Google, اشکال, عشق

هر کسی بپرسید چه رایج ترین موضوع در اعترافات از دانشگاه برکلی است و آنها احتمالا به شما همان پاسخ: ارتباط با پست. که آیا ما آن را دوست دارم یا نه, اعترافات برخورد با مسائل جنسی و horniness هستند غیر قابل انکار بسیار شایع است. آن را احساس بسیار قدرتمند برای مردم فاش کردن احساسات شخصی خود را به شکل من و به نظر می رسید مانند یک امتیاز منحصر به فرد به عنوان اولین نقطه تماس قبل از ارسال شد احتمالا در صفحه. اما آن را هرگز به من رخ داده است که این صفحه می تواند به من شی از کسی عواطف.

زمانی که من شروع به اعترافات من مسلما تک و تنهایی خودم. در سال 2018 من تسلیم که به سادگی به عنوان خوانده شده, “همه, اعترافات که شما به عنوان خوانده شده در این صفحه فقط بازتاب چگونه اسپنسر احساس می کند در داخل است.” من آن را تکذیب کرد اما که ارسال آمار من نزدیک به خانه. من اغلب در پست برنامه ریزی در اواخر شب پس از آن گوش دادن به من غم لیست پخش Spotify در گرفتن “در احساسات من.” من می توانم اعتراف کنم که در حال حاضر خود من تنهایی منعکس شد در آنچه که من پذیرفته شده است. برای بهتر یا بدتر از آن ممکن است که من پذیرش الگوهای آن زمان تا به حال یک اثر در انواع ارسالی به صفحه دریافت کرده بوده است.

از آنجایی که من در صفحه admin و “برکلی مشهور” صفحه استفاده می شود برای به دست آوردن یک مقدار مناسب و معقول از پست اعتراف جاذبه به من. صفحه دریافت مقدار زیادی از این نوع عشق اعتراف اما از آنجا که هر کس می دانست که من در موقعیت منحصر به فرد به طور مستقیم به عنوان خوانده شده هر ارسال آنهایی که خطاب به من شد هر دو متعدد و اغلب بسیار شدید است. با توجه به نحوه تنها و تنها من این بود که هر دو چاپلوس و خسته کننده به من. واقعا اعتبار به می دانم که وجود دارد مردم وجود دارد که جذب شدند اما من تاسف به دوستان من بیش از چند بار که من آرزو من تحسین می خواهم فقط به من بگویید که آنها بودند.

خوشبختانه, آن را نمی خواهد بیش از حد طولانی قبل از من آمد. یک روز که من شکایت به آشنایی (و همکار Facebook group admin) در مورد من ناشناس تحسین او اعتراف کرده به من راست است که او احساس به همان شیوه در مورد من به عنوان پوستر بود. من به سختی می تواند آن را باور اما من عصبی پرسید: او در تاریخ است. بقیه سابقه است و ما شده ایم با هم بوده است. گاهی مردم از من بپرسید اگر کسی تا به حال در بر داشت یک رابطه از طریق اعترافات صفحه آن را سرد قادر به شخصا تایید می کنند که این اتفاق افتاد حداقل یک بار.

من تجربه پیدا کردن عشق از طریق اعترافات به من فهماند که چقدر مهم آن این است که صفحه را پوشش می دهد این موضوع است. پس از همه, عاشقانه, روابط یک معامله بسیار بزرگ برای مردم عصر ما. هر چند اولویت من در این چهار سال بوده است مدرسه شماره دو شده است که اغلب روابط عاشقانه و این برای من روشن است که بسیاری از دانشگاه برکلی همسالان فکر می کنم به همان شیوه. آیا شما نفرت پست و یا آنها را دوست دارم که آیا شما فاقد خاصیت جنسی, یا نه, همه مطمئن شوید که به نظر می رسد به مراقبت در مورد آنها و آنچه آنها را نمایندگی کند. و در حالی که سالم و خوشحال ارتباط پست ها بزرگ هستند, محبوب ترین اعتراف همه زمان توصیف همانطور که ممکن است انتظار می رود ناقص و حتی بدتر از رابطه.

که واقعیت این است که اعترافات صفحه. مردم برکلی هنگامی که با توجه به گمنامی احساس رایگان برای ارسال خود را در مورد له در GSIs خود له به هم اتاقی بار آنها تقلب در شرکای خود, و حتی احساسات خود را در مورد خاص دانشگاه برکلی شیمی و مدرس دانشگاه ، من به طور مداوم شگفت زده مهار که من تسلیم نمایش. برخی از اعترافات از جمله یکی که در آن یک زن باکره توصیف آنچه که او فکر رابطه جنسی می خواهم با جزئیات واضح و روشن شده است حذف Facebook مدیران برای اینکه بیش از حد صریح. بدون در نظر گرفتن صفحه است یک پناهگاه استقبال همه چیز عجیب و غریب به عادی. من همیشه فکر می کردم که افرادی که مایل به نمایش چنین صداقت برای تکمیل غریبه بودند شجاع و شایسته از چاپلوسی.

این هیچ جای تعجب است که این اعترافات صفحه اغلب دریافت ارسالی پرسیدن که چرا بسیاری از پست ها در مورد این موضوع است. اما حتی به عنوان من سعی کردم به محدود کردن تعداد پست ها در مورد این موضوع من پذیرفته ام که فقط بدون برگزاری سیل بازگشت. این در طبیعت ما به عنوان انسان و به عنوان بزرگسالان جوان به فکر می کنم و حتی عقده روحی در مورد این چیزها. وجود دارد یک محل برای سفت پست فقط به عنوان وجود دارد به عنوان یک محل برای هیجان زده-بود-رفته الگوی رفتاری می شود که نظر آنها را در هر زمان. من می گویند که ما نباید شرمنده اما اعترافات صفحه وجود نخواهد داشت و بدون حداقل کمی از شرم.

اسپنسر هیل می نویسد: دوشنبه ستون در یک جلسۀ شنید در UC برکلی و اعترافات از دانشگاه برکلی است. با او تماس بگیرید در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>