'سبز' سرمایه گذاری می تواند تولید 1.6 میلیون شغل

سرمایه گذاری در کاشت درخت و peatland مرمت می تواند ایجاد 46,000 شغل می گوید IPPR Shutterstock با سرمایه گذاری

توسط AKHSHIJNEWS در 12 تیر 1399

سرمایه گذاری در کاشت درخت و peatland مرمت می تواند ایجاد 46,000 شغل می گوید IPPR Shutterstock

با سرمایه گذاری در یک 'سبز' اقتصاد دولت بریتانیا می تواند به ایجاد 1.6 میلیون شغل و همچنین دیدار با اهداف خود را برای بهبود کیفیت هوا و کاهش انتشار کربن و حفاظت از طبیعت.

این است که با توجه به انستیتو تحقیقات سیاست (IPPR) فکر می کنم تانک که گفت: سرمایه گذاری در یک "شغل-led بازیابی" با تمرکز ویژه در مشاغل کم کربن صنایع خواهد بود موثر ترین مسیر از coronavirus بحران است.

کارستن یونگ اقتصاددان ارشد در IPPR گفت: "حتی به عنوان اقتصاد بازگشایی بسیاری از furloughed کارگران ممکن است قادر به بازگشت به شغل قدیمی خود را. هماهنگ سرمایه گذاری توسط دولت و کسب و کار و خانواده می تواند به ایجاد اشتغال جدید در آینده اثبات بخش است.

"در حال حاضر زمان مناسب برای سرمایه گذاری و درایو بازیابی پایدار. هزینه های استقراض در حال حاضر بسیار پایین است که حتی دو برابر دولت بدهی به معنی پرداخت پول کمتر به خدمات آن را از تقریبا در هر زمان از سال 1950. و با بسیاری از کارگران و کسب و کار داشتن یدکی ظرفیت جلوگيري از تقاضا در حال حاضر نیز به نفع سلامت طولانی مدت از اقتصاد است."

آن را تبدیل اقتصاد پس از Covid-19 گزارش نشان می دهد که بیکاری می تواند به افزایش بیش از 2.1 میلیون به حدود 10 درصد و اگر دولت نتواند اقدام به راه اندازی مجدد رشد اقتصادی است.

با سرمایه گذاری در طرح های است که حمایت از کاهش انتشار کربن و 'پاک' تکنولوژی سه چهارم از مشاغل از دست رفته می تواند جایگزین.

  • برای مثال تخمین می زند که 560,000 شغل می تواند تولید شده در سازمان است که بهبود بهره وری انرژی خانه ها در نقش هایی که آماده صاحبان خانه برای سوئیچ به کم کربن و سیستمهای گرمایشی در ساخت و ساز از صفر کربن مسکن اجتماعی است.
  • با سرمایه گذاری در حمل و نقل پایدار -مانند راه آهن برقی و اتوبوس و زیرساخت های دوچرخه سواری و برق خودرو شارژ در شهرها و شهرستانها – دولت می تواند به تولید بیش از 230,000 شغل در حالی که سرمایه گذاری در کاشت درخت و peatland مرمت می تواند ایجاد 46,000 شغل در سراسر انگلستان است.
  • برای پاسخگویی به نیاز رو به رشد برای مراقبت بهداشتی و اجتماعی این گزارش توصیه می کند ایجاد 700,000 شغل.

عمومی نیز حمایت از ایجاد بیشتر مشاغل سبز. یک Savanta ComRes نظرسنجی از 2000 بزرگسالان برای IPPR یافت 74 درصد معتقدند که اقدامات برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی می تواند کمک به ایجاد شغل در سراسر انگلستان در حالی که 67 درصد می گویند این می تواند ایجاد شغل در جامعه محلی خود را.

"این اقدامات نه تنها ایجاد 1.6 میلیون بسیار مورد نیاز شغل محبوب آنها با مردم گفت:" IPPR مدیر دانشیار لوقا مورفی.

"اگر نخست وزیر واقعا می خواهد به تقلید روزولت 'برخورد' پس از آن دولت باید به طور قابل توجهی افزایش سرمایه گذاری فراتر از آنچه وعده داده شده تا کنون است."

استخدام و فرصت های تامین مالی در پرسنل امروز


فهرست مطلب استخدام و تامین مالی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن