آخر وعده غذایی دایناسور 110 میلیون سال پیش کشف شده توسط تیم که شامل U S محققان

محتوای مقاله در ادامهاین تیم که شامل U S آلوم کتی گرین وود گفت: این اطلاعات قطعی شناخته شده است نه قطعی تا به

توسط AKHSHIJNEWS در 14 خرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

این تیم که شامل U S آلوم کتی گرین وود گفت: این اطلاعات قطعی شناخته شده است نه قطعی تا به حال. مطالعه "تغییرات آنچه ما در مورد رژیم غذایی از دایناسورهای گیاه خوار" و نیز فراهم می کند بینش ارزشمند به حیوانات و تعامل با محیط زیست خود سلطنتی Tyrrell موزه palaeontologist کالیب براون گفت.

مطالعات قبلی نشان داد شواهد از دانه ها و شاخه های کوچک در روده اما ارائه هیچ دیدی نسبت به نوع گیاهانی که خورده شده بود. مقایسه محتویات معده با اطلاعات در حال حاضر شناخته شده این تیم در بر داشت دایناسور بود خوار ضربه زننده است که انتخاب خاص سرخس بیش از دیگران است. با توجه به Greenwood نیز وجود دارد مقدار قابل توجه زغال سنگ در معده از سوخته گیاه قطعاتی که نشان می دهد حیوانات بود مرور در به تازگی سوخته منطقه است. این رفتار شبیه به گیاه خوار امروز زنده مانند گوزن, گوزن و فیل.

Researchers at the University of Saskatchewan, Brandon University and the Royal Tyrrell Museum of Palaeontology have learned what the final meal was for the Borealopelta markmitchelli, a 1,300-kilogram armour-plated dinosaur, more than 110 million years ago. (Photo courtesy University of Saskatchewan)
محققان در دانشگاه ساسکاچوان, Brandon دانشگاه و سلطنتی Tyrrell Museum of Palaeontology آموخته اند آنچه در آخر وعده غذایی برای Borealopelta markmitchelli یک از 1300 کیلوگرم armour-plated دایناسور بیش از 110 میلیون سال پیش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس دانشگاه ساسکاچوان) /jpg

این تیم همچنین دریافتند gastroliths یا سنگدان سنگ که کمک دایناسورهای گیاه خوار — و در دوران مدرن کمک می کند تا غازها — برای کمک به هضم غذا.

بر اساس چگونه به خوبی حفظ شده کشف شد حیوان را از مرگ و دفن اتفاق افتاده است باید در مدت کوتاهی پس از آخرین وعده غذایی براون گفت.

"گیاهان به ما یک ایده بسیار بهتر از فصل از حیوانات و آنها را نشان می دهد که آخرین وعده غذایی و حیوانات و مرگ و دفن همه اتفاق افتاده در اواخر بهار تا اواسط تابستان" قهوه ای اضافه شده است.

Borealopelta markmitchelli شده است بر روی صفحه نمایش در رویال Tyrrell موزه در Drumheller پس از 2017.

ما عذرخواهی می کنیم اما این فیلم شکست خورده است را به بار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب