Griffiths ورزشگاه کشیدن جریان

محتوای مقالهچمن در Griffiths ورزشگاه در دانشگاه ساسکاچوان پردیس در حال پاره کردن.کار برای قرار دادن در چمن جدی

توسط AKHSHIJNEWS در 8 مرداد 1399

محتوای مقاله

چمن در Griffiths ورزشگاه در دانشگاه ساسکاچوان پردیس در حال پاره کردن.

کار برای قرار دادن در چمن جدید و ارتقاء روشنایی شروع جولای 20.

درست است که انتظار به پایان خواهد رسید زمانی در اکتبر یا نوامبر با گریز اضافی برای سایت کار انجام شود تا در بهار سال 2021 در صورت نیاز.

زمینه را گسترده تر شود به جای مقررات فوتبال زمین و ایجاد یک راحت تر بازی فضایی برای Huskies از مردان و زنان فوتبال تیم های.

مسیر را احاطه کرده است که سطح بازی این است که حذف شده است. حرکت شناسی دین چاد لندن گفت: دانشگاه جامع طرح خواستار پیگیری برای نصب در محوطه دانشگاه در برخی از نقطه در آینده اما هیچ جدول زمانی تعیین شده است.

به روز رسانی به ورزشگاه می رود برای ارائه تازه های تشویقی برای U S به دنبال ملی و منطقه ای فرصت میزبانی — از جمله Vanier جام و تو ورزش فوتبال قهرمانی.

SASKATOON, SK--JULY28/2020 - 0729 news griffiths - PCL construction continues work at Griffiths stadium which includes removing the track, replacing turf and upgrading lights. Work on the project began last Monday, after provincial government provided $3.14 million. Photo taken in Saskatoon, SK on Tuesday, July 28, 2020. (Saskatoon StarPhoenix/Michelle Berg)
PCL ساخت و ساز است در محل کار در Griffiths ورزشگاه از بین بردن مسیر جایگزین چمن و ارتقاء چراغ. میشل برگ/ساسکاتون StarPhoenix

بازسازی شد و با کمک $3.14 میلیون دلار بودجه از ساسکاچوان دولت بهار $7.5 میلیارد بسته محرک.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب