از 'فراموش شده' به 'کلید' کارگران: حفاظت از precariously شاغل

سهام عکس: شاتر در حالی که Covid-19 بحران نگران کننده و نامشخص زمان برای همه ما به ارمغان می آورد به تمرکز شدید

توسط AKHSHIJNEWS در 9 خرداد 1399

سهام عکس: شاتر

در حالی که Covid-19 بحران نگران کننده و نامشخص زمان برای همه ما به ارمغان می آورد به تمرکز شدید برخی از مهم معاصر مسائل مربوط به اشتغال. جو مک براید و اندرو اسمیت بررسی کارگران در ساعت صفر و کوتاه-ساعت قرارداد که اشتغال است مخاطره آمیز به صورت روزانه.

صفر ساعت قرارداد را تبدیل به یکی از ویژگی های برجسته از بازار کار. تحت ZHCs کارفرمایان موظف به ارائه هر گونه حداقل ساعت کار در حالی که کارگر مورد نیاز است – اما اغلب احساس موظف به قبول هر کار ارائه شده است. تخمین زده می شود که حدود 974,000 کارگران (از جمله حداقل 30,000 بیمه خدمات درمانی کارگران) در انگلستان در حال حاضر شاغل در ZHCs در کار اصلی خود را.

تحقیقات ما برای اولین بار تا کنون در بریتانیا مطالعه به تمرکز بر پایین کارگران پرداخت می شود که نیاز به مشاغل متعدد به پایان می رسد دیدار نامیده می شوند این به عنوان "فراموش کارگران". ما مصاحبه 50 دستمزد پایین کارگران در چندین مشروع اشتغال در ایالت یورکشایر درشمال انگلستان و شمال شرق. بسیاری از سطح بالایی از آموزش و پرورش و هنوز شاغل در ZHCs یا بسیار متغیر کوتاه-ساعت قرارداد در مراقبت های خرده فروشی و تمیز کردن بخش های – افرادی که در حال حاضر تلقی "کلید کارگران".

اگرچه این قانون برای حفاظت از کارکنان خود را از خطر افزایش تقارن قدرت در ارتباط با اشتغال از طریق افزایش مخاطره آمیز کار قرارداد به این معنی است که این افراد کمتر خواهد بود به احتمال زیاد برای محافظت از خود را پایه حقوق استخدام"

همه آنها تا به حال چندین شغل و کار در ZHCs با توجه به عوامل از جمله کم دستمزد ناکافی ساعات کار و گسترش نا امنی در اشتغال است.

صفر ساعت کار تجسم غیر استاندارد اشتغال است. آن است که اغلب با کم پرداخت است و خدشه دار محدود اشتغال حفاظت کار بی ثباتی و نامنظم ساعات کار.

ZHCs و بسیار متغیر کوتاه-ساعت قراردادهای منحصر به فرد خود را به دلیل نامشخص طبیعتبه موجب آن ساعت کار و در نتیجه پرداخت غیر قابل پیش بینی و متغیر است. این یک نتیجه مستقیم از "برنامه ریزی قابل انعطاف" مورد استفاده توسط کارفرمایان و مدیران به دقت مطابقت با سطح نیروی انسانی به نوسانات در تقاضا به منظور به حداکثر رساندن هزینه بازده.

کارگران ما مصاحبه در ZHCs کار می تواند از 0 به 60 ساعت در هفته است. به طور مشابه کسانی که شاغل در بخش خرده فروشی می تواند از کار به عنوان چند به عنوان 4, 6, 8 و یا 10 ساعت به بیش از 40 ساعت. بسیاری از احساس تحت فشار به پذیرش هر ساعت ارائه شده به عنوان آنها می ترسید که تبدیل کردن شیفت معنی که آنها می تواند ارائه شده ، بسیاری از تلاش لحاظ مالی با توجه به ساعت های نامنظم و صحبت از "وحشت" و "تقلا" برای به دست آوردن کافی ساعت به پایان می رسد دیدار. در عین حال این همان مردم هستند که در حال حاضر به درستی به عنوان کلید کارگران است.

دوباره ارزیابی کار precarity

فعلی coronavirus بحران پرسشهای اساسی را بیش از آنچه که تبدیل به normalisation از مخاطره آمیز کار به خصوص در اطراف ZHCs و متغیر ساعت کار می کند. در واقع کف زدن برای سرپرستان مبارزات انتخاباتی نشان می دهد متقابل اجتماعی ادراک از ارزش این کار. در حال حاضر وجود دارد یک ارزیابی مجدد از مخاطره آمیز کار در گفتمان عمومی.

همه کارگران ما مصاحبه می خواستم اشتغال ثبات و امنیت با پرداخت بهتر و شرایط خوب و شرایط اشتغال است. بسیاری از به دنبال استاندارد استخدام "یکی از مناسب و معقول کار تمام وقت" با ثبات ساعت. کنترل بر زمان کار یک موضوع کلیدی به منظور تضمین ساعات کار و انعطاف پذیری لازم برای صرف وقت با کیفیت با خانواده و دوستان است. امنیت اشتغال و درآمد پایداری به آن معنا است که این کلید کارگران را به طور مداوم به نگرانی در مورد, درآمد, ساعت کار می کند و قادر به پرداخت صورتحساب. همه آنها می خواستند ZHCs ممنوع می باشد و حمایت از اتحادیه های کارگری مبارزات را دوباره تنظیم رابطه اشتغال.

اگر چه کردند طرح آورده شده است برای کمک به بسیاری از این کارگران فقط به ZHC کارگران در صورتی که در پایه با کارفرمای خود (درآمد بیش از به طور متوسط £118 در هفته) یا این که این امر بستگی دارد چقدر ZHC کارمند به دست آورده در ماه قبل (که می تواند فوریه). حتی در این موارد آن است که تنها در بسیاری از موارد است که آنها واجد شرایط دریافت کردند. با توجه به نامشخص طبیعت ZHCs آن است که روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم خواهد بود واجد شرایط برای این و یا اگر شرکت حتی زحمت به این طرح. جای تعجب نیست بسیاری از آنها اشتباه در این مشاوره از جمله کارفرمایان.

علاوه بر این با کاهش مستند بسیاری از کارگران در ناامن متزلزل قرارداد ممکن است به دنبال بازگشت به کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به اطمینان حاصل شود آنها رسیدن بیشتر کار ساعت و درآمد. این است که نه تنها به طور بالقوه قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر است اما بیشتر تقویت پذیرش استفاده از نا امنی در کار است که می تواند گرفته شده استفاده از کارفرمایان بی وجدان. اگرچه این قانون برای حفاظت از کارکنان خود را از خطر افزایش تقارن قدرت در ارتباط با اشتغال از طریق افزایش مخاطره آمیز کار قرارداد به این معنی است که این افراد کمتر خواهد بود به احتمال زیاد برای محافظت از خود را پایه استخدامی حقوق.

در واقع تنها یک هفته به بازگشت به کار وجود دارد داستان اخراج های دسته جمعی و بدون اطلاع کارگران تنها برای پرداخت با مشتقات جزئی ساعت و کارگران پرداخت نشده و در همه آنها نه طبقه بندی شده به عنوان کارکنان. این نگرانی واقعی است و وجود دارد به وضوح نگرانی شکاف در دولت بسته حمایتی.

چه اتفاقی می افتد به ما کلید کارگران ؟ دستمزد پایین و نا امن کار شده است یک مشکل رو به رشد است که تحت تاثیر تندرستی از نیروی کار و همچنین رشد اقتصادی است. بدون شک وجود دارد که جزئیات بیشتر آشکار خواهد شد بر اثرات منفی به این کارگران پس از مستند. به عنوان این کارگران شده اند 'فراموش شده' برای مدت طولانی ممکن است ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از متاثر شده اند.

در حال حاضر بسیاری از این فراموش شده کارگران به رسمیت شناخته شده اند به عنوان " کلید کارگران نگه داشتن کشور رفتن آن ضروری تر از همیشه برای اطمینان از آنها باقی می ماند به رسمیت شناخته شده و ارزشمند است. هنگامی که ما در نهایت رسیدن به پایان این بحران ما باید اطمینان حاصل شود که این کارگران هرگز 'فراموش شده' دوباره.

HR شریک کسب و کار فرصت در پرسنل امروز


مرور بیشتر HR شریک کسب و کار شغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن