چند آزمایش های بالینی انجام شده در آفریقا: COVID-19 نشان می دهد که چرا این به فوریت نیاز به تغییر

آفریقا عناوین سلامت سلامت اعتبار: Jeffrey Moyo/IPSApr 10 سال 2020 (IPS) - سازمان جهانی بهداشت (WHO) در تلاش

توسط AKHSHIJNEWS در 22 فروردین 1399
آفریقا عناوین سلامت

سلامت

اعتبار: Jeffrey Moyo/IPS

Apr 10 سال 2020 (IPS) - سازمان جهانی بهداشت (WHO) در تلاش خود را برای پیدا کردن موثر درمان برای درمان COVID-19 قصد دارد برای انجام یک چند دست چند کشور کارآزمایی بالینی. دادگاه هنوز برای شروع, اما ده کشور در حال حاضر به امضا کردن. تنها یکی از آنها در آفریقای جنوبی در قاره آفریقا است.

البته که نه تنها سازمان در تلاش برای پیدا کردن درمان و یا حتی یک واکسن برای COVID-19. ایالات متحده موسسه ملی بهداشت حفظ یک پلت فرم آنلاین که لیست تمام ثبت نام در حال انجام آزمایش های بالینی در سطح جهان است.

آفریقا عدم وجود مجازی از آزمایش های بالینی نقشه یک مشکل بزرگ است. قاره نمایش یک مقدار باور نکردنی از تنوع ژنتیکی. اگر این تنوع را به خوبی نشان داده شده در آزمایش های بالینی محاکمه یافته نمی توان به کلی به جمعیت زیادی
در مارس 26, جستجوی سریع از پلت فرم با استفاده از اصطلاح "کوروناویروس" نشان داد 157 حال انجام آزمایشات; 87 از این شامل هر دو یک دارو یا واکسن در حالی که بقیه در حال مطالعات رفتاری. تنها سه نفر از آنها ثبت نام در آفریقا – همه آنها در مصر است.

این پایین نمایندگی از کشورهای آفریقایی در آزمایش های بالینی غیر معمول است. دید ضعیف از سایت های موجود محدود زیرساخت و غیر قابل پیش بینی کارآزمایی بالینی نظارتی جدول زمانی برخی از مسائل کلیدی مانع سرمایه گذاری در این منطقه است.

آفریقا عدم وجود مجازی از آزمایش های بالینی نقشه یک مشکل بزرگ است. قاره نمایش یک مقدار باور نکردنی از تنوع ژنتیکی. اگر این تنوع را به خوبی نشان داده شده در آزمایش های بالینی محاکمه یافته نمی توان به کلی به جمعیت زیادی.

همان می رود برای نتایج COVID-19 مطالعات. آنها بیش از حد ممکن است مربوط به مردم در کشورهای آفریقایی مگر در مواردی که انجام شده به صورت محلی. دلیل این است که پاسخ به دارو یا واکسن پیچیده است و می تواند تحت تاثیر قرار, در میان چیزهای دیگر, ژنتیک انسانی: افراد مختلف پاسخ خواهد داد متفاوت به داروهای مختلف و واکسن.

بیشتر کشورها در قاره آفریقا باید فورا درگیر در مطالعات بالینی به طوری که داده های جمع آوری شده را با دقت نشان دهنده این قاره در سطح ژنتیکی.

زمان است که از ذات. روش معمول برای توسعه سایت و یا کشور خاص پروتکل کار نخواهد کرد. در عوض دولت های آفریقایی باید به دنبال راه هایی برای هماهنگ واکنش نسبت به COVID-19 سراسر این قاره است. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری از کشورهای آفریقایی نیاز به کار با هم.

مراکز تعالی

آفریقا دارای کارآزمایی بالینی زیرساخت ها و قابلیت های. اما منابع باقی می ماند به طور یکنواخت توزیع شده است. اکثریت قریب به اتفاق در مصر و آفریقای جنوبی است. چرا که این کشورها سرمایه گذاری کرده اند بیشتر به شدت در تحقیق و توسعه نسبت به دیگران در این قاره.

به طور سنتی, آزمایش های بالینی انجام شده در مراکز تعالی که سایت هایی که زیرساخت های مناسب و مهارتهای انسانی لازم برای انجام با کیفیت خوب محاکمات است. این می تواند در واقع یک دانشگاه یا پژوهش سازمان یا محل کار می توان تقسیم بین چند مکان.

