فرانسوی کارگر تعلق می گیرد €40,000 زیرا کار او این بود که خسته کننده

شاتر کارمند یک لوکس عطر تولید کننده اهدا شده است €40,000 در جبران خسارت توسط یک دادگاه پس از آن پیدا شد که وار

توسط AKHSHIJNEWS در 21 خرداد 1399

شاتر

کارمند یک لوکس عطر تولید کننده اهدا شده است €40,000 در جبران خسارت توسط یک دادگاه پس از آن پیدا شد که وارد شدید خستگی بر او که به مبلغ آزار و اذیت.

فردریک Desnard مجبور به انجام کار خود را در Interparfums – که تولید کنندگان Jimmy Choo و کارل Lagerfeld عطر در میان سایر برندهای طراح – که او دچار "با مته سوراخ کردن" که ناشی از سلامت او رو به وخامت گذاشته.

اصطلاح "boreout" ابداع شد توسط سوئیس مشاوران کسب و کار پیتر وردا و فیلیپ Rothlin در سال 2007 و می تواند ناشی از عدم معنی دار کارهای چالش برانگیز است. مانند مخالف وضعیت burn-out – که رخ می دهد به عنوان یک نتیجه از استرس طولانی مدت – علائم می تواند شامل افسردگی و سردرد و بی خوابی است.

پاریس دادگاه تجدید نظر گفته بود که Desnard قرار داده بود در یک نقش با کمی به کار در سال 2010. او گفت: "هیچ کس مراقبت اگر من وارد در 9 یا 10. من تا به حال برای خرید برخی لوازم – چند ورق کاغذ – و پس از آن روز من بود."

وظایف شامل پیکربندی مدیر عامل تبلت و اجازه کسبه به مدیر خود را.

او در پست باقی مانده تا سال 2014 زمانی که او دچار یک فروپاشی عصبی و در زمان هفت ماه خاموش کار می کنند. او بعد از اخراج خود را برای عدم حضور طولانی مدت.

Desnard توصیف زمان خود را در این شرکت به عنوان یک "آهسته نزول به جهنم" و گفت: نقش خود را به مبلغ "روزانه تحقیر".

دادگاه یک ارتباط بین خستگی او رنج می برد و بدتر از سلامت خود است. این حکومت است که Interparfums تحمیل کرده بود بر او "خستگی و عدم فعالیت" که به مبلغ یک شکل از آزار و اذیت.

با توجه به تلگراف فکر آن است که یک سوم از فرانسه به نیروی کار رنج می برند از "مته سوراخ کردن" به دلیل دقیق قانون است که باعث می شود آن را دشوار برای کارفرمایان در کشور به اخراج کارکنان که پست تکراری تبدیل به خاطر فن آوری و یا اقتصادی را تغییر دهید.

مدیر منابع انسانی فرصت ها در پرسنل امروز


مرور بیشتر مدیر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن