UC برکلی راه اندازی کال هفته به جای کال روز در میان COVID-19 همه گیر

با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس UC برکلی لگد کردن "کال هفته" سری مجازی رویدادهای تازه وارد دانش آموز

توسط AKHSHIJNEWS در 3 اردیبهشت 1399

با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس UC برکلی لگد کردن "کال هفته" سری مجازی رویدادهای تازه وارد دانش آموزان آغاز شده است که روز شنبه.

در نظر گرفته شده به جای کال روز — UC برکلی سالانه رویداد خانه باز است که اغلب کمک می کند تا سفت کالج انتخاب برای دانشجویان ورودی — Cal هفته ویژگی های ضبط و جریان ویدئویی زنده برای ایجاد یک مجازی اعتراف بعد تجربه. مردم از های مختلف پردیس بخش خواهد شد و شرکت در پانل های مجازی و دانش آموزان آینده نگر می توانید تور پردیس آنلاین از خانه های خود را با توجه به دانشگاه برکلی آزادی مطبوعات.

"به جای تلاش برای حضور در یک دسته از جلسات مختلف فقط در یک روز, کال هفته به دانش آموزان زمان بیشتری برای ارتباط برقرار کردن با جامعه دانشگاه, برای به دست آوردن درک درستی از آنچه در برکلی را ارائه کرده است و چگونه آنها را در جا گفت:" استفان Montouth یک دانشیار مدیر بازاریابی در دانشگاه برکلی دفتر پذیرش در مقطع کارشناسی در آزادی مطبوعات.

با توجه به کال هفته سایت کال هفته خواهد شد از ویژگی های بیش از 100 حوادث آنلاین از مارس 18 آوریل 24. بازدید کنندگان می توانید دسترسی به محتوا از طریق کال هفته محیط مجازی و محتوای Hub با حوادث خاص نیاز به ثبت نام قبلی. جلسات را نیز ثبت شود به جای کسانی که نمی توانند به تماشای livestreams در زمان واقعی است.

بخش های فردی در سراسر محوطه دانشگاه برگزار خواهد شد خود را کال هفته, رویدادهای, با توجه به وب سایت های مربوطه. دانشکده مهندسی برگزار خواهد شد چند دانش آموز تجربه و مشاوره پانل های اطلاعات در طول هفته در حالی که Rausser دانشکده منابع طبیعی قصد دارد برای برگزاری جلسات اطلاعاتی در آن در دسترس رشته.

برای سازمان هایی که به طور معمول انجام Cal روز و بستری حوادث دانشجویی, در, ماهواره, مکان های تیوی مجازی طبیعت کال هفته اجازه می دهد تا برای به حداقل برسد تدارکات. Tran Anhهای کال انجمن فارغ التحصیلان را رئیس برنامه افسر گفت: حرکت رویدادهای آنلاین را فعال کرده بود بیشتر حوادث برگزار شد از پیش بینی.

"به طور معمول وجود دارد چالش با رزرو فضا و داشتن پول برای قرار دادن در رویدادهای اما در این مورد ما نمی اند که" Tran گفت.

Tran اضافه شده است که میزبانی رویدادهای آنلاین ساخته شده Cal روز فعالیت های قابل دسترس بیشتر را به دانش آموزان کم درآمد که ممکن است قادر به سفر به دانشگاه به تجربه فعالیت در فرد است.

از اعضای مختلف هویت گروه نیز میزبان پانل در طول هفته. دانش آموزان می توانند با اتصال به شنیدن از اعضا در استخدام دانشگاه و مراکز نگهداری و همچنین انتقال دانش مشاوران. اطلاعات در مسکن و حمل و نقل در دسترس برای دانش آموزان و والدین به طور یکسان.

در آزادی مطبوعات, معاونت دانشجویی و امور فرهنگی Stephen Sutton گفت: پردیس "متعهد به کمک به دانش آموزان حرکت سفر خود را در برکلی" در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

"در حالی که ابهامات جدید ممکن است بوجود می آیند به ما جدیدترین به قدیمی ترین خرس طلایی می دانم که این جامعه است که توسط محققان فوق العاده خلاقیت و انعطاف پذیری" ساتون گفت: در آزادی مطبوعات.

تماس با Revati Thatte در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید در @revati_thatte.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب