سقوط پاک کردن هزینه های انرژی ایجاد فرصت برای افزایش آب و هوا در COVID-19 بازیابی بسته های

انرژی, اقتصاد سبز, سلامت, فرانکفورت / نایروبی Jun 10 سال 2020 - به عنوان COVID-19 بازدید صنعت سوخت فسیلی یک گ

توسط AKHSHIJNEWS در 21 خرداد 1399
انرژی, اقتصاد سبز, سلامت,

فرانکفورت / نایروبی Jun 10 سال 2020 - به عنوان COVID-19 بازدید صنعت سوخت فسیلی یک گزارش جدید نشان می دهد که انرژی های تجدید پذیر است که مقرون به صرفه تر از همیشه – ارائه یک فرصت برای اولویت بندی انرژی پاک در بهبود اقتصادی بسته بندی و جهان را نزدیک به نشست پاریس توافق اهداف است.

روند جهانی در انرژی های تجدید پذیر سرمایه گذاری 2020 گزارش از برنامه محیط زیست سازمان ملل (UNEP) این مکتب فرانکفورت-UNEP مرکز همکاری و ed schultz (BNEF), موجود در www.fs-unep-centre.org — تجزیه و تحلیل 2019 روند سرمایه گذاری و انرژی پاک تعهدات ساخته شده توسط کشورها و شرکت ها برای دهه آینده.

آن را می یابد تعهدات معادل 826 GW جدید غیر آبی تجدید پذیر ظرفیت قدرت در به احتمال زیاد هزینه حدود USD 1 تریلیون دلار تا سال 2030. (1GW شبیه به ظرفیت یک راکتور هسته ای). گرفتن در مسیر محدود کردن جهانی افزایش درجه حرارت به کمتر از 2 درجه سانتیگراد — هدف اصلی از این توافق پاریس — نیاز به علاوه بر این از حدود 3000 گیگاوات تا سال 2030 مقدار دقیق بسته به تکنولوژی مخلوط انتخاب شده است. برنامه ریزی شده سرمایه گذاری نیز سقوط بسیار پایین تر از دلار 2.7 تریلیون متعهد به انرژیهای تجدید پذیر در طول دهه گذشته است.

با این حال این گزارش نشان می دهد که هزینه نصب انرژی های تجدید پذیر است آمار جدید پایین به معنی سرمایه گذاری های آینده ارائه خواهد شد به مراتب بیشتر از ظرفیت است. انرژی های تجدید پذیر ظرفیت به استثنای بزرگ برق آبی سد بیش از 50 مگاوات رشد 184 گیگاوات (GW) در سال 2019. این بالاترین سالانه علاوه بر این شد 20 GW یا 12 درصد بیشتر از ظرفیت های جدید راه اندازی شده در سال 2018 است. در عین حال دلار سرمایه گذاری در سال 2019 شد و تنها 1 درصد بالاتر از سال گذشته در USD 282.2 میلیارد دلار است.

همه یا levelized هزینه برق همچنان به سقوط برای باد و انرژی خورشیدی به لطف فن آوری بهبود اقتصاد مقیاس و رقابت شدید در مزایده. هزینه های برق از نیروگاه های فتوولتائیک خورشیدی در نیمه دوم سال 2019 بودند 83 درصد پایین تر از یک دهه قبل است.

"گروه کر از صدای خواستار دولت خود را به استفاده از COVID-19 بازیابی بسته های برای ایجاد پایدار اقتصاد در حال رشد است" گفت: Inger اندرسن, مدیر اجرایی UNEP. "این تحقیقات نشان می دهد که انرژی های تجدید پذیر یکی از باهوش ترین مقرون به صرفه ترین سرمایه گذاری های آنها را می توانید در این بسته است."

"اگر دولت امکان استفاده از همیشه در حال سقوط برچسب قیمت از انرژیهای تجدید پذیر برای قرار دادن انرژی پاک در قلب COVID-19 بهبود اقتصادی آنها می تواند یک گام بزرگ به سوی سالم و طبیعی جهان است که در بهترین بیمه نامه در برابر بیماری های همه گیر جهانی," اندرسن گفت.

انرژی های تجدید پذیر شده است خوردن دور در سوخت های فسیلی' غالب سهم تولید برق بیش از دهه گذشته است. نزدیک به 78 درصد از خالص جدید GW از ظرفیت تولید اضافه شده در سطح جهان در سال 2019 شد در باد خورشیدی و زیست توده و ضایعات کوچک و آبی. سرمایه گذاری در انرژیهای تجدید پذیر به استثنای بزرگ آبی شد و بیش از سه بار در جدید سوخت های فسیلی گیاهان.

"انرژیهای تجدید پذیر مانند باد و انرژی خورشیدی در حال حاضر حساب برای تقریبا 80 درصد از تازه ساخته شده و ظرفیت برای تولید برق گفت: Svenja Schulze, وزیر محیط زیست, حفاظت از طبیعت و ایمنی هسته ای آلمان است. "سرمایه گذاران و بازار معتقد هستند از قابلیت اطمینان و رقابت است."

"ترویج انرژیهای تجدید پذیر می تواند یک موتور قدرتمند برای بهبود اقتصاد پس از Coronavirus بحران ایجاد جدید و امن, مشاغل," او اضافه شده است. "در همان زمان انرژیهای تجدید پذیر در بهبود کیفیت هوا در نتیجه حفاظت از سلامت عمومی است. ترویج انرژی های تجدید پذیر در چارچوب Coronavirus بسته های محرک اقتصادی ما باید از این فرصت برای سرمایه گذاری در آینده و رفاه و بهداشت و حفاظت از آب و هوا."

2019 مشخص شده بسیاری از دیگر سوابق این گزارش می یابد:

  • بالاترین ظرفیت انرژی خورشیدی شده در یک سال در 118 GW.
  • بالاترین سرمایه گذاری در بادی دریایی در یک سال در تومان 29.9 میلیارد دلار تا 19 درصد در سال در سال.
  • بزرگترین تامین مالی تا کنون برای یک پروژه خورشیدی در USD 4.3 میلیارد دلار برای آل مکتوم IV در امارات متحده عربی.
  • بالاترین حجم از انرژی های تجدید پذیر شرکت های بزرگ قدرت خرید موافقت نامه در 19.5 GW در سراسر جهان است.
  • بالاترین ظرفیت اهدا در انرژی های تجدید پذیر مزایده در 78.5 GW در سراسر جهان است.
  • بالاترین انرژیهای تجدید پذیر سرمایه گذاری تا کنون در اقتصادهای در حال توسعه به غیر از چین و هند در USD 59.5 میلیارد دلار است.
  • یک گسترش سرمایه گذاری با رکورد 21 کشورها و سرزمین های سرمایه گذاری بیش از 2 میلیارد تومان در انرژیهای تجدید پذیر.

Nils استیگلیتز رئیس مکتب فرانکفورت از امور مالی و مدیریت گفت: "نگاه ما به انرژی انتقال است در نوسان کامل با بالاترین ظرفیت انرژیهای تجدید پذیر تامین می شود همیشه. در ضمن سوخت های فسیلی بخش شده است ضربه سخت COVID-19 بحران – با تقاضا برای زغال سنگ - گاز و اخراج برق پایین در بسیاری از کشورها قیمت نفت افتادن.

"آب و هوا و COVID-19 بحران با وجود متفاوت طبیعت – هر دو اختلال است که فرمان از توجه سیاست گذاران و مدیران به طور یکسان. هر دو بحران نشان می دهد نیاز به افزایش آب و هوا جاه طلبی و تغییر جهان عرضه انرژی به سمت انرژیهای تجدید پذیر."

2019 سرمایه گذاری و آورده سهم به استثنای بزرگ آبی در بازار جهانی نسل به 13.4 درصد از 12.4 درصد در سال 2018 و 5.9 درصد در سال 2009. این به این معنی است که در سال 2019 تجدید پذیر نیروگاه مانع از انتشار حدود 2.1 gigatonnes از دی اکسید کربن و صرفه جویی قابل توجهی داده شده قدرت های جهانی به بخش تولید گازهای گلخانه ای از حدود 13.5 gigatonnes در سال 2019.

"انرژی پاک می یابد خود را در یک تقاطع در سال 2020 گفت:" جان مور, مدیر اجرایی ed schultz. "دهه گذشته تولید شده پیشرفت های بزرگ اما رسمی اهداف خود را برای سال 2030 هستند به مراتب کمتر از آنچه مورد نیاز است برای پرداختن به تغییرات آب و هوا. زمانی که بحران کنونی را برطرف می کند, دولت نیاز به تقویت جاه طلبی های خود را نه فقط در تجدید قدرت بلکه در decarbonization حمل و نقل و ساختمان و صنعت."

UNEP: unenvironment.org
مکتب فرانکفورت از امور مالی و مدیریت: frankfurt-school.de
Ed schultz: about.bnef.comtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن