باغبانی: در گذشته یک دشت-هاردی شکر افرا

محتوای مقالهمن صرف بسیاری از دوران کودکی من در یک ساحل که در آن پاییز بود با رنگ روشن مخلوط پالت عمدتا پرتقال

توسط AKHSHIJNEWS در 5 تیر 1399

محتوای مقاله

من صرف بسیاری از دوران کودکی من در یک ساحل که در آن پاییز بود با رنگ روشن مخلوط پالت عمدتا پرتقال و قرمز با چند رنگ زرد برجسته.

زمانی که من نقل مکان کرد و به چمن زار مخالف درست بود: پاییز رنگ طرح در اینجا این است که خاموش و تحت سلطه و سایه های زرد.

چند قرمز و پرتقال نقطه چشم انداز از معرفی گونه های مانند آمور یا ginnala افرا (Acer tartaricum subsp. ginnala) یا کوه خاکستر (Sorbus spp). اما این درختان کوچکتر معمولا پنهان در زیر و در میان بیشتر غالب سایبان های بزرگتر علم خاکستر سبز, Manitoba افرا و صنوبر. سقوط آنها نمایش کوتاه زندگی می کردند خود را به عنوان برگ قرمز در پاییز در روز بعد آنها را ظاهر.

آنچه که من از دست رفته بودند بزرگتر سایه درختان مانند قند افرای با رنگ قرمز روشن در برگ. افسوس که هیچ Prairie-هاردی شکر افرا گونه های موجود در آن. اما که در حال حاضر تغییر کرده است.

پس از هشت سال از تست نتیجه را از غرب مهد کودک تولید کنندگان در گروه آزمایشی از شهری و روستایی سایه درختان (اعتماد ، www.prairietrees.ca) در حال حاضر در دسترس است. تست سایت در سترتهمر (آلبرتا جنوبی) و ادمونتون (آلبرتا شمالی), Saskatoon (مرکزی چمن زار) و Portage la Prairie (Manitoba جنوبی) نشان داده است که آب و هوایی در محدوده منطقه ما است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب