اولین تقلب کردند بازداشت شده

عکس: شاتر اولین دستگیری ها در ارتباط با اتهام کردند تقلب شده, HM درآمد و گمرک اعلام کرده است. 57-year-old West

توسط AKHSHIJNEWS در 19 تیر 1399

عکس: شاتر

اولین دستگیری ها در ارتباط با اتهام کردند تقلب شده, HM درآمد و گمرک اعلام کرده است.

57-year-old West Midlands مرد بازداشت شده است به عنوان بخشی از یک HMRC بررسی های مشکوک £495,000 Coronavirus کار احتباس طرح تقلب. هشت مرد دیگر نیز دستگیر شده اند در ارتباط بررسی است.

بازداشت صورت گرفت و پس از جستجوی محل در سلیهولل منطقه که منجر به تشنج از کامپیوتر و انواع دیگر دستگاه های دیجیتال. وجوه در یک حساب بانکی مربوط به کسب و کار یخ زده شده اند. یک مظنون به چند میلیون پوند مالیات تقلب و اتهام پول شویی جرائم بودند قرار گرفت در کنار تقلب کردند.

ریچارد لاس, سرپرست, تقلب بررسی, سرویس, HMRC گفت: "Coronavirus کار احتباس طرح بخشی از جمعی تلاش ملی برای حفاظت از مشاغل. اکثریت قریب به اتفاق کارفرمایان باید با استفاده از CJRS مسئولانه اما ما دریغ نکنید برای به عمل در گزارش از سوء استفاده از این طرح است.

"این است که مالیات دهندگان پول و هر گونه ادعا می کنند که ثابت می شود جعلی محدودیت توانایی ما برای حمایت از مردم و محروم خدمات عمومی ضروری بودجه.

"به طور معمول, ما ساخته شده مراحل را برای جلوگیری از اشتباهات و تقلب اتفاق می افتد در وهله اول اما هر کسی که نگران است که خود کارفرما ممکن است سوء استفاده از این طرح باید گزارش آن را به HMRC آنلاین نیست."

بیشتر از هشت نفر از سراسر West Midlands نیز دستگیر شده اند به عنوان بخشی از این تحقیقات مرتبط که شامل استقرار بیش از 100 HMRC افسران به 11 مکان. بیشتر رایانه ها و دیگر دستگاه های دیجیتال کشف و ضبط شد به علاوه کسب و کار و سوابق شخصی گفت: HMRC.

بیش از £27.4 میلیارد دلار ادعا شده است از طریق کار احتباس طرح حمایت از 1.1 میلیون کارفرمایان و 9.4 میلیون furloughed شغل.

این CJRS طرح دارای چهار کلید حفاظت در برابر تقلب و با توجه به HMRC:

    • کارکنان باید در یک حقوق و دستمزد و یا قبل از 19 مارس. این است که محدود به استفاده از "جعلی کارکنان".
    • ادعا می کند تنها پذیرفته شده از کارفرمایان تصدیق شده توسط HMRC
    • همه ادعا می کند در حال ارزیابی توسط یک تیم متخصص در عرض 72 ساعت در پنجره
    • متناسب و معقول مداخلات با مشتریان پس از پول پرداخت شده است.

تغییر حکومت در عمل از 1 ژوئیه در نظر گرفته اند ساخته شده بهره برداری از این سیستم کمتر احتمال دارد به دلیل کارفرمایان در حال حاضر می تواند به ارمغان بیاورد قبلا furloughed کارکنان بازگشت به کار برای مقادیر مختلفی از زمان در حالی که هنوز تحت CJRS اگر چه این امر متوقف نمی شود, کارفرمایان, و گفت که کارمند فقط کار می کرد یک روز هنگامی که در واقع آنها مشغول به کار چهار ،

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن