برای اولین بار سازمان ملل متیس فکر می کنم تانک هدف برای عدالت در سلامت

محتوای مقالهدر یک روز بهاری در سال 2018 مونیکا Goulet احساس بدتر از او تا به حال.Goulet بود زندگی با بیماری کل

توسط AKHSHIJNEWS در 27 خرداد 1399

محتوای مقاله

در یک روز بهاری در سال 2018 مونیکا Goulet احساس بدتر از او تا به حال.

Goulet بود زندگی با بیماری کلیه یک بیماری است که در سمت چپ او احساس خسته و بدن او را در معرض خطر عفونت است. در این روز او احساس بسیار افتضاح است که او به نام به خانه یک همسایه که به او کمک کرد تا رسیدن آمبولانس به بیمارستان.

سال آینده Goulet دریافت پیوند کلیه از برادرزاده او جیمی Searson. او می گوید: تفاوت شب و روز است.

"من حتی نمی تواند درک چگونه بد من احساس" او گفت:.

Goulet است که در حال حاضر بخشی از یک شبکه با هدف کمک به دیگر اول سازمان ملل و متیس نفر در استان برای دریافت هدیه ای از زندگی است.

SASKATOON, SK--JUNE 9/2020 - 0610 news think tank - Monica Goulet received a kidney transplant from her nephew in March 2019. Now she's working with a network of patients, doctors and knowledge keepers to tackle the high rates of kidney disease and low rates of transplant donation in First Nations and Métis communities. Photo taken in Saskatoon, SK on Tuesday, June 9, 2020. (Saskatoon StarPhoenix/Matt Smith)
مونیکا Goulet در ماه ژوئن سال 2020 است. مت اسمیت/ساسکاتون StarPhoenix

میزان بالاتری از بیماری های کلیوی و شرایط دیگر رانده شده توسط نسل های سلامت بی عدالتی معنی مردمان بومی در استان به میزان قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به نیاز به پیوند کلیه — اما همچنین ممکن است کمتر احتمال دارد به یک.

در حالی که داده های محدود 2016 رسمی ممیزی در بر داشت مردم بومی ساخته شده تا 50 درصد از مردم در این استان با بیماری کلیوی اما تنها 15 درصد از کسانی که برای دریافت یک پیوند است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن