کردند: به روز شده در ارشاد تایید TUPE و خارج از کشور شهروندان واجد شرایط

ترک M25 در اوایل این ماه. عکس: space_krill / شاتر کارکنان منتقل شده بودند به سازمان دیگر تحت TUPE پس از 28 مار

توسط AKHSHIJNEWS در 26 فروردین 1399

ترک M25 در اوایل این ماه. عکس: space_krill / شاتر

کارکنان منتقل شده بودند به سازمان دیگر تحت TUPE پس از 28 مارس سال 2020 هستند واجد شرایط دریافت کردند دولت تایید کرده است در آخرین تجدید نظر برای آن Coronavirus کار احتباس طرح راهنمایی.

جدید کارفرمای واجد شرایط برای ادعای 80 درصد از کارکنان حقوق و دستمزد تحت CJRS اگر هر دو TUPE یا پای کسب و کار جانشینی قوانین اعمال تغییر در مالکیت.

HM مالیات و گمرک' به روز رسانی در هفته گذشته نیز شفافیت را فراهم می کند در اطراف برخی از مناطق دیگر از سردرگمی در مورد این طرح از جمله تایید است که کارکنان قادر به کار برای شرکت های مرتبط با کارفرمای خود در حالی که در کردند که کارفرمایان می توانند سوئیچ کارکنان از بیمار پرداخت کردند و بالعکس.

آن را نیز تایید می کند که کارفرمایان می کردند کارکنان که در حال "محافظ" و یا در دراز مدت مرخصی استعلاجی و آنها را در قرار داده شود بیمار پرداخت.

برای کارفرمایان با شهروندان در خارج از کشور در سازمان خود را هدایت می گوید که کمک های مالی تحت این طرح در نظر گرفته نمی شوند "دسترسی به بودجه عمومی" – که برخی از اجازه اقامت ناکرده دارندگان از دریافت و کارکنان تحت انواع ویزا واجد شرایط دریافت کردند.

این به روز رسانی همچنین تایید می کند که:

  • reclaimable ملی بیمه و بازنشستگی می کردند حقوق و دستمزد و نه حقوق طبیعی
  • یک گروه از شرکت ها که تثبیت حقوق و دستمزد خود را طرح پس از 28 مارس سال 2020 می تواند به کارکنان در محل کردند
  • هیچ بخشی از اصلاح کمک مالی می توان به مزایای صندوق – کل اعطای باید پرداخت شود به کارمند.

دایان Gilhooley جهانی سر کار و اشتغال کار و بازنشستگی در شرکت حقوقی Eversheds ساترلند اشاره کرد که هدایت به حال ارائه برخی از توضیحات مفید اما نا امید شده بود که شکست خود را به آدرس, آیا مرخصی سالانه را می توان در طی کردند و بدون به خطر انداختن دستمزد ادعا می کنند از دولت است.

"فوری روشن شدن مورد نیاز است در این, به طوری که کارفرمایان می توانند درک کنند که چگونه برای مقابله با ترک است که قبلا رزرو شده و گزینه های خود را برای مدیریت هزینه و تاثیر قابل توجهی تعهدی untaken ترک," او گفت:.

"کارفرمایان – به خصوص کسانی که در حال حاضر furloughed کارگران خود را بر اساس راهنمایی های قبلی – را نیز نگران آن است که جزئیات این طرح هنوز هم در حال ظهور در تکه تکه مد و که بیش از سه هفته پس از این طرح اعلام شد (20 مارس) جدیدترین هدایت ممکن است هنوز نمی تواند کامل و قطعی بیانیه ای از قوانین است که HMRC اعمال خواهد شد.

"کارفرمایان را درک است که این طرح بسیار است یک مفهوم جدید در بریتانیا و توسعه داده شد, به فوریت به حمایت از آنها در شرایط فوری. وجود خواهد داشت برخی از دلهره که افزایشی طبیعت از تغییرات/توضیحات به این طرح می تواند نشانه ای از بیشتر (دقیق تر) تغییرات در نرم افزار هدایت در عین حال آمده است."

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغل



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب