رژیم صهیونیستی. گسترش می یابد یارانه دستمزد اما اتحادیه های کارگری می گویند برخی هنوز از سمت چپ

محتوای مقاله در ادامه"نگرانی من این است که حتی اگر آنها به گسترش آن, آنها از مطالعه حذف یک گروه از کارگران" CU

توسط AKHSHIJNEWS در 10 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

"نگرانی من این است که حتی اگر آنها به گسترش آن, آنها از مطالعه حذف یک گروه از کارگران" CUPE ساسکاچوان جمهور جودی هنلی گفت.

هنگامی که آن را به بازار معرفی شد در این برنامه بود در صورتحساب یا لیست به عنوان برای کمک به کم درآمد ضروری کارگران است. آن را تنها در دسترس برای کارگران در مجتمع امکانات مراقبت های بهداشتی پناهگاه مجوز کودک مراقبت از کارمندان و دیگران که به دست آورده کمتر از 2500 دلار در هر ماه و یا $در هر 24 ساعت.

در ماه ژوئن که در آستانه برداشته شد برای کارگران در مراقبت طولانی مدت. آن باقی مانده است در محل برای کارگران در حاد مراقبت از, مراقبت از کودکان, امکانات اورژانس پناهگاه و خانه های که در آن برخی از کارکنان اصرار آنها در حال انجام کار است که قابل مقایسه با کار انجام شده توسط کسانی که واجد شرایط هستند.

Jolene چمبرلین عضو CUPE محلی 600 که با این نسخهها کار در یک بحران اصلی گروه در Moose Jaw. او و حدود 100 نفر از همکاران او بود واجد شرایط برای پرداخت اضافی به دلیل موجود حقوق. در حالی که تنظیمات متفاوت است او و همکاران او نیز خود را در خطر شخصی و انجام کار ضروری, او گفت:.

"اگر دولت در حال رفتن به رسمیت شناختن monetarily دیگر بخش های ضروری کار من مطمئن هستم که چگونه ما شده ایم از دست رفته در این."

Welke نوشت که توسعه به معنای پاداش کارکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات که در آن بازدید کنندگان محدودیت را در جای خود و اعضای خانواده که می توانست کمک در مراقبت های دیگر می تواند مراجعه کنید. صفحه اصلی مراقبت از کارگران نیز واجد شرایط.

SEIU-غرب جمهور باربارا کیپ استدلال کرد که نوع فشار کار اتفاق افتاده در سراسر مراقبت های بهداشتی و بخش های دیگر به خصوص با افزایش اخیر در COVID-19 مورد اعداد.

"این فقط حجم کار در مراقبت دراز مدت است که یک مشکل" او گفت:.

دولت می گوید یک فرم درخواست جدید در دسترس خواهد بود در روزهای آینده خواهد شد و پذیرفته شده تا سپتامبر. 1.

Welke گفت: حدود 5 ، 000 برنامه های کاربردی در حال حاضر در انتظار.

بیشتر در مورد این موضوع

zvescera@postmedia.com
twitter.com/zakvesceratinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن