شرکت های فعال در نیمی از ظرفیت ها و برنامه ریزی های بیشتر موانعی

LinkedIn است که در میان شرکت هایی که اعلام کرده اند افزونگی Worawee Meepian / Shutterstock.com اکثر سازمانها ع

توسط AKHSHIJNEWS در 1 مرداد 1399

LinkedIn است که در میان شرکت هایی که اعلام کرده اند افزونگی Worawee Meepian / Shutterstock.com

اکثر سازمانها عامل در نیمی از ظرفیت و یک سوم را به انتظار زوائد آن بیش از سه ماه آینده.

این است که با توجه به آخرین Coronavirus کسب و کار تاثیر ردیاب از اتاق بازرگانی و, در واقع, که محدود به تقاضای مشتری (54%) و امکان آینده محلی مستندات (52%) در بالا دو نگرانی های جلوگیری از کسب و کار از برگشت به حالت عادی.

برخی از 13 درصد از 751 سازمان نظرسنجی تا به حال ساخته شده افزونگی پس از آغاز بحران و 33% برنامه ریزی برای ماه های آینده.

در چند روز گذشته LinkedIn اعلام کرده است قصد به کاهش حدود 960 شغل در سراسر جهان پس از سقوط در, استخدام, فعالیت, در حالی که مارکس و اسپنسر گفت: این نگاه به 950 نفر کار برکنار شده است.

تسکو نیز اعلام کرد قصد دارد برای جلوگیری از استفاده از پاک کننده قرارداد در تقریبا 2000 بیان و مترو فروشگاه, اما هنوز نمی دانید که چه تاثیر این خواهد شد که در شغل در شخص ثالث تمیز کردن شرکت ها از آن استفاده می کند. در عوض کارکنان در فروشگاه ها خواهد بود مسئول برای انجام وظایف مانند تمیز کردن کف و پنجره و اتاق استراحت و توالت.

هفته گذشته تد بیکر گفت: این برنامه ریزی برای کاهش 500 شغل – حدود یک چهارم از آن انگلستان نیروی کار – به دلیل کاهش تقاضا در حالی که چیزهای سفید گزارش شده 390 کارکنان در دفتر مرکزی و کارگاه تیم کار برکنار شده است.

BCC مدیر کل آدم مارشال گفت: "زمان آن فرا رسیده که دولت را به اتخاذ گام های اساسی به کاهش بار مالیاتی در سراسر اشتغال برای کمک به شرکت ها پرداخت کارکنان ارزش به جای درآمد.

"افزایش عمده به اشتغال کمک هزینه و افزایش آستانه برای کارفرمایان سهم بیمه ملی باید هر دو در صدر اعظم مناظر اگر او می خواهد برای کمک به دوام شرکت صرفه جویی در شغل عنوان کردند طرح به پایان می آید."

بررسی یکی دیگر از تولید کنندگان' نماینده را در انگلستان یافت می شود 53 درصد از شرکت ها در بخش برنامه ریزی شد زوائد آن در شش ماه آینده.

یک سوم از تولید کنندگان طرح را بین 11 ٪ و 25 ٪ از کارکنان از کار برکنار شده و تنها کمتر از 8 درصد را به انتظار موانعی است که می تواند بین یک چهارم و نیمی از کارکنان خود را.

ایجاد انگلستان اجرایی Stephen Phipson گفت: "هیچ پنهان واقعیت این رفع اشکالات برنامه را به صورت بسیار دردناک خواندن. و همچنین به عنوان ناراحت کننده شخصی تاثیر بر معیشت در سراسر انگلستان, صنعت, نمی توانیم به از دست دادن این ارزش بالا و مهارت های آن ضروری خواهد بود برای بازسازی اقتصاد و سرمایه گذاری در صنایع آینده است.

"در حال حاضر چشم انداز V شکل برای بازیابی [تولید] صنعت به نظر می رسد از راه دور. بنابراین اگر ما برای کاهش بدترین تاثیر بالقوه زیان کار دولت باید تمدید کردند طرح برای کلید بخش های استراتژیک به ارائه آنها را با فضای تنفس حیاتی."

جک کندی یک اقتصاددان در واقع گفت: تعداد موارد کار را در سایت خود بودند توسط 60 ٪ در مقایسه با قبل از Covid-19 شیوع و موافقت دولت نیاز به انجام بیشتر برای جلوگیری از دست دادن شغل.

"این کردند طرح شده است یک مرکز مهم برای میلیون ها نفر از مردم است اما این ترس وجود دارد خواهد بود یک افزایش ناگهانی در نرخ بیکاری پس از آن بند ناف قطع شده است. با یک سوم از شرکت ها برنامه ریزی زوائد آن بیش از سه ماه آینده ما به احتمال زیاد یک تقلا برای نقش ها در دسترس به عنوان بازار کار می شود به شدت با عرضه مردم به دنبال کار," او گفت:.

نیروی کار برنامه ریزی فرصت های پرسنل امروز


مرور بیشتر نیروی کار و برنامه ریزی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب