دولت فدرال جوایز VIDO-InterVac $23M به سرعت در مسیر توسعه COVID-19 واکسن

محتوای مقالهدانشگاه ساسکاچوان واکسن و بیماری عفونی سازمان بین المللی واکسن مرکز (VIDO-InterVac) دریافت کرده اس

توسط AKHSHIJNEWS در 5 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

دانشگاه ساسکاچوان واکسن و بیماری عفونی سازمان بین المللی واکسن مرکز (VIDO-InterVac) دریافت کرده است یکی دیگر از سرمایه گذاری فدرال در جنگ علیه COVID-19.

نخست وزیر جاستین ترودو پنج شنبه اعلام کرد که VIDO-InterVac دریافت خواهد کرد $23 میلیون در تلاش به سرعت در مسیر توسعه COVID-19 واکسن.

"این مهم فدرال سرمایه گذاری خواهد شد سرعت بخشیدن به VIDO-InterVac تلاش به منظور توسعه یک کانادا واکسن علیه COVID-19 بحرانی کار کمک خواهد کرد که حفاظت از سلامت و ایمنی از همه کانادایی ها و مردم در سراسر جهان گفت:" U S رئیس جمهور پیتر Stoicheff.

با توجه به دانشگاه و انتشار اخبار تیاو پول را پشتیبانی بالینی تست و دو مرحله از آزمایشات بالینی برای اطمینان از واکسن موثر و امن برای استفاده انسان.

VIDO-InterVac در حال حاضر تولید یک نمونه اولیه از واکسن است و در حال حاضر انجام یک ارزیابی ایمنی در مدل های حیوانی — است که انتظار به پایان خواهد رسید در این تابستان. در پاییز واکسن را تحت بالینی آزمایش بر روی افراد در کانادا به اطمینان حاصل شود آن را امن است و هیچ عوارض جانبی در بیماران مبتلا به انسان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب