رهبران جهانی باید اولویت کودکان تندرستی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس – سازمان ملل متحد

آموزش و پرورش, ویژه, جهانی, عناوین, سلامت, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه منطقه, دسته بندی TerraViva سازم

توسط AKHSHIJNEWS در 29 فروردین 1399
آموزش و پرورش, ویژه, جهانی, عناوین, سلامت, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه منطقه, دسته بندی TerraViva سازمان ملل متحد

سلامت

در این بازی فقط در خارج از پایتخت اسلواکی, Bratislava بود مهر و موم شده برای متوقف کردن مردم گسترش ویروس. اقدامات مشابه بودند در محل در شهرستانها و شهرهای کوچک در سراسر اروپا است. اعتبار: اد هولت/IPS

سازمان ملل متحد Apr 17 سال 2020 (IPS) - دبیرکل سازمان ملل متحده آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در روز پنج شنبه او با رهبران جهانی و خانواده ها برای اطمینان از حفاظت از کودکان جهان میلیون ها نفر از آنها او می گوید در معرض خطر هزاران تهدید به عنوان یک نتیجه از خاموش شدن ناشی از جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

در حالی که کودکان در یک به طور قابل توجهی کاهش خطر سلامت از بزرگسالان از coronavirus اجتماعی و اقتصادی اثرات به عنوان یک نتیجه از هر دو این بیماری و همچنین مستند می تواند بسیار مضر در کودکان یک گزارش جدید نشان داده است.

اشاره به این حادثه تلخ ساخته اظهارات خود در راه اندازی از سیاست کوتاه "تاثیر COVID-19 در کودکان" است که به بررسی مناطق مختلف است که در آن کودکان آسیب دیده: سلامت, خانواده و زندگی, آموزش و پرورش, عدم دسترسی به بهداشت و درمان و افزایش خطرات ناشی عنوان یک نتیجه از افزایش حضور آنلاین.

این گزارش ادعا می کند که حدود 60 درصد از تمام کودکان در سراسر جهان در حال حاضر در یک کشور است که حفظ برخی از سطح از یک مستند است که محدود کردن تحرک خود را و/یا دسترسی به جامعه است. تقریبا تمام قبر اثرات بوجود می آیند از کودکان قادر به رفتن به مدرسه دیگر.

در این گزارش که با 188 کشور اجرای یک مستند بیش از 1.5 میلیارد کودکان و جوانان هستند که نهفته نظر:

  • دسترسی به غذا و تغذیه
  • دسترسی به دیجیتال, آموزش, ابزار,
  • افزایش قرار گرفتن در معرض خشونت و/یا تعارض در خانواده
  • افزایش خطر سقوط طعمه به مزاحمت سایبری و استثمار جنسی در اینترنت.

بعلاوه کودکان با زمینه ای شرایط پزشکی از جمله کسانی که با HIV زندگی می کنند مواجه هستند در معرض خطر بالاتر قادر به دسترسی مناسب داروها و مراقبت از خود است.

ناامنی غذایی

بسیاری از کودکان در سراسر جهان که قبلا خود را تنها وعده های غذایی ارائه شده از طریق موسسات آموزشی در حال حاضر شده است در سمت چپ و بدون. این گزارش تخمین می زند که بیش از 368 میلیون کودک در حدود 143 کشور هستند که تحت تاثیر این و به دنبال غذا و تغذیه از طریق ابزارهای جایگزین.

افزایش تهدید به خشونت خانوادگی

با افزایش سطح استرس در میان قرنطینه خانواده و کودکان می تواند در صورت فشار و قربانی خشونت خانوادگی در این گزارش هشدار داده است. آنها همچنین در معرض خطر از شاهد خشونت خانگی است که در حال افزایش داده و بسیاری از بزرگسالان در خانه گیر کرده با معتادان است.

دیگر طرفداران کار در زمینه حقوق کودکان نیز مطرح شده زنگ هشدار در مورد این موضوع.
در پاسخ به سیاست های کوتاه منتشر شده در پنج شنبه, بین المللی, سازمان نجات کودکان با موافقت دبیر کل نگرانی ها و هایلایت های مختلفی که در آن این سوء استفاده انجام شده است.

"اجتماعی اختلال و استرس بالا در خانه می تواند تاثیر عمیق در کودکان و میلیون ها نفر از آنها در حال حاضر با افزایش خطر خشونت و سوء استفاده از غفلت و استثمار" Janti Soeripto, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ذخیره سازی کودکان در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه.

"خانواده های درگیر با فقر و اغلب هیچ جایگزینی برای ازدواج کردن دختران خود و یا قرار دادن فرزندان خود به کار فقط برای زنده ماندن," او اضافه شده است.

دسترسی دیجیتال

با کودکان قادر به جسمی حضور در مدارس و بسیاری از آنها مجبور به رفتن آنلاین برای یادگیری آن نیاز به انواع ابزار دیجیتال. اما اختلاف در این دسترسی بدان معنی است که هر کسی نمی تواند دریافت همان سطح از آموزش است.

  • تنها 30 درصد از کشورهای کم درآمد شده اند قادر به اطمینان دیجیتال آموزش برای دانش آموزان خود را.

نیز وجود دارد که اختلاف جنسیتی به عنوان پسران بیشتر دسترسی به فن آوری دیجیتال از دختران که باعث می شود آن را اساسا بیشتر برای دختران دشوار است برای رسیدن به آموزش و پرورش خود را در این راه. این گزارش ابراز نگرانی کرد که این ممکن است در دراز مدت منجر به دختران ترک تحصیل و نیز افزایش خطر ابتلا به بارداری نوجوانان.

خطرات آنلاین

در حالی که بسیاری از کودکان در دسترسی به درس های خود را و همیشه در ارتباط ماندن با دوستان آنلاین این بیش از حد می تواند آنها را در معرض مجموعه ای متفاوت از خطرات در دسترس نباشد.

"تعطیلی مدارس و سخت مهار اقدامات بیشتر و بیشتر خانواده ها با تکیه بر فن آوری و راه حل های دیجیتال برای نگه داشتن کودکان, یادگیری سرگرم و متصل به جهان خارج" دکتر هوارد تیلور مدیر اجرایی مشارکت جهانی برای پایان دادن به خشونت در بیانیه ای گفت: روز چهارشنبه", اما نه همه کودکان باید دانش لازم و مهارت و منابع خود را امن نگه دارید آنلاین."

مشارکت در همکاری با سازمان ملل و صندوق کودکان (یونیسف) و دیگر سازمانهای حقوق گزارش جزئیات لایه ها از این موضوع و اشاره به راه است که در آن ذینفعان مختلف می توانید انجام بخشی خود را در حصول اطمینان از ایمنی کودکان در حال حاضر که آنها را به افزایش حضور آنلاین.

این گزارش اشاره می کند که کودکان به احتمال زیاد به نمایشگاه ریسک رفتار آنلاین و یا "کمک رسانی به مخاطبین جدید" در زمانی که آنها را محدود کرده اند دسترسی برای معاشرت. این به این معنی آنها بیشتر در معرض ابتلا به خطر نظافت توسط شکارچیان آنلاین بودن سایبر قلدری بودن دستکاری به اشتراک گذاری محتوا مانند عکس جنسی صریح که بعدها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اخاذی روش.

در حالی که اینها همه مسائل از نگرانی این دولت و اعضای خانواده است که می تواند نقش مهمی در حفاظت از کودکان از این مسائل است.

یونیسف گزارش توصیه شده است که دولت ها باید اطمینان حاصل کنید که کودک حفاظتی خدمات باز و در دسترس; شرکت های فن آوری باید مطمئن شوید که خدمات خود را ساخته شده در امن رفتار که سازش نیست کودک اطلاعات کاربران و والدین باید مراقب باشند در مورد نگه داشتن آنتی ویروس و نرم افزار به روز رسانی بر روی بچه های خود را' تلفن.

دبیر کل بیشتر به نام در رسانه های اجتماعی شرکت ها برای اجرای خود را در "مسئولیت ویژه ای برای حفاظت از آسیب پذیر است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن