خلاق انزوا: کارول وایلی رنگ منحصر به فرد پرتره در جهان جدید

محتوای مقالهما در حال چک کردن در با یک ساسکاچوان هنرمند هر هفته به بحث در مورد زندگی و کار در طول COVID-19.در

توسط AKHSHIJNEWS در 25 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

ما در حال چک کردن در با یک ساسکاچوان هنرمند هر هفته به بحث در مورد زندگی و کار در طول COVID-19.

در این هفته ما از شنیدن پرتره هنرمند, سرود وایلی که کار اخیر به دست آورده است او تحسین در سراسر کانادا است. او شروع به یک پروژه جدید: نقاشی پرتره از مردم در ماسک در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

س: چه چیزی زندگی خود را مانند نگاه در حال حاضر به معنای واقعی کلمه و ظاهرا?

یک: تنها بودن در خانه خیلی از زمان. من یک دفتر کوچک برای کار (در Remai مدرن) طبقه پایین در زیرزمین بنابراین من همیشه به شوخی به من شریک زمانی که من ترک "من رفتن به محل کار در حال حاضر" و من به طبقه پایین و زمانی که من می آیند تا در پایان روز من بگو من خانه هستم و عسل." اما من در تلاش برای نگه داشتن برخی از صورت ظاهر از عادی شدن و دوش گرفتن در صبح پس از صبحانه و خواندن مقاله و سپس رفتن به کار می کنند.

و سپس هنر من عمل همواره یک آخر هفته و روز خاموش عمل تا زمانی که من کار نمی کند برای موزه من در استودیو من. این یک فضای استودیو اما هر هنرمند دیگر تصمیم گرفته است که آنها راحت نیست که وجود دارد در حال حاضر به دلیل اجتماعی فاصله. بنابراین من شده است — خانه من کوچک است من هیچ جایی به کار در اینجا و اگر هیچ کس دیگری وجود من جدا شده در حالی که من وجود دارد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب