کردند تمدید تا پایان ماه ژوئن

Rishi Sunak کف زدن در خارج از خارجی و مشترک المنافع در لندن ادای احترام به قهرمانان محلی در روز پنجشنبه در سرا

توسط AKHSHIJNEWS در 29 فروردین 1399

Rishi Sunak کف زدن در خارج از خارجی و مشترک المنافع در لندن ادای احترام به قهرمانان محلی در روز پنجشنبه در سراسر کشور Clap برای سرپرستان ابتکار. عکس: Tolga Akmen/PA سیم/PA تصاویر

دولت Coronavirus کار احتباس طرح تمدید شده است یک ماه به 30 ماه ژوئن در پایان این دیدار اعلام کرد.

این فرمت پیروی از هشدارهای صنعت در اوایل این هفته است که هر شرکت که مایل به 100 یا بیشتر مردم کار برکنار کردند پس از طرح برنامه ریزی شده بود به پایان 31 مارس را برای شروع لازم 45 روزه مشاوره فردا.

این طرح که اجازه می دهد تا سازمان به کردند کارکنان دولت با ارائه کمک های مالی نقدی از 80 درصد از دستمزد خود را تا حداکثر £2,500 در اصل در دسترس برای سه ماه و backdated از 1 مارس.

Rishi Sunak گفت: "ما گرفته ام بی سابقه ای اقدام به حمایت از مشاغل و کسب و کار از طریق این دوره از قطعیت و از جمله بریتانیا گسترده کار احتباس طرح. با گسترش coronavirus مستند اقدامات دیروز آن است که حق تصمیم گیری برای تمدید کردند طرح برای یک ماه به پایان ماه ژوئن به ارائه وضوح.

"این بسیار حیاتی برای مردم معیشت است که اقتصاد بریتانیا می شود و دوباره در حال اجرا هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار و من ادامه خواهد داد به بررسی این طرح پس از آن است که حمایت از ما بهبود است."

او اضافه کرد که او را حفظ کردند طرح تحت بررسی و گسترش آن بیشتر در صورت لزوم.

آنجلا McGowan ابتکارات شمالی ایرلند مدیر گفت: "صدراعظم خوش آمدید گسترش کار احتباس طرح تا پایان ماه ژوئن کمک خواهد کرد که حفاظت از اقتصاد و جلوگیری از غیر ضروری از دست دادن شغل از طریق این مستند فاز. دولت سزاوار اعتبار برای نشان دادن چابکی در مواجهه با چالش های بی سابقه ای.

"هیچ شرکت می خواهد این طرح را به آخرین طولانی تر از آن نیاز به, اما آن را کاملا روشن است که این پشتیبانی حیاتی سیستم باید در محل اقامت تا زمانی که آن را امن برای مردم به بازگشت به کار و ما می توانیم شروع به راه اندازی مجدد و احیای اقتصاد ما."

ادوین مورگان مدیر سیاست در موسسه مدیران و گفت: "این حرکت استقبال خواهد شد توسط کارفرمایان در سراسر کشور می آید و فقط در نیک از زمان.

"این طرح کردند یک lynchpin از دولت حمایت اقتصادی و آورده امداد به بسیاری از کسب و کار و کارکنان. هنگامی که پورتال باز می شود در روز دوشنبه بسیار مهم این سیستم است که به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است. ما خواهید بود کار به اطمینان حاصل شود که بسیاری از شرکت ها می توانند دسترسی به پشتیبانی به عنوان آن نیاز دارید.

"با مستند تمدید آن را در حال حاضر حتی بیشتر مهم است که ما برای رفع هر گونه مشکلی در سیستم است. در حال حاضر تعداد بی شماری از مدیران شرکت های کوچک در حال صالح اگر آنها نیاز به کردند خود را دریافت درآمد کمی حمایت و منع از انجام کارهایی که می تواند خود را سازمان و کارکنان از طریق بحران است. این نیاز به مرتب کردن سرعت.

"به دنبال به جلو بیشتر زمانی که محدودیت شروع به بلند دولت ممکن است نیاز به کاوش های مخروطی رویکرد به اقتصاد بازگشت به شرایط عادی است."

HM خزانه داری گفت که گسترش منعکس دیروز اعلام گسترش اجتماعی فاصله اندازه گیری برای بیشتر از سه هفته.

آن اضافه شده است که در آینده تصمیم گیری در این طرح را به حساب پیشرفت های بیشتر در گسترده تر اقدامات لازم برای کاهش گسترش coronavirus و همچنین به عنوان "مسئول مدیریت امور مالی عمومی".

فیل فلفل سر اشتغال در شکسپیر martineau را گفت: "اجازه می دهد شرکت های به ادامه furloughing کارکنان خود را تا پایان ماه ژوئن دولت نجات داده است بسیاری از کسب و کار از نیاز به در نظر گرفتن شروع افزونگی فرآیندهای که اغلب دردناک و روی حیله و تزویر برای مدیریت.

"مهار کاهش شغل شده است در قلب دولت Covid-19 طرح تا کنون و به نظر می رسد که این رویکرد این مجموعه به ادامه. پایان دادن به این طرح در 31 مارس را به طور موثر به قرار دادن کسب و کار روی حیله و تزویر موقعیت: یا آوردن کارکنان به کار حتی اگر تامین کنندگان و مشتریان هنوز هم تعطیل و شانه به هزینه های حقوق و دستمزد و یا ایجاد furloughed کارکنان کار برکنار شده است. این فرمت بهترین و منطقی ترین رویکرد و خواهد بود خوش آمدید تاسیسات برای بسیاری از شرکت های بریتانیا."

TUC دبیر فرانسیس o'grady گفت: "این بسیار خبر خوش برای کارگران و خانواده های آنها... کارفرمایان باید همچنان به استفاده کامل از این طرح کردند به کارگران و حمایت از مشاغل. وجود دارد هیچ دلیلی به هر یک از کارکنان کار برکنار شده است."

پورتال دولت برای Coronavirus کار احتباس طرح باز می شود در روز دوشنبه 20 آوریل است.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن