به وظایف معنی و مستند یکنواختی می توان شکست داد

عکس: شاتر خستگی دشمن از بهره وری و صدا تصمیم گیری. و برای بسیاری از کار از خانه فراهم می کند محیط مناسبی برای

توسط AKHSHIJNEWS در 8 اردیبهشت 1399

عکس: شاتر

خستگی دشمن از بهره وری و صدا تصمیم گیری. و برای بسیاری از کار از خانه فراهم می کند محیط مناسبی برای آن را به توسعه. استاد Binna Kandola ادامه سری خود را در کار در طول این مستند با نگاهی به راه های شکست دادن احساسات بی توجه

در اوایل spaceflights و همچنین در کپسول محیط از قطب جنوب اکتشاف مراکز خستگی و یکنواختی آن به ترتيب عوامل کلیدی در برخی از درگیری به وجود آمد که بین افراد است.

اینها چالش هایی که بسیاری از ما که در حال حاضر کار از خانه هستند به احتمال زیاد به چهره است که ما نیاز به غلبه بر اگر ما به هر دو باقی می ماند سالم و مولد است. اما قبل از ما می توانید انجام دهید بنابراین این مهم است که ما به طور کامل آنها را درک کنید.

یکنواختی توصیف وضعیت که در آن بسیاری از ما در حال حاضر خودمان را پیدا کنید; یکی که ما را می بیند و در همان محیط بعد در روز و در تعامل با مردم همان. روال تاسیس شده و انتظار می رود به دنبال آن به طور سیستماتیک و وجدان. پس از یک در حالی که هر چند عدم تحريک حسی در واقع شروع به تبدیل شدن به مشکل و خستگی چیزی است که توسعه به عنوان یک نتیجه.

افرادی که حوصله و از دست دادن حس آنها آگاه جزئی گسل و نقص در دیگران و رشد فزاینده اذیت توسط آنها. آنها همچنین پیدا کردن کمتر از مفید راه های کاهش خستگی منجر به عدم همکاری و بهره وری فقیر و تصمیم گیری است. آنها ممکن است اشکال در تمرکز و تجربه احساسات منفی مانند سرخوردگی و تحریک پذیری. حس خستگی را می توان افزایش و حتی بیشتر زمانی که مردم شروع به احساس گیر در محیط و قادر به نشان می دهد درجه ای از کنترل بر زندگی خود.

خستگی حتی می توانید بی درنگ ما را به عمل به طور مستقیم علیه خود ما است ، در یک زن و شوهر از مطالعات مختلف مشخص شد که که در آن شرکت کنندگان تا به حال بین شش و 15 دقیقه کاملا به تنهایی حدود نیمی از انتخاب خود را به یک شوک الکتریکی قبل از این زمان سپری شده است. این احتمالا به این دلیل که آنها عبارت بودند از:-تحریک و تصمیم به تحمیل یک مقدار کمی از درد بر خود را به از بین بردن خستگی.

آن است که اغلب مورد است که بسیاری از مردم خستگی با کمبود تحریک شاید به عنوان یک نتیجه از انجام تکراری و وظایف دنیوی. در واقع خستگی نیز می تواند بوجود می آیند زمانی که مردم در حال, overstimulated,, هنگامی که این کار بیش از حد به چالش کشیدن و بعید به دست آورد.

وجود دارد گام های عملی است که ما را می تواند به کاهش این احساسات ، گاهی اوقات به سادگی با تغییر یک درک کمک می کند.

در یکی از فرودگاه بین المللی مدیران را به طور منظم دریافت شکایت از مسافران در مورد طول زمان آنها تا به حال به صبر برای کیسه های خود را برای وارد کردن یک پرواز. هنگامی که طراحی مجدد فرودگاه منطقه ادعا چمدان منتقل شد دورتر از ورود دروازه. زمان آن را در زمان مسافران به توشه خود را به عنوان آن را به حال شده است اما کمتر شکایت شد و پس از آن دریافت کرده است.

دلیل این است که آنها وقت بیشتری را صرف راه رفتن و بنابراین احساس آنها درگیر شدن در فعالیت های هدفمند. بعلاوه آنها صرف زمان کمتر در فضای محدود از منطقه ادعا چمدان. ترکیبی از این دو عامل به معنای این است که مردم احساس نمی کنند بنابراین نا امید حتی اگر مقدار زمان آن را در زمان آنها را برای دریافت بار خود را تا به حال تغییر نکرده و در همه.

اخیر فرودگاه طراحی به دنبال جلوگیری از مردم انتظار بیش از حد طولانی و خسته شدن.
عکس: Shutterstock.

در سمت مثبت خستگی می تواند نشانه ای از به رسمیت شناختن است که چیزی نیاز به تغییر آن است که آیا نگرش نسبت به این کار در حال انجام و یا کار خود را. یکی از راه های مهم کاهش خستگی این است که به وظایف حس معنی. برای مثال در یک مطالعه روانشناسان تا به حال یک گروه از مردم انجام یک کار تکراری برای یک دوره طولانی در بازگشت برای یک مقدار کمی از پول است. گروه دیگری انجام همان کار گفته شد که همان مقدار پول داده می شود به علت ارزش. شرکت کنندگان در گروه دوم نه تنها انجام شده در یک سطح بالاتر اما گفت که آنها در واقع لذت بردم از این کار بیش از آن در سابق ،

اما چگونه می تواند ما را در تسخیر خستگی در طول این دوره از مستند? ما ممکن است این فرصت را به کمک میوه ها از کار ما به خیریه – و یا تمایل به خودمان شوک الکتریکی – اما هنوز هم وجود دارد تعدادی از دیگر گام های عملی می تواند ما را در وضعیت فعلی به زندگی را کمی بیشتر تحریک کننده است.

اول از همه ما باید برای جلوگیری از وظایف از تبدیل شدن خسته کننده است. اگر یک آیتم در لیست to-do است وزن شما به طور خاص سعی کنید به کار بر روی آن برای یک دوره کوتاه از زمان و پیدا کردن فرصت هایی برای کار بر روی کارهای دیگر. اضافه کردن برخی از انواع ارائه خواهد شد اضافی تحریک و کمک به دفع احساس خستگی.

معلوم شد که که در آن شرکت کنندگان تا به حال بین شش و 15 دقیقه کاملا به تنهایی حدود نیمی از انتخاب خود را به یک شوک الکتریکی قبل از زمان سپری شده

نکته دوم برعکس به موضوع الکل. اگر یک وظیفه است اثبات می شود بیش از حد به چالش کشیدن, درخواست برای منابع اضافی برای کاهش برخی از بار و یا برای آموزش و توسعه را قادر خواهد ساخت که شما را به انجام آن موثر تر است. دور متصل کردن در چیزی است که شما لازم نیست که این ابزار را مشاهده کنید از طریق تنها به تشدید هر گونه احساس خستگی.

سوم – و احتمالا مهمتر از همه – نقش رهبران. تحقیقات به کپسول محیط پیدا کرده است که در آن رهبران به وظایف معنی آن کاهش حس خستگی و افزایش نه تنها کیفیت روابط بلکه از کار انجام شده.

مستند چالش برانگیز است و ما همه به احتمال زیاد برای مبارزه با احساس خستگی در طول این دوره است. با گام های عملی از این قبیل هر چند ما نیاز نمی شود فرسوده توسط یکنواختی. ما قادر خواهد بود به بازگشت به کار و سالم و مولد است.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب