومه در کلاس های حضوری در طول 2020-2021 سال تحصیلی و یا اگر فرد آموزش معلق است برای یک دوره طولانی از زمان.

این ایمیل همچنین نشان می دهد که کسانی که زندگی در خارج از دانشگاه باید با توجه به شرایط خود را اجاره و دانش آموزان مذاکره با صاحبخانه خود را برای یک ماه به ماه اجاره.

"ما با تشکر از شما برای درک خود را و انعطاف پذیری در طول این چالش ها و زمان نامشخص" این ایمیل به عنوان خوانده شده. "ما متعهد به ارائه دانش آموزان با بهترین تجربه های آموزشی امکان پذیر است و ما ادامه خواهد داد به شما اطلاع از آخرین تحولات برای پاییز آینده. "

چک کنید اینجا را برای به روز رسانی های زنده در COVID-19 وضعیت در برکلی است.

Mallika Seshadri این شهرستان خبر ویرایشگر. او تماس بگیرید در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید در @SeshadriMallika.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de