اما راه اندازی این مراکز نیاز به زمان قابل توجهی و سرمایه گذاری مالی. بیشتر که من آگاه هستم در این قاره را توسعه داده اند در طول سال با حمایت از شرکای خارجی و یا حامیان مالی. در بسیاری از موارد دولت های آفریقایی شده اند درگیر در این تلاش.

هنگامی که چنین مراکز راه اندازی کار سخت همچنان به حفظ این مراکز و به اطمینان حاصل شود آنها قادر به جذب کارآزمایی بالینی حامیان مالی. آنها نیاز به طور مداوم بودجه استقرار مناسب نهادی حکومت و ایجاد اعتماد و سازگار با شبکه های.

معمولا آفریقایی دانشمندان پیشرو کارآزمایی بالینی در سایت می توانید درخواست برای کمک های مالی برای انجام یک محاکمه; اگر سایت خوبی شناخته شده است دانشمندان ممکن است با نزدیک شدن یک حامی مالی مانند یک شرکت داروسازی علاقه مند به انجام یک محاکمه.

واضح است که این رویکرد زمان طول می کشد و معمولا مزایای شناخته شده سایت و یا triallists. پس چه گزینه های در دسترس هستند در صورت یک بیماری همه گیر است که در حال حرکت به همان سرعتی که COVID-19?

چگونه به تغییر جهت

ذینفعان کلیدی باید با هم کار کنند برای تسریع در اجرای محاکمه در کشورهای مختلف است. این امر شامل درون کشور همکاری از جمله همکاری با دولت های مختلف و دانشمندان در شرکت طراحی آزمایشات و ارائه هماهنگ دستورالعمل در بیمار مدیریت, نمونه جمع آوری و ردیابی و به اشتراک گذاری نتایج در زمان واقعی است.

دولت های آفریقایی در ضمن باید ارائه اضافی بودجه به تحقیقات بالینی موسسات و سایت های کارآزمایی بالینی است. این اجازه می دهد سایت های به جلو و منابع با هم و به سرعت در حال ثبت نام بیماران برای پاسخ به انواع سوالات پژوهش.

به دلیل توزیع نابرابر منابع و مهارت های این قاره نیز باید اتخاذ hub-and-spoke مدل در تلاش خود را. این شامل کشورهایی است که لازم نیست مقدار ظرفیت قادر به کشتی نمونه به راحتی در سراسر مرزها برای تجزیه و تحلیل در یک متمرکز مجهز آزمایشگاهی که پس از آن تغذیه بازگشت اطلاعات به کشور از نمونه مبدا.

دولت نیز باید به صورت یک نیروی کار به سرعت تعامل با کلید شرکت های دارویی با مواد مخدر نامزدها برای COVID-19. این تیم باید با ایجاد شرکت های اشتها برای همکاری در انجام آزمایشات مربوطه در این قاره.

از طریق تمام این لازم است برای سهامداران برای شناسایی و آدرس کلید مسائل اخلاقی که ممکن است بوجود می آیند. اخلاق نباید به خطر بیافتد با عجله.

فراتر از COVID-19

هر کشور اپیدمی آمادگی کیت باید بودجه خود را کنار بگذارند برای آزمایش های بالینی در بیماری های همه گیر و یا بیماری های همه گیر.

این امر نیاز دولت ها در این قاره به بررسی نقش آنها و میزان سرمایه گذاری ها در منطقه به طور کلی از آزمایش های بالینی. این افزایش کیفیت و کمیت بالینی در مواجهه با این چالش مداوم در حال ظهور و دوباره در حال ظهور بیماری های عفونی و همچنین افزایش مداوم در بیماری های غیر واگیر.

در بالای این کارآزمایی بالینی مراکز بالینی موسسات تحقیقاتی و بالینی triallists در این قاره باید در تلاش برای افزایش دید خود را در فضای جهانی. این آنها را آسان برای پیدا کردن در زمان بحران و افزایش هر دو جنوب-جنوب و شمال-جنوب میشوند.

آفریقایی فرهنگستان علوم در حال حاضر در حال ساخت یک پلت فرم آنلاین به منظور تسهیل در این دید و تشویق بیشتر همکاری.The Conversation

کیتی Mabuka-مرا, برنامه, مدیر, افریقایی فرهنگستان علوم

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن این مقاله.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب