کردند بالا سردرگمی در موزه بخش

گالری ملی. برخی از موزه ها هستند با شکوه furloughed کارکنان در حالی که حقوق دیگران نیست. عکس: شاتر سردرگمی وجو

توسط AKHSHIJNEWS در 8 اردیبهشت 1399

گالری ملی. برخی از موزه ها هستند با شکوه furloughed کارکنان در حالی که حقوق دیگران نیست.
عکس: شاتر

سردرگمی وجود دارد بیش از آن است که آیا permissable برای حقوق furloughed کارکنان به صدر در برخی از بریتانیا ارزش ترین نهادهای فرهنگی.

کار حفظ و نگهداری طرح بودجه 80 درصد از furloughed کارگران حقوق تا £2,500 با صدراعظم Rishi Sunak اعلام کرد در ماه مارس در این طرح راه اندازی است که کارفرمایان می تواند بالا تا حقوق بیشتر اگر آنها تصمیم به.

اما با توجه به چشم انداز اتحادیه ملی موزه ها و گالری ها مجبور به ارسال درخواست کردند کارکنان و بالا تا حقوق خود را به بخش دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش (DCMS) که به نوبه خود تا به حال به دنبال تایید از وزارت خزانه داری.

چشم انداز پیشنهاد کرده است که خزانه صادر راهنمایی که طول بازو بدن در بخش میراث دریافت خواهید کرد که برخی از بودجه مرکزی باید حفظ هر ذخایر نقدی برای مقابله با دیگر فشار هزینه به جای پرداخت 20 درصد بالا تا بالای 80 درصد تحت این طرح است.

در روزهای اخیر برخی از معتبر کارفرمایان در این بخش مانند تاریخ طبیعی موزه V&A, سلطنتی جنگ در موزه بریتانیا و موزه تیت بودند مجاز به کردند کارگران خود را کامل حقوق. این نشان می دهد که DCMS ضامن بدن برای بیش از 30 غیر دپارتمان نهادهای عمومی از جمله چندین ملی موزه ها و گالری ها نه به دنبال راهنمایی های داخلی در بسیاری از موارد.

چشم انداز توصیف این موردی و رویکرد به عنوان غیر قابل قبول به دلیل فراگیر ارشاد هنوز به بالا تا دستمزد.

این اتحادیه گفت: این مفهوم از 20 درصد دستمزد قطع خواهد بود "وخیم برای بسیاری از کارگران" به خصوص از آنجا که بسیاری از کارکنان موزه کسب "در یا در اطراف دستمزد زندگی می کنند".

"چشم انداز اتحادیه که نشان دهنده میراث کارگران و اتحادیه های دیگر را قبول نمی کردند از این کارگران در 80 درصد از حقوق و اصرار اعضای آن را رد بیش از حد. این JRS نیاز به توافق قبل از کارکنان می تواند furloughed" آن را اعلام کرد.

چشم انداز ملی وزیر آلن لیتون افزود: "دولت باید منجر به عنوان مثال در شکوه furloughed کارگران به جای خزانه در حال مسدود کردن برخی از کارفرمایان از انجام این کار حتی در جایی که آنها در حال حاضر به این صندوق از درآمد خود را و یا ذخایر. این غیر قابل قبول است و خواهد شد به شدت مخالف توسط چشم انداز و اتحادیه های دیگر است."

او در توصیف آن را به عنوان فوق العاده ای که میراث کارفرمایان تا به حال شده است به طور خاص به این شیوه و از دولت خواست به تجدید نظر در سیاست است.

"دولت باید فورا تجدید نظر در این سیاست حمایت خود را میراث کارگران و روشن است که آنها می خواهند دیگر کارفرمایان به انجام به عنوان آنها را نه فقط به عنوان آنها می گویند."

یک سخنگوی دولت گفت: "ما انتظار داریم تمام تصمیمات توسط بخش دولتی کارفرمایان دسترسی به این طرح گرفته شود در یک ارزش برای پول بر اساس.

"این ممکن است مناسب برای یک بخش عمومی کارکنان پرداخت می شود در صدر تحت این طرح در برخی از موارد استثنایی."

بخش میراث استخدام حدود 190,000 مردم در انگلستان با توجه به فایرفاکس ارقام با حدود 16,000 کار در موزه ها.

پرسنل امروز تماس خزانه و DCMS برای روشن شدن بیشتر.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب