آرایشگاه برنده £20k پس از اینکه از او خواسته به تمیز کردن مدفوع سگ

شاتر یک آرایشگاه اعطا شده است £20,000 در اشتغال دادگاه پس از رئیس او را خواست او را به انتخاب کنید تا مدفوع در

توسط AKHSHIJNEWS در 2 اردیبهشت 1399

شاتر

یک آرایشگاه اعطا شده است £20,000 در اشتغال دادگاه پس از رئیس او را خواست او را به انتخاب کنید تا مدفوع در سالن پارک ماشین زیر آیات او مسلمان بود.

Ms باند آغاز اشتغال در بیابان و پدران' آرایشگران در کلوین بای در ماه اوت سال 2016 که در آن او به طور منظم تا مارس 2017, هنگامی که او رفت و در دراز مدت عدم وجود بیماری افسردگی و اضطراب قبل از اخراج در جولای 2018.

باند ادعا کرد صاحب سالن زیبایی خانم جوآن بزرگ مخاطب و دختر او را از دست Leanna بزرگ بارها و بارها تبعیض علیه او و پس از اوراق قرضه است که از یونان و یمن پس زمینه توصیف کرد و خودش را به عنوان مسلمان در حضور همکاران خود را.

پس از آن افشا مدعی گفت که او تحت درمان قرار گرفت نامطلوب.

در دو مناسبت وظایف خود تغییر شد به طوری که او تا به حال برای حذف زباله از سالن و تمیز کردن مدفوع سگ در پارک ماشین. پیوند گفت که او نیز با توجه به کوتاه تر از حد معمول اطلاع از تغییرات است.

سپس او پرداخت نشده بود تعطیلات تعلق طول بیماری نبود اما تا به حال فیلم برداری شده است توسط کارکنان این سالن به عنوان او راه می رفت که با تشدید بیماری او.

باند مدیر خانم بزرگ که مدعی گفت که دور تر و کمتر پرحرف و سپس به او گفت که یک مشتری یک پسر تا به حال ساخته شده ناشناس اتهام رفتار نامناسب به طور خاص در برابر اوراق قرضه. بعدها ایجاد شده توسط دادگاه که اتهامات می تواند مربوط به یک عضو از کارکنان.

یک مشتری گفت: دادگاه که خانم بزرگ به او گفت که او "به تازگی آموخته است که [پیوند] مسلمان بود و او نمی توانست که". خانم بزرگ نیز گفت: مشتری که پیوند شده بود "معاشقه با مشتریان".

نامه ای به سالن بخوانید: "من شانزده سال است که یک مشتری به طور منظم از شما. در سفر اخیر خود او دیده می شد توسط یک زن 50 ساله که ساخته شده بسیار نامناسب به نظر او. پسر من بسیار خجالت این و زمانی که او به من گفت: چه بود گفت: من کاملا بیزارند."

دادگاه داوری اعلام کرد که به دلیل از دست ندهید بزرگ نشده بود با حضور در دادگاه برای تایید صحت اظهارات او را به آن شکایت رسیدگی دادگاه تا به حال هیچ شواهدی از مواد کافی برای مقابله با مدعی حساب: "برای کسانی که به دلایل ما را به این نتیجه رسیدند که خانم بزرگ و اغراق آمیز محتوای نامه ناشناس".

قضاوت را بخوانید: "...در صورت عدم وجود هر گونه خلاف شواهد پیدا کنیم و در تعادل از احتمالات است که جهت از بین بردن زباله و تمیز کردن مدفوع سگ شد اعمال تبعیض مستقیم در زمینه درک دین است."

پیوند اهدا شد 1000 پوند به صورت غیر قانونی کسر از حقوق و دستمزد در توجه به تعلق تعطیلات و £357 برای عدم ارائه یک بیانیه نوشته شده است از اشتغال خاص. او ادعا می کند از تفسیر درمان بودن videoed در حالی که در مرخصی استعلاجی به خوبی تاسیس ادعا مستقیم مذهبی بودن کارگردانی را به زباله بیرون از سالن و روشن کردن سگ مدفوع و برای ساخت یک اتهام از ناشایستگی با جزئی شد و تاسیس گفت: قاضی ریچارد پاول.

وی افزود: "تبعیض آمیز رفتار مخاطب منجر به مدعی ناتوانی خود را گسترش بیماری و غیبت او در ادامه بیماری و تشدید یک موجود سلامت روان آسیب پذیری و مخاطب است که دستور به پرداخت خسارت به مدعی در رابطه با صدمه به احساسات و علاقه ناخالص مبلغ £19,352.00."

ادعاهای مربوط به مخاطب است انجام حال در نقض Acas کد انضباطی و شکایت که در آن موفق به ایجاد تنظیمات مناسب که پیوند اخراج شد غیر قابل توجیه و تفسیر به خاطر آن به وجود آمد و از کار افتادگی او و باند ادعا مستقیم تبعیض نژاد بودند و نه تاسیس و اخراج شدند.

کارمند روابط فرصت های پرسنل امروز


مرور بیشتر روابط کارکنان مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن