سریع ترین افزایش در نامزد عرضه از سال 2009

تقاضا برای خرده فروشی کارکنان کاهش یافته است به طور قابل توجهی Shutterstock استخدام دیده می شود نامزد عرضه افز

توسط AKHSHIJNEWS در 16 خرداد 1399

تقاضا برای خرده فروشی کارکنان کاهش یافته است به طور قابل توجهی Shutterstock

استخدام دیده می شود نامزد عرضه افزایش خود را در سریعترین نرخ در بیش از یک دهه بلکه به طور قابل توجهی کاهش تعداد مشاغل در دسترس برای کسانی که به تازگی تبدیل به بیکار.

با توجه به آخرین استخدام و اشتغال کنفدراسیون (REC) و KMPG گزارش مشاغل است و رونق در تعداد نامزدهای موجود به صورت دائمی و کوتاه مدت نقش رانده شده توسط افزونگی و کارکنان قرار می گیرد کردند.

اما در همان زمان وجود دارد مشخص شد قطره در تقاضا برای هر دو دائم و موقت کارگران و شیب کاهش در تعداد کلی جای خالی ذکر شده است.

"استخدام برنامه ای که در انتظار قرار داده در ماه مارس باقی می ماند بر روی یخ با بسیاری از کسب و کار با تمرکز بر حفظ کارکنان فعلی خود را به جای گسترش و یا جایگزینی" گفت: James Stewart, KPMG معاون صندلی.

"تعداد زیادی از مردم به دنبال کار افزایش یافته است در سریعترین نرخ از جولای 2009 ساخت آن را یک بازار بسیار رقابتی. با یک پتانسیل جولای بسته محرک اقتصادی از دولت مجموعه ای شامل تمرکز بر بازآموزی و مهارت های سازگاری خواهد بود که کلید موفقیت برای افراد جویای کار در سال 2020 است."

REC اجرایی نیل Carberry گفت وجود داشته است برخی از نشانه هایی از بهبود در بازار استخدام در دو هفته پس از جمع آوری داده ها.

"مستند قوانین شده اند کاسته و بازخورد ما از استخدام هر روز نشان می دهد که بهبود جزئی است که ما می توانید ببینید در سرمایه گذاری و جای خالی داده اند ادامه داد:" او گفت:. "من نیز با شنیدن از رهبران کسب و کار در سراسر کشور است که همه چیز شروع به نگاه کردن. وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن اما از آن زمان به بحث در مورد چگونه ما را بهبود می یابند از این بحران است."

این گزارش مجموع جای خالی شاخص نشان داد که تعداد پست های موجود کاهش یافته بود و زیر خنثی 50.0 سطح در 19.3 اگر چه این شد تا از ماه آوریل رکورد کم از 9.3. یک امتیاز بالاتر از 50 نشان می دهد که تقاضا افزایش یافته است در مقایسه با ماه قبل است.

شدیدترین کاهش در جای خالی دیده می شد در بخش خصوصی هر چند تقاضا برای بخش عمومی کارکنان نیز کاهش یافت و در طول تاریخ شارپ سرعت با شاخص رتبه بندی از 23.7 و 29.8 بود. توسط راه مقابل مربوطه اعتبار در بخش خصوصی و دولتی در دسامبر 2019 شد 53.3 و 51.0.

نه از 10 کار دسته بندی ها نظارت دیدم یک سقوط در تقاضا برای کارکنان دائم در طول ممکن است. شدیدترین کاهش دیده می شد و در خرده فروشی از نزدیک دنبال هتل و غذا. تنها دسته است که در آن تقاضا برای کارکنان ثبت شده بود پرستاری/پزشکی/مراقبت از.

شروع حقوق به صورت دائمی نقش کاهش یافت و در سریع ترین میزان از فوریه سال 2009 در حالی که پرداخت به صورت موقت کاهش یافت و نقش خود را در سریعترین در 11 سال است. این گزارش می گوید هر دوی آنها به دلیل ضعف تقاضا برای کارکنان و کاهش بودجه.

استخدام و فرصت های تامین مالی در پرسنل امروز


فهرست مطلب استخدام و تامین مالی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب