خانواده شرایط اضطراری در خارج از کشور ممکن است نیاز به یک ماه کار

Kirsty اوکانر/PA سیم/PA تصاویر وکیل استخدام کرده است هشدار داد که کارکنان که سفر در خارج از کشور برای رسیدگی ب

توسط AKHSHIJNEWS در 20 خرداد 1399

Kirsty اوکانر/PA سیم/PA تصاویر

وکیل استخدام کرده است هشدار داد که کارکنان که سفر در خارج از کشور برای رسیدگی به خانواده اضطراری ممکن است نیاز به یک ماه کار به دلیل قرنطینه قوانین مؤثر مسافران است.

نیاز مردم ورود به بریتانیا از خارج از کشور به خود منزوی به مدت دو هفته در زمان تحت تاثیر قرار از شنبه و محدودیت های مشابه وجود دارد در اسپانیا و آلمان و یونان و فرانسه در میان بسیاری از کشورهای دیگر.

این می تواند به معنای کارکنان ممکن است نیاز به حداقل 28 روز در محل کار اگر آنها نیاز به سفر به خارج از کشور برای یک خانواده اضطراری, چرا که آنها می تواند خود نیاز به جدا برای دو هفته در بدو ورود در یک کشور دیگر; چند روز را برای رسیدگی به اورژانس و سپس خود جدا برای دو هفته دیگر زمانی که آنها بازگشت به انگلستان است.

کیت Boguslawska یک شریک در کارتر لیمو Camerons گفت: "اگر دلیلی برای یک کارمند سفر ضروری است بحران خانواده, سپس آن را باید در برخورد با خط با قانون کار که به کارمند حق را به مقدار مناسب از زمان برای مقابله با شرایط اضطراری.

"به طور معمول دو هفته دیگر دور از محل کار که بیش از آستانه از آنچه در نظر گرفته شده است مناسب است. اما به دلیل این که این هفته دیگر از قرنطینه هستند الزامات قانونی و غیر قابل اجتناب این گسترش مقدار زمان آن است که معقول و منطقی به دور از محل کار."

اگر چه این قانون مشخص نیست چه چیزی در نظر گرفته شده است "معقول" زمان برای مقابله با شرایط اضطراری تعدادی از دادگاه موارد تصمیم گرفته اند که یک یا دو روز برای مقابله با شرایط اضطراری ممکن است به طور معمول کافی گفت: Boguslawska.

"با بسیاری از کشورهای دیگر داشتن معرفی مشابه قرنطینه مورد نیاز این می تواند اضافه کردن به یک کارمند منطقی نیاز به مدت چهار هفته یا بیشتر به دور از دفتر علاوه بر زمان مورد نیاز برای مقابله با این خانواده اضطراری," او گفت:.

"کارفرمایان در حال حاضر آماده می شود اجازه می دهد تا این زمان کار آن را به عنوان کارمند حق قانونی به آن را."

هیچ حق قانونی برای پرداخت دلسوز ترک, اگر چه برخی از کارکنان ممکن است یک قراردادی حق مرخصی با حقوق برای شرایط اضطراری خانواده او اضافه شده است.

مدیر منابع انسانی فرصت ها در پرسنل امروز


مرور بیشتر مدیر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